Споделена история от Други

Не съм доволна от курса си
започнах курс по английски, води се 5то ниво... платих 300лв.
оказа се, че преподавателката е много зле, не знам кой я е сложил, но нищо не ни обяснява като хората..
спешно ми трябва да го изкарам, ноо....
така или иначе съм започнала, но май само дето си дадох парите!
писна ми от мошеници!
с какви очи вземат парите на хората???
много ме е яд!

Коментари

1.   Еми то се получава един омагьосан кръг. Всеки си търси работа и не му пука дали е квалифициран за нея, а кандидатства за каквото може. Отделно на тези курсове рядко назначавт хора с филологическо образование особено на тази цена. Принципно за тези по-горните нива бих ти преполъчала курсовете от по 500-600-700лв - виж британика или аво3. По-скъпи са, но и държат на нивото. В тези другите наистина повечето са мошеници.
Казвам го от личен опит. Едно лято работих в едни такива курсове. Следобяд трябваше да гледам деца между 4 и 14 години, а сутрин те имаха курсове по английски. Преподавателите нямаха завършено образование по специалността, преподаваха и на по-горни курсове по английски (демек за вързастни). Отделно всичко се прави, за да вземат парите на хората. Примерно аз като бях там, имаше едно момиче на 12, което също трябваше да гледа тези деца от 4 до 14 години. Хората даваха по 500лв на месец за частна занималня и то за какво - едно по-малко дете да гледа техните. Направо нямам думи.
Моят съвет е да отидеш при управителката. Тях най-много ги е страх да не си вземеш парите обратно. Кажи й, че искаш да прекъснеш курса преждевременно, защото не е добър и да ти върне парите за остатъка от времето. Това е единственото, което ми идва на ум.
Много успех и не се ядосвай. Все ще го научиш езика, а такива хора просто явно нямат срам.
Ана

2.   Охааа, да не би да става въпрос за Кеймбридж.. и аз бях там.. тая в междучасието си превеждаше упражненията за да може да ни ги предаде... супер зле са....

3.   И Британика са зле... Всъщност всичко зависи от учителя. Говори с управителката или да ти върне парите, или да те сложи при друг преподавател. Не се оставяй... Те само това и чакат...

Ginger~~

4.   да.. стара загора Кеймбридж!
карах преди време курс по немски - от учителката съм много доволна, , но сега по английски.. нямам думи...
аз, която не съм на някакво свръхниво, имам чувството, че знам повече..
а, и отделно, часовете трябваше да са 120, намалиха ги на 50, уж по-ускотрена програма....
какво да кажа...

5.   Аз съм FCE /на 15 години/. Ходя във Pharos, мама плати около 1500 лева, подготовката си има и +, и -. Навсякъде е така, но щом е чак толкова зле... Не знам, може би трябва да смениш клона, в който ходиш? Там преподавателят ще е друг, както и обучението (:

6.   Здравей когато спомена за това, че лъжат нищо не учат веднага се сетих за една учителка от Стара Загора, която преподава английски в Медицински факултет, самата тя преподава и отделно частни уроци ама незнам дали за нея става въпрос как се казва?

7.   ненова или ненкова, нещо такова