Споделена история от Други

Извратеняк ме преследва
Ужас не знам вече какво да правя, един извратеняк ме преследва из градския транспорт от работата до мястото, където живея. Виждам го от спирка на спирка облечен е много странно, с дълъг жълтокафяв шлифер и шапка с периферия, носи фотоапарат и навсякъде се промъква около мене да ме снима. Сигурно е насъбрал над 10000 снимки на мене и лъска всяка всяка вечер на тях, извратеняка с извратеняк! Не знам дали е опасен, или не ама не смятам да рискувам ще се обадя на полицията, какво мислите?

Коментари

1.   Така като ходите с тия тесни дрехи дето ви прозира дупето и путката за да ви свалят момчетата. Понякога идват и извратеняци.

2.   Пусни му няколко пъти и ще те остави.

5.   Авторке, никой не може да те снима без твоето позволение. Работя като журналист. Когато правя репортаж от някакво събитие винаги питам хората съгласни ли са да бъдат фотографирани. В противен случай могат да ме съдят.
На твое място аз бих постъпила по-различно. Вместо да занимавам полицията, щях директно да говоря с този човек. Да видя какъв му е проблемът. Ако е относително адекватен, бих му обяснила, че поведението му ме кара да се чувствам зле. Ако тази стратегия не сработи, чак тогава бих подала жалба. Но в случая ти нито знаеш името на мъжа, нито къде живее, нито нищо. Каква жалба ще подаваш и срещу кого? Срещу "един извратеняк с жълт шлифер и фотоапарат"! В полицията ще ти се смеят. Проучи човека и чак тогава пиши жалба.