Споделена история от Други

Физическа окрана
Знае ли някой какъв е ценовият диапазон на денонощна физическа охрана на частен дом(къща)?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Град?

2.   . Зависи някой дядо ли искаш или въоръжени хора и колко на брой но дядо и за 500 лв ще намериш а охрана минимум 2000 лв

4.   Частните охранители работят за поне 1 500 лв. на месец и ще ти трябват поне 3-4 души, за да могат и да почиват.

5.   То от охрана до охрана има балкан разлика. Тези пенсионери, които висят на някой портал за 400 лв и те се водят охрана. Само че те при първия случай, ще направят инфаркт от страх и после върви се разправяй с полиции.

Ако искаш някое по-здраво момче ще трябва да се бръкнеш едни 1000-1500 лв минимум (и то ако е провинцията) плюс осигуровки плюс нещо за охранителната фирма. И всичко това поне по 4, защото седмицата има 168 ч, а максималното им работно време е 40 часа без да броим отпуските. Отделно за СОТ.

Ако искаш вече нещо по-така - въоражено, обучено и т.н., там вече отиваш на съвсем други цени, но зависи какво ти трябва. Значи наистина въоражен и добре обучен специалист за под 2-3 бона посмъртно няма да се хване. Така че ако искаш нещо наистина сериозно, а не просто пазач, който ще напълни гащите, това са 8 човека (за да са по двама на смяна) по 4 бона с осигуровките плюс СОТ и за фирмата, абе едни 45 бона с ДДС-то може и да стигат на месец.

Най-евтиния вариант - хващаш четирима пенсионери за по 400 лв на ръка да висят там, колкото да има човек и си готов.

6.   Надявам се, че не считаш за охрана разни дърти пърдели, които виждаме по разни магазини и входове?

7.   Аз работя като лична охрана. Първо не знам защо ти трябват здрави мъже, за да ти пазят къщата, ние сме за физическа охрана, не за периметър. Аз вземам 4200 на месец, парите са по разбиране с човека, който иска да го охраняваш. Ако искаш за периметър - СОТ. :)

М23

8.   Къщата ли ще охраняват или обитателите?
Какво се очкава от охраната - да са на КПП или?
Какви са очакваните заплахи - очакваш да и оберат къщата, да отвлекат теб или член на семейството, да организират покушение спрещу теб или член на селейството?