Споделена история от Други

Кое от тези имена за момиче?
Не мога да избера и се чудя между тези имена: Валерия, Десислава, Азалия, Далия, Теменуга, Красимира и Бибиана, помогнете ми! Благодаря!

Коментари

1.   Хаха само не Бибиана :р

2.   Азалия

3.   На мен ми харесват Далия и Валерия. Ето и някои предложения от мен :)

Бианка, Биляна, Вероника, Зорница, Камелия, Кристина, Мéлади.

4.   Валерия, Десислава или Красимира.
А това Бибиана откъде ти хрумна? Да не кръщаваш куче случайно?!

5.   Десислава и Красимира са най-добри според мен.
Теменуга и Бибиана звучат абсурдно, особено Бибиана.

6.   Всички без Азалия, Теменуга и Бибиана.
Най-много ми харесва Далия.

7.   Десислава или Красимира. Бибиана? Сериозно ли?

8.   Десислава ми е едно от любимите. Просто Деси звучи супер. Сега като каза - Далия звучи супер. Според мен, с този евро съюз, интернационалните имена са си инвестиция.

9.   Валерия, Десислава, Красимира. Другите не ми допадат.

10.   Бибиана, хахахахахаххахаххахахахаха. Бабуина нещеш ли?

11.   Всичките не ми харесват. Десислава все пак е най - нормалното и адекватно между изброените. Красимира недей - много е популярно сред циганите. Ако това не те притеснява, не е лошо.

12.   Темата сигурно е майтап. Кръсти го просто Анна. Нежно, женствено име. Може да е банално, но името е познато в цял свят. Половината от тези, които са дадени са някакви изсмукани от пръстите, а другите са много груби.

13.   Кикимора, Цвичка, Тиганичка, Бонбониера... Да не го сметнете за подигравка – предложенията ми са като вариант на Бибислава, пардон, Бабиера, оп Бибиана...
Вие не сте нормални, бе! Срамота!

14.   Не знам какво ми стана, обаче пукнах от смях в офиса.
Какво е това име Бибиана, бе?
Ахахахахахаха ще ме уморите

15.   Най-много ми харесват Далия, Десислава и Валерия.
За нашите ширини, Десислава е най-удачно. Аз лично бих избрала Далия, но тук си имам лични причини (отклонения, хаха), защото много харесвам имена, които завършват на "ия".

16.   А Росалинда, Есмералда, Ферхунде, Касандра и т. н. не може ли? Сега сериозно, наистина ли очакваш напълно непознати хора да изберат има на детето ти? ! Че то ако това решение не можеш да вземеш без чужда намеса, какъв родител ще си? Или за всяко нещо ще питаш хората по форумите? Ама да му облека ли дрешка с дълъг ръкав или да не му облека, да му сменя ли памперса или не? Разбери ти си човекът, който решава. В крайна сметка можеш да се посъветваш с някой близък роднина и разбира се в другият родител, но да питаш непознати как ще се казва ТВОЕТО дете... ами малко прекалено ми идва.

17.   Бибиана звучи като име на порно звезда. Аз харесвам по-кратките имена Ася, Ева, Ива, Ния, Лея и подобни, но всеки има различен вкус. Мисля, че е важно първото име да се свързва добре с фамилията. Не мога да си представя човек с името Бибиана Кирова примерно.

Ж 23

18.   Десислава или Далия!

19.   Здравейте,на 20 август се роди Десислава,благодаря на всички!!!

20.   Честит рожден ден на Деси! Да расте много весело и обичано дете! :)