Споделена история от Други

Споделяте ли на някого за Spodeli.net?
За всичките 7-8 години, в които ползвам сайта, на никого не съм споделял за него. Това си е личното ми място, на което комуникирам анонимно и в което обичам да се подвизавам. Тук изразявам истинското си мнение. Тук съм себе си.

Писал съм теми за неща свързани с мен, с характера ми, които не съм споделял на никого.

А вие някога споделяли ли сте за Spodeli. net на някого?

Коментари

1.   Понякога на близки или познати. Интересното е че много малко хора от моето обкръжение са чували за сайта.

Black Sabbath

2.   Казвам на приятели да.

3.   Аз от 50 души съм чувал трима да знаят за него. Тука пишат 10 20 души и се представят за 10 различни човека на човек.

4.   Да, смеят се на сайта.

5.   Съмнявам се, че ще се качи това ми мнение, но да пробвам ...
Ще бъда откровен: всички, на които съм споменал (препоръчал) сайта, не го харесват. Допускам, че някой може да го прави (да ми казва така) от някаква срамежливост ... Мен лично също ме дразнят многото гадни изцепки, но намирам "зрънца в плявата", които са важни за мен. Модерирането е доста тенденциозно. Приоритетно се качват скандалните неща. Доста пъти не са ми качвани съвсем коректни постове, струва ми се поради несхващане или неразбиране на казаното от мен. Понякога, когато много ми се иска нещо да излезе в сайта, нарочно го пиша "по-пикантно". И познайте дали хваща декиш ;)

6.   Един път споделих на мои познати, обаче не отдадоха голямо внимание.

7.   Този сайт го открих някъде преди 6 години и разбрах, че съществува от 2007 година. На никой не съм споделял, защото едва ли някой ще знае за него. Все пак този сайт не е толкова популярен като youtube, vbox7 или facebook.

9.   Защо не ми публикувахте коментара с критика към вас модераторите и администратора на сайта. Каква ви е политиката, да публикувате всички истории на дъртата 63 годишна циганска баба. Моите съмнения какъв сайт сте ще се окажат верени. Вашето съзнание е точно като съзнанието на неплатената дърта баба, която сте приели във вашия колектив.

10.   В семейството ми понякога коментирам нещо, което ме е впечатлило. Големият ми син отскоро чете и той тук.