Споделена история от Други

сдобряване между приятели
здравейте, с мой приятел с който сме като братя се скарахме за едни геймърски неща. Голяма тъпотия станна май и двамата бяхме по малко виновни, аз много се бях ядосал и се напих, , той дойде до у нас да се разберем, но както казах бях пиян и ядосан и му казах, че не искам да го виждам и наговорих едни гадни неща. не си говорим сега той се премести в друго училище и не се засичаме. това стана малко преди началото на учебната година и яда ми е преминал сякаш искам да му пиша но ме е срам от последния път като се видяхме, май и гордостта ми пречи. с него сме като братя от деца се познаваме, през много перипетии сме минали, много добър човек е и ми липсва. другите ми казват просто да направя първата крачка и да ида до тях или да му се обадя. Но не знам как да го направя, , , , , , той може и да не иска да чуе вече за мен след като му говорех по такъв начин, , , , , от това ме е страх най-много, че е свършено вече а аз не искам да губя добър приятел заради тъпотии. какво ще кажете вие?

Коментари

1.   Просто отиди и му кажи това, което ни каза на нас. Сигурно и на приятеля ти му е мъчно и те чака. Действай!!!

2.   Здравей. Изключително ме трогна твоят случай. Разбирам те мапълно, защото аз преживявам нещо подобно сега. Скарана съм с бивша колежка от работата, която много ми помогна и от нея научих много човек с едно добро сърце, но сега колежката ми е ядосана ходих да разправям на нейни колежки, че трябва да говоря с нея и от както и писах и всичко рухна много ми е намрази ме. Сега се чудя как да се сдобрим. Събрах смелост отидох поисках и шанс и прошка и да се сдобрим. Отказва да ми прости и да ми даде шанс да се поправя и сдобряване отказа. С какво съм я наранила се чудя. Ако можеш да ми кажеш според теб каква е причината ще се радвам.