Споделена история от Други

Идеи за подарък? ПОМОЩ!
Здравейте!
Наближава рожденият ден на приятеля ми, с който сме заедно от близо година. Ще навърши 28 години и искам да му подаря нещо специално. Мислех си за запалка, на която са гравирани инициалите му или книга, тъй като много обича да чете. Едни от любимите му книги са “Богат татко, беден татко”, “ Кръстникът”, “Четирите споразумения”. Много искам подаръкът да е специален и да го направи щастлив. Ще съм ви много благодарна, ако ми споделите предложения!

Коментари

1.   Предлагам ти да му подариш "преживяване"

Разгледай тук - https://wishio.bg/category/prezhivyavania/

и тук - https://www.gift-tube.com/experiences/za-muzh

2.   Луксозно издание на някоя книга дали ще ти свърши работа тогава? В Ozone.bg имат доста неща, а и сега някакви намаления (не работя там и не ми плащат за реклама!) та ако разгледаш можеш да намериш точното нещо или поне да се вдъхновиш.

Ако мислиш, че това не е достатъчно, просто подготви хубава вечеря и след това романтична вечер? Хората обичат ЙебанЬЕто, все пак :D

3.   Защо не организираш една почивка някъде? Ще видите нещо ново, ще си починете, ще хапнете вкусна храна, ще си направите много хубави спомени, които ще ви останат завинаги. Просто си падам по подаръци преживявания, иначе идеите ти ми харесват.

4.   Веднъж подарих на гаджето си (отдавна вече сме съпрузи) аквариум с една златна рибка в него. Казах му, че тя ще му изпълни трите най-съкровенни желания. И той си ги намисли. Първото беше да ме изведе на вечеря в черна рокля без бельо под нея. Второто - да заживеем най-после заедно. И третото - да се омъжа за него. Ами сбъднаха се! Златната рибка си държи на думата.
Оттогава обаче, внимавам с подаръците. Към днешна дата на друга златна рибка сигурно ще си поръча пържоли с гъби, екскурзия до Луната и филипинка с палмово листо. За последния му рожден ден му купих нов автомобил, но това си беше семейна инвестиция, защото и аз ползвам колата. А и вие, авторке, сте отскоро заедно и скъпият подарък е доста обвързващ.
Часовникът, например, е хубав, неутрален подарък. Придружен от картичка: "За да броиш щастливите ни часове заедно!" или "Когато съм с теб, времето спира!", или "Никога да не закъсняваш за моите прегръдки!. Нещо такова.

5.   Ако обича да гледа филми, изтеглете си филма Папион (Papillon) по книга е, но само от втора употреба книги, чрез много търсене ще можеш да я откриеш и да му я подариш. Та със Стив Маккуин и Дъстин Хофман е филма. Анри Шариер е писателя. По действителен случай. В замунда го има филма.
Прекрасен филм и най-вече история.
НО. Не сваляй филма от 2018 година, а филма от 1973 (оригиналния филм) Със Стив Маккуин и Дъстин Хофман!!! А може би и да я има и книгата сега като се замисля. Май покрай remake-а през 2018 година на филма, да са преиздали и книгата... мъътни спомени имам че я виждах с нови корици и ново издание беше, в Хеликон. Питай за книгата първо! После тегли и филма от 1973- година.
Много красив подарък ще е!! Дано да я има книгата! Утре отивам и питам за книгата. :)