Споделена история от Други

Аз съм на 18, а той - на 33
Здравейте. Ще съм кратка.
Какво мислите за такива наистина големи разлики в годините?
Аз съм на 18г., приятелят ми е на 33г. и сме заедно от година.

Коментари

1.   Добре сте

2.   Има десетки такива теми. Търси в търсачката и чети коментари.

3.   Ами от човек до човек има разлика. Има някои хора, които за годините са си доста зрели, и обратното.
Аз съм на 27 години и не мога да си представя да изпитвам сериозни отношения и да искам сериозна връзка от 18 годишна.
За моите години вече започвам да мисля за семейство, деца, устройване на живота в дългосрочен план и тн. Не искам да звуча като пенсионер, но едно е да си на 18, друго е на 30 години.
Имам чувството, че ако имам сериозни отношения с 18 годишна, само ще я заробя, така да се каже и момичето ще си пропилее най- хубавите години.
Не искам да слагам всички под един калъп, но 18 годишните се влюбват през месец, просто няма как да очаквам нещо от такъв човек.
Имах една колежка в старата работа, току що завършила гимназия.
Симпатично, красиво момиче. Но просто нямаме допирни точки. Девет години разлика, тя все още мисли за някакви инфантилни неща и приказки, ниска обща култура и почти никакви планове за бъдещето. С нейното наивно мислене много лесно бих я вкарал в леглото, но за сериозни отношения едвали.

4.   Винаги са ми били странни тези връзки. Ако един мъж над двайсетте е стабилен, не би трябвало да се занимава с толкова младо момиче.

5.   Ако се обичате взаимно, той се държи мило и уважително към теб какъв е проблема? Годините трябва да са на последно място, важен е човека като личност и характер. Но щом питаш значи нещо те притеснява и не си щастлива, по скоро се интересуваш какво ще кажат хората? Е, хората няма да живеят с теб и него така че в крайна сметка ти си решаваш!

6.   Мисля, че приятеля ти е педофил, това мисля. Ти си била на 17, а той на 32 като сте тръгнали. В Америка това даже е подсъдно. Това, че в България е законно възрастен да спи дори и с 14 годишно, не го прави по-малко грешно. Най-вероятно този има и други сериозен и проблем и за това не може да привлече жена на неговата възраст. Като порстнеш малко, очаквай да те замени с някое 15 - 16 годишно, ти ще си стара за него вече.

7.   За любовта границата е само една-смъртта

8.   Миличка, голяма е разликата ви, а и ти си много малка. Харесвах едно момиче на 18, когато бях на 30. Беше много чаровна, но не се заинтересува от мен. От няколко пъти, когато си поговорихме, ми стана ясно, че е хлапе и престанах да мисля за нея. Не се залъгвай, намери си момче на близка до твоята възраст.

9.   До но. 6, ех таз Америка беее. Там всички са перфектни граждани и са достойни за пример, а ние тук в нашата кочина даже всичките сме педофили.

Боже, прибери си версиите!

10.   Аз съм на 21 и сериозно ще си помисля дали искам да имам нещо общо с 18 годишна. На 33 - 15 години разлика, не, смехотворно е.

11.   Всичко зависи дали си достатъчно голяма ти. Има хора и с по 20 години разлика, че и повече. Женени щастливо с деца. Ако още сте заедно, това е твоят човек.

12.   Още една история за ученичка и батко, гонещ 40-те. Извратена работа.

13.   Номер 6 смешна си с твоите педофилски разсъждения. Щом имат 15 години разлика значи мъжа е педофил. Ти за всичко ли се ръководиш от американската "действителност". А знаеш ли, че Президента Тръмп е 24 г. по-голям от съпругата си Мелания. А също знаеш ли, че Чарли Чаплин е 32 години по-голям от жена си Уна. Той е бил на 52 г. а Уна е била на 18 г. когато се женят. И те ли са педофили. Толкова си невежа, а и други жени като теб, с понятието педофил. Въобще нямате никакви дълбоки разсъждения. Засрамете се.

14.   13, ами като имаш дъщеря, я дай на 16-17-18 на някой 35-36 или 50 годишен с драго сърце и гордост. Извратено е. Тръмп е богаташ и е ясно защо по-младата е с него. Също и другия пример. Ако бяха обикновени мъже, нямаше да са с толкова млади жени, нали така? Всичко опира до името и парите в твоите примери.
Иначе историята е класика-ученичка и батко, който е неспособен да прикотка жена на неговите години и сваля неопитни ученички, защото пък те нямат житейски опит. Няма как да ме убедиш, че бащата на момичето е изпълнен с гордост от това гадже.

16.   Когато бях на 17 се запознах с един 30 годишен, няколко дни след запознанството ни ги навърши. Изключително хубаво ни беше през 3 те години заедно. Бяхме много влюбени, щастливи и сплотени. Е, имахме разни "търкания", заради неговата безпочвена ревност, но съвсем идеално няма как да бъде. В общи линии преобладаваше хубавото. В крайна сметка се разделихме, но не заради годините и останахме в добри отношения. Спомням си с усмивка за времето заедно.

Ж,23

17.   6 явно самата тя е педофилка, ама е толкова тъпа, че не знае че е.

18.   Е чак пък да се засрами... я по-спокойно, 13. Всеки има право на мнение. Теб някой да те е спрял да се пробваш на 20-30 години по-малки теб? Какво толкова се палиш. Я виж 14 как те сваля на земята. Приеми, че няма да получиш социално одобрение. Големите възрастови разлики не са норма и никога няма да бъдат. Колкото и да лаят такива като теб.