Споделена история от Други

Поредната тема
Здравейте. Това е поредната подобна тема. Висок съм само 1,96. Баща ми е висок 2,03 см. Майка ми е 1,92. Сестра ми е 6 години по-малка от мен и е 1,97-1,98. Не знам какви са тия гени. Макар че като сме един до друг, аз изглеждам мааалко по-висок, може би до средата на челото ми се пада, но си е на практика незабележимо. Това е, когато съм с максимално изправена глава (и максимално изпънат врат) и максимално изпънат. Някакви идеи как да дръпна 2-3 см. ? На 21 години съм. Благодаря предварително.

Коментари

1.   При положение, че средният ръст на мъжете е около 175-180, а ти си много високо момче, не знам защо се вайкаш за едни 2 см разлика със сестра ти. Аз честно казано съжалявам момичето, защото мъж по-висок от нея много трудно ще намери. Освен ако не е съгласна да излиза с по-нисък човек от нея. Ти от друга страна имаш много по-голям избор.
Щом искаш да се издължиш още малко, намери някакви упражнения за растеж и пробвай, все пак нищо не губиш.

2.   Я да се махаш, трол такъв.

3.   И ако станеш с 2см по висок, какво, по щастлив ли ще бъдеш, по умен ли ще станеш?

4.   до 3

Това е психологически проблем, ако въобше темата не е ташак. От нещо е неудовлетворен човека и понеже не осъзнава от какво, го отдава на някакви абсурдни неща, просто защото само това му идва на акъла. Ако беше 220 см, сигурно проблема му щеше да е, че очите му не са малко по-светлокафяви, а са една идея по-тъмно кафяви или че малкия му пръст на крака изглежда леко крив, ако го гледаш под ъгъл от 21 градуса и на приглушена светлина. Такива хора никога не са щастливи, защото са неосъзнати и не разбират истинския си проблем.