Споделена история от Други

Инстаграм ме блокира
Здравейте! Преди повече от седмица бях използвала приложение, което ти показва кой те е отследвал и с него можеш да отследваш тези хора, които не те следват. Точно това направих и Инстаграм ме блокира до 2019-09-11. Не мога да харесвам, последвам, отследвам и коментирам. Не разбирам дали съм блокирана до 11 Септември, което е днес или до 9 Ноември. В момента, в който пиша това е 11 часа сутринта и е 11 Септември и все още съм блокирана. Ще изчакам да мине днешния ден и ако не са ме блокирали, явно ще чакам още 2 месеца, за да ме отблокират. В депресия съм, защото профилът ми е доста голям и тези последователи са ми наистина нужни, а импресиите са ми спаднали, гледанията и като цяло профила ми върви надолу. Ако някой знае как да се справя с проблема, моля да коментира! Четох за новия ъпдейт с автоматизацията и свързах Фейсбука си към Инстаграм, както и контактите в телефона ми, за да докажа, че не съм машина, актуализирах приложението, излязох и влязох няколко пъти, смених си паролата, докладвах проблема десетки пъти, но нищо не помогна. Това е кошмар.

Коментари

1.   Да ти имам проблемите! Ъпгрейдни се в реалността!

2.   Невероятна драма!

3.   Истински кошмар наистина. Сега трябва да общуваш с хора от плът и кръв и представи си, те няма да тичат с бутона "Лайк" след теб !

4.   А сега си представи изобщо да нямаш достъп нито до смартфон, нито дори интернет.

Виждаш ли колко си зависима от модерни псевдотехнологии? До такава степен, че временен бан в някаква изкуствена среда те води до депресия?

Тъжно...

5.   Ето това е истински живот!Чета и не вярвам на ушите си.Как се радвам наистина,че съм безумно далеч от подобни извращения.Благодаря ти,Господи!!!

6.   Аууу, каква мъка и сега какво ще правим? ;(

7.   Това е бъг от новата актуализация, много хора се оплакват.
При мен не искаше да се отвори въобще. Не ползвам много инстаграм, но се ядосах. Изтеглих си по-стара версия и стана. Аз също ползвам това приложение за отпоследване, не е от него, от последната актуализация на инстаграм е.

8.   Ха ха ха ха ха ха ха!

9.   Хаха чак пък в депресия за такова нещо?

10.   И аз съм така при теб оправи ли се моля те отговори ми????