Споделена история от Други

Объркана съм.
Жена на 27г съм. Живея в Русия от 5г, имам си и сериозна връзка там. Искам да се омъжа за него. Но проблема е, че той е друга раса и не знам как ще го понесат майка ми и баща ми (те са расисти). Знам, че съм пълнолетна и вече не трябва да се влиая от родителите ми, но не искам и да ги разочаровам. Със сигурност няма да са доволни от моя избор и ще ми стане много кофти.. Но аз много го обичам и не бих го оставила заради родителите ми. По някакъв начин трябва да разберат, че вече сме 21 век и любовта не зависи от кожата. Но как да има го кажа?? Моля за някакви съвети!

Коментари

1.   Добре че не живееше в Африка,предполагам тогава разочарованието на родителите ти щеше да придобие колосални размери.

3.   В този случай следвай сърцето си не това, че родителите ще са разочаровани. Това все някога ще им мине, абсолютно техен е проблема. Те трябва да се радват, че си намерила любовта на живота си и че си щастлива с този човек. Няма от какво да ти става кофти, на родителите ти трябва да им е кофти, че имат такова ограничено мислене.

4.   Аами просто им го казваш - така или иначе ще се стигне до това. Може да им напишеш писмо/и-мейл, ако е по-лесно пред жива комуникация.

5.   Сигурна ли си в човека до теб на 100 %, не един и две са жените които тръгват с намерението, че той е единственият и после се оказва друго. Живееш ли с този човек? Ако е така ок, ако не поживей с него и ако тази любов е чиста и истинска за теб няма какво да го мислиш. Кажете на вашите, дай им време да го осъзнаят и се омъжи за този човек. Не смятам, . че е ок да им кажеш утре се жени в този случай. Животът е твой, да си щастлива и обичана ти пожелавам.

8.   Горките ти родители направо ми е жал за тях.
Кога ли ще бъдат изненадани с някоя малка маймунка.