Споделена история от Други

Темите в сайта
Само мен ли ме депресират отскоро темите в сайта? Все са някакви тийнейджъри/ки, които се мислят за дебели или грозни, а просто искат някой да им вдигне самочувствието или все някой спал с трети и така. Не мислите ли, че трябва да спре? Има предостатъчно такива теми. Нека помагане на някой с истинска нужда от помощ.

Коментари

1.   Мен повече ме дразни бавното одобрение на коментари по интересни теми, за сметка на споменатите теми, в които дискусията си върви активно

2.   Темите в сайта са това, което го вълнува българското общество. А това, което вълнува българското общество, е отражение на интелектуалното и духовното му ниво.

3.   Да, преди 10 години имаше много хубави теми - философски, духовни, поетични. Сега всичко е леш, чукане, простотия и чалга.
Номер 2 е абсолютно прав/а.

4.   Българите са на много ниско духовно равнище и общо взето се интерсуват от това да има с какво да се натъпчат, с кого да правят секс, каква марка са дънките им и т.н. На по зряла възраст пък започват да търсят някой, с когото да създадат деца. Нивото е такова. Не очаквай по-извисени теми тук.
И по принцип ако някой има нужда от помощ е най-добре да се обърне към себе си и да си помогне сам. Нито някой може да ти вдигне самочуствието отвън, нито пък да те обиди, ако ти не му позволиш. Но в България е така - всеки очаква някой "да го оправи".

5.   2, най-накрая някой друг да го напише, защото аз вече се уморих пък да отговарям на тоя род теми...

Същата (макар и по-трудна за преглъщане) е темата, що са ни такива политиците, що ни е такава държавата... Няма по-тъпо нещо от плюене по следствието и игнориране на причините. И всики причини накрая опират до това какво представлява българското общество (доколкото изобщо го има).

Това което тинейджърите пишат тук (и как го пишат) е наистина потресаващо, но проблемът не са те, а обществото в което те растат, и на какво ги "учи" то...