Споделена история от Други

Според вас ?
Здравейте, хора!
Напоследък много нашумя Слави Трифонов и закриването на неговото шоу.
Ще изразя своето мнение, също така искам да чуя и вашите мнения за цялата история и какво мислите за този човек.
За мен това един двуличен човек, който се опитва да набере фенове и почитатели чрез тъпото за мен шоу, а после да ги използва, за да го подкрепят в политиката. Според мен затова го закриха. Този ще влезе в политиката, тъпия народ ще гласува за него и после ще бъдем най-долните лайна на Балканите. Ще ни се смеят как някакъв шоумен се издигнал. Не ни стига Бойко, ами сега и този да ни излага. Как може голяма част от българите да вярвате и харесвате този плешив мухльо, псевдопатриот и най-вече глупав и невъзпитан? Такива хора ли ще "ни оправят". Не осъзнавате ли, че той е същият като Бойко тиквата и всички други "патриоти"? Да не говоря колко чалгарски ми звучат каварите на хубавите ни български народни и патриотични песни. Срам и подигравка, поне за мен.
Как му се кефят всички, обаче... Не съм хейтър, но ми пука за България и такива като него ме дразнят. Как искате да се оправи държавата ни като вярвате в такива хора? Няма как да стане. Ще ми кажете " нямаш ли си друга работа? ", но хора това е истината, осъзнайте се.
Относно феновете на Трифонов, колкото искахте ме хейтете.

Коментари

1.   Е, от години е ясно, че Славчо е бъдеща патерица на Бойко. Всеки, който си мисли, че е голям патриот и ще оправи България, да си пие хапчетата

2.   Тогава влез ти в политиката да ни оправиш. Не съм фен на Слави, а хейтърът си ти, защото освен да си изливаш злобата анонимно, едва ли правиш друго за промяната.

3.   Слави винаги е бил извънредно вулгарен и циничен простак и комплексар. Симпатизиращите му са кръгли идиоти.

4.   Не разбирам такива като теб, които наричат тези, които биха гласували за Слави, идиоти. Всеки има право да си гласува за когото си иска, нали това е идеята на "демокрацията" и правото на вот. Електоратът на "патриотите", БСП и Бойко да не би да са по-умни?

Всички ревем, че нямало алтернатива, а сега като се появи някаква, пък ревем, че сме били идиоти, че ще гласуваме за нея. Не казвам, че Слави е много готин и ще оправи на България, но не е ли редно първо да му дадем шанс, да видим на какво е способен и едва тогава да правим заключения? То и без това, ако не гласуваме за него, пак ще е я за Бойко, я за социалистите, я за патриотите популисти. Не виждам с какво Слави би бил по-зле от тях. То по-зле от това няма на къде. Да, може да е заядлив и негативен, но това няма нищо общо с политическите му умения и изобщо не означава, че би бил лош политик. Най-малкото трябва да се види напрактика, какъв резултат ще има евентуално негово участие във властта.

Аз лично ще гласувам за него. И не, не съм нито чалгар, нито съм му фен, дори и шоуто му не съм го гледал от 10 г. сигурно. Ще гласувам поради една много проста причина. От години не съм гласувал, просто защото не виждам за кого. Всички казват :"гласувайте". Гласувайте, ама за кого? За комунистите и да умра няма да гласувам, за "патриотите" пък съвсем, за Бойко също. Просто няма алтернатива. И ето появи се алтернатива. Да, може Слави да е идиот, но е алтернатива и е редно поне да му дадем веднъж шанс, само да покаже става ли или не. Просто защото другата алтернатива е пак да си изберем старите курви, които очевидно така или иначе са доказали многократно, че не стават.

А това, че шоуто било, за да си набави електорат е пълна глупост. Ти мислиш ли, че Слави толкова години ще прави шоу и чак сега ще влиза в поилтиката? А и така да беше, щеше да го направи в годините, когато рейтингът му беше в пъти по-висок. Истината е, че Славито отадвна се изчерпа като шоумен, рейтингът му не върви и просто реши да поеме ново предизвикателство. Допускам, че може да има и някакви бизнес интереси, но допускам и че му липсва предизвикателство и признание, каквото би получил, само ако се справи добре в политиката. Защото българина от край време точно за това жадува. Да се появи някой на бял кон и най-после да направи нещичко за този народ. Реално погледнато Слави има толкова пари, че и до края на живота си да не работи, му е все тая. Няма нито деца да мисли за наследство, нито нищо. Основната причина за мен не са бизнес интереси. Затова си мисля, че дори и да не е добър политик, най-малкото ще бъде малко по-честен от досегашните.

И каквото като е шоумен. Украйна също си избра шоумен. Роналд Рейгън също е бил актьор, но е един от най-успешните американски президенти. Някой да се е смял на САЩ заради Роналд Рейгън?

5.   Защото сме овце и сме свикнали да се кланяме на някого и да въздишаме по чуждата власт !
Онзи ден слушах някакъв ютюбър дето пуснал в ютюб клипче, че ще прави поход и видиш ли събрал 1500 човека... Овце сме и сме свикнали някой да ни организира !
В кръчмата и зад мониторите сме силни. Умело се самоизяждаме едни с други. Различните се унищожават и им се убива всяка искрица живот.
Трезвените и здравомислещи хора се мачкат от разни к..ви и мутри !

6.   Не смятам да подкрепчм слави в политическата му дейност, нито пък съм гледал шоуто му през последните 3 години, обаче не мисля че имаш правото да оплюваш така който и да било, мухльо бил, глупав бил, а ти какъв си? Щом си по умен от него какво направи ти за България?
Приемам че на него и на Бойко и на "тъпия народ" до толкова им стигали възможностите, обаче щом твоите умствени възможности са по големи, какво си направил ти? Или просто седна да си излееш негативната енергия и те Народа, Слави и Бойко са ти най удобни?

7.   Не знам какво мисля за политическите му идеи, но съм израснала с неговото шоу. Помня, че към 8-9 клас по събирания си пускахме негови песни, даже плакахме групово. Това са ми едни такива мили спомени. Слави си е точно шоумен. Задържа се в ефир толкова години и една голяма част от времето наистина беше най-добрият, после шоуто му доскуча на по-младите. Стана еднообразно, започна да се говори прекалено много за политика и изведнъж спря да е интересно и забавно. За мен беше претоварено от сериозни теми, на моменти ми се струваше откровено негативно, изнервяше ме и предпочетох да не го гледам повече. Тогава и новините ме изнервяха, сигурно е бил такъв период за мен. Зрителите вече имат различни нужди. Преди Слави събираше голяма аудитория, а към края само част от същата още харесваше и предпочиташе неговото предаване.
На моменти е груб, има много слухове, че с него не се работи лесно и напълно вярвам в това. Гледала съм го достатъчно в ефир, че да си направя сметка, че не е от най-приятните хора на света. Това не го прави лош, а само чепат. Реално е помогнал на много млади таланти, участвал е в благотворителност без да парадира с това. Има идея в думите му, откровено се дразни на нашите политици и изразява мнението си в ефир, което е причина да има толкова последователи. Дали ще гласувам за него? Не знам, сигурно няма. Не съм сигурна, че е правилния човек за тази работа, защото характерът му ми изглежда много остър и това е против личните ми убеждения. И все пак си мисля, че ще бъде по-честен от Бойко.

8.   Хаха идиотите всъщност сте всички вие, които не желаете промяна и искате мафията да продължи да ни управлява. Хиляда пъти предпочитам Слави пред мутрата Бойко и подмолната партия ГЕРБ, която само усвоява пари от обикновения данъкоплатец. Какво постигнаха те? Магистрали, котио се разпадат, високи и безбожни данъци, крадене и още крадене? Цензура в медията, корупция, шуробаджанащина. Слагаха си за премиери и министри някакви свине и малоумници, но идиотите като автора и всички поткрепящи го им се кланят. Или пък другата крайност - комунистическите лисици БСП, заради които България беше окрадена. Всички вие сте нищожен народ, който знае само да плуе по всеки, но накрая бързо бързо свежда глава и се прави че е сляп за това, кой го краде и обижда. Също като овцете и пастирът им. Това е народа на бълагрия - стадо овце, глупави и лесно подчинени, но вечно блеещи!

9.   8, и аз това исках да кажа в коментара си от номер 4, но стана твърде дълго и се оплетох.

Значи гласуващите за Слави били идиоти, а гласуващите за многократно доказани мафиоти, които продължават и продължават да ни грабят, са много умни. Логика.

10.   Знаете ли в момента кое е най-интересното? На последните избори (Евроизбори тази година) от 6,4 млн души гласуваха само 2 млн. Значи 4,4 млн не са гласували и познайете защо. Просто не виждат за кого, а и им писна да ги лъжат толквоа години. Представете си, че от тях едни 20% решат да гласуват за Слави. Ей, така само защото има някаква нова алтернатива и само за да натрият носа на Бойко, БСП и патритои, за дето ги лъггаха толкова пъти, както междувпрочем се случи с Царя едно време. 20% от тях са 880 000 гласа, отделно ако отчупят някой друг недоволен от другите партии, това са едни 900 000 - 1 млн гласа одма.

За сравнение на последните избори ГЕРБ имаха 607 000 гласа, а БСП 474 000. Това са 1 081 000 общо за ГЕРБ и БСП. Т.е. Слави само с едни кирливи 20% от нагласуващите може да вкара толкова депутати, колкото ГЕРБ и БСП, взети заедно.

А тези разни патриоти-матриоти и тем подобни като ги гледам как се издъниха се съмнявам въобще да влязат, особено ако се вдигне избирателната активност.

Значи в следващия парламент Славито като нищо може да вкара едни 100 депутата от въздуха. А ако успее да привлече 30% от негласуващите, което смятам, че е напълно възможно, спокойно ще направи и самостоятелно правителство. След година и половина ще се разбере всичко.

11.   То цялата политика в България отдавна е един цирк, та като ще си имаме нови клоуни, поне да са професионални. А иначе със Слави или без Слави все си е шоу без завеса и отдавна сме станали за резил пред света.

12.   Лично според мен Слави Трифонов няма място в политиката. На първо място, защото е музикант, шоумен, но не и политик. Не е учил нищо в тази насока и съответно няма как да бъде компетентен. Освен това на моменти има супер дразнещо и пренебрежително отношение както към гостите, които ТОЙ е поканил в шоуто си, така и към всички останали хора. Липсва всякаква емоция у него, говори с равен глас.

Прави хубави песни и концерти, според мен не трябва да напуска тази сфера за сметка на политиката. :)

РИЧИ

13.   12< не знам да се учи за политик, а да не говорим, че нашия премиер е пожарникар по професия. А Цветан Цветанов е даскал по физическо.

14.   В момента най-популярната партия ГЕРБ, която в същото време управлява, официално има подкрепата на 600 000 души от 6 400 000 души имащи право на глас. Това прави 9% подкрепа в т.ч. с купените гласове. Признавам, че и аз гласувах за тях по неволя заедно с всичките ми колеги, понеже шефа ни задължи и заплаши.

Та правете сметка колко % подкрепят ГЕРБ и легитимна ли е въобще властта.

15.   Политиката принципно от доста време е нищо повече от популистко шоу. Така че кандидатурата на Славчо е съвем нормална, тъй като е човек който е градил популярност доста години. След цар, пожарникар, журналисти, сенчести бизнесмени и какви ли не още, какво точно Славчо ти прави впечатление... Напротив, той е нормално продължание на т.н. българска "политическа система"... За смях сме станали много отдавна, а България отдавна я няма... Останала е просто една територия...

Иначе пич, си оправи малко мисленето. Не Славчо е проблемът... Като гражданин на тая държава, никой не му пречи да се кандидатира. Истинският проблем е, че не останаха вече алтернативи, изчерпахме се и Боко тиквата е показател за това. А та народът изпростя дотолкова, че не може да излъчи и застане зад някой малко по-кадърен. От моят личен опит ще ти кажа, че българинът е страшно завистлив, дребнав, и рядко оценява другия. Трудно преглъща, че някой е по-кадърен и да вземе да го подкрепи. Та затова и ни управляват такива хораю - популисти, нарцистични, нагли, щото такива като тях виреят в тези наши условия... Тъй че и ти вземи се осъзнай, проблемът не ти е Славчо...

16.   Шоуто му след първата година започна да куца. Един Радков и Нейков го правеха малко по приемливо. Но Нейков не му издържа шапката и шоуто се превърна в квартална кръчма. Всеки лае месечината и депутатите. И какво от това? Слави,Бойко,Пеевски и какво? Сития на гладния не вярва. Хапват си пържолките и луканка, а ние дъвчим нещо наречено хляб. Цялата държава оскубаха и продадоха! Сега скубят от бедните,че нямат за памперси,че се ОСРАХА да крадат! М****та им! Онзи отгоре забавя,ама не забравя! А ние ще си зяпаме сайтовете и ще търпим Слави и Бойко даже и още ще назначат! Мръсна и долна паплач! Ей това са!
Онзи лудия

17.   Абе нали видяхте какво стана Бойко като гостуваше в Шоуто - Слави, иначе много ербап срещу обикновени хора или жени, се беше покрил като мишка и едва мънкаше. Не можа да събере смелост дори да погледне Бойко в очите, и гледаше встрани. Това ми направи много силно впечатление, а преди това говореше как ще сменя системата, как ще измете управляващите и т.н., жалко за приказките, ама хората са казали - голям кур лапни, голяма дума не казвай.
Но като знам колко къса памет има българина, нищо чудно вече да са забравили изцяло за този случай и Слави да започне на чисто.

19.   "Не е учил нищо в тази насока и съответно няма как да бъде компетентен."

Ама виж сег, първо - няма образование за политки (освен ако не си мислиш, че "Политология" е нещо, като тренировачна програма з аполитици.
Второ - Слави Трифонов говори, за други планове. Да се назначават млади, учили навън, защото с хора отвътре, е ядно, че е много тегава работата.
Трето - Най-великият политик на всички времена, Линкълн, е бил самообразован. Това, трябва да ти казва, колко малко значи образованието, ако човека е читав.

'nuff said - Mike drop! BOOOOM! Айдя бяга, да играеш.

ПП - Аз дори и не подкрепям Слави, засега.

20.   Това че е популярен шоумен не означава, че ще бъде добър политик. Въпреки това мисля, че ще влезе в политиката