Споделена история от Други

Да бягаш винаги...
По дяволите, мразеше такива вечери... Не беше ли свикнала с това, да е сама? Лежеше в голялото двойно легло и се давеше в сълзи. На показ беше отново онази, слабата, просеща любов... жалката. 5години минаха от последната ? връзка, и все още имаше такива залитания. Защо не се научи? Знаеше, че на сутринта пак ще се появи онази усмихнатата, нарцистичната, саркастичната и циничната... онази силната. Трябваше само да издържи докато заспи... Няма кой да я прегърне, а дори и някой да иска, тя се беше научила да бяга, при това толкова бързо и да отблъска под маската на циничността, студенината и типичните оправдания.

Слава Богу имаше добри учители и беше усвоила и трите неща перфектно. Само да дойде утре... Оооо, как ги мразеше тези вечери.. как мразеше това слабо същесто. Все пак през годините на болка трябваше да се е научила, че няма любов... има общи пътища и интереси, но няма любов... А тогава защо копнееше да бъде преурната, силно и здраво и да остане там?
По дяволите, само да дойде утре...

Понякога съществото ? излъчваше топлина, лека едва доловима... но думите се грижеха тя да остане илюзия, нещо нереално. И всичко действаше перфектно... Само да нямаше тези моменти на слабост.
Накрая изтощеното ? от сълзи тяло се отпусна в прегръдките на съня, единствените прегръдки, които можеше да допусне докато спи...

Коментари

1.   Ако знаеш как добре те разбирам, направо си надникнал в душата ми. Хубаво написано, макар и с правописни грешки ...

2.   Ще кажа едно клише, но...наистина ВСЕ ЕДНО АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА! Именно така се чувствам напоследък. Моменти на слабост вечерта и цинична гордост сутрин...Ех...Хубав ден!

3.   Лелее, лелее, обичам го този сайт. Понякога си мислиш, че си единствената, а разбираш колко много хора се чувстват като теб. Номер 2 и аз се присъединявам към клишето, все едно и аз съм го писала. Чудя се само още колко такива вечери ще мога да преглътна ;)

4.   Номер 1 ,авторът е жена, нима не разбра..... иначе си компетентна онтосно правописа.... e все е нещо...

5.   И аз да се присъединя... Всичко при мен е същото, нощем само се моля да заспя по-бързо и утрото да дойде, да се събуди онази силната, онази която се усмихва и никой не може да надникне в душата и и да види "кървавите" сълзи и пукнатините в сърцето и в душата... Съдба, но и на това ще дойде краят, един ден усмивката и щастието ще станат и наши спътници! ;)

6.   И защо е всичко това? Заслужава ли си? Някой като ви каже, евала, вие сте железни и силни, независими и красиви, по хубаво ли ви става? По-добре ли живеете така?
Ей, изврати се тоя свят.

7.   Oт авторката до 6. Не, за това и плача... Точно защото не ми е хубаво, защото вътре в сърцето ми има дупка... Нали не мислиш,че винаги съм бягала, че винаги съм се крила и отблъсквала? Болката ми беше твърде голяма, толкова голяма,че ме боля физически... бях спряла да се храня и приятели се опитваха да ме накарат да ям, плачех във всеки момент... боля, но оцелях и не искам да изпитам отново онова чувство на болка...
Ако ще ме разбереш по-лесно, ти давам пример с куче. Ако е бито много, то се озлобява и никога повече не вярва на подобните нему, който го е бил...

8.   Прекалено много се вживяваш в ролята на жертва, хората само за твоите проблеми ли мислят ахах

9.   Номер 6: Да, но трябва да се научиш да разпознаваш хората, има и такива дето ще те нараняват и такива, на които да се довериш. Хората са различни, не са само такива, дето нараняват :)

10.   авторката: мили номер 8, извини ме, че те занимах с проблема си и откраднах от ценното и време в сайт за споделяне. Бъди така добър и ми прости.
9. хората винаги нараняват рано или късно, както и винаги те оставят, просто защото пътя им ги води в друга посока.

11.   "... хората винаги нараняват рано или късно, както и винаги те оставят, просто защото пътя им ги води в друга посока. "

Абсолютно вярно, колкото и гадно да звучи е самата истина.

12.   Спрете да се вкарвате в филми, а автора има проблем напълно различен от историята която е писала.

13.   автора: моля номер 12, обясни какъв е проблема ми...

14.   Еми не знам какъв ти е точно проблема но това което пишеш са пълни измислици според мен. Не знам какъв е смисъла на такива истории като твоите. Написала си я ей така от скука. Тцтц

15.   Aвтора: приемам забележките ти.

16.   15 не е автора... Аз съм авторката:
14, това не можеш да пречениш, дали ще четеш между редовете или не е твое решение, явно си решил за по-лесно да кажеш, че проблем няма... Това е твео решение, но се надявам да знаеш, че проблемите не изчезват така.

17.   П. П. 12, 14 и 15 са един и същи човек, забавно е да видиш, някой, който е неуварен в това, което казва да се опитва сам да се потвърди... и после аз си мисля, че имам проблеми....
Авторката