Споделена история от Други

Как може да издам книга?
Заглавието казва всичко, което ме интересува.

Ще се радвам, ако някой отговори по-подробно.

Благодаря!

Коментари

1.   Ми пишеш си книгата на ъурд, плащаш си на някое издателство да ти направи оформление, корици, редакция и да ти я разпечата в колко искаш екземпляра. И накрая ако искаш да си я продаваш, си измисляш начин как да я продадеш, промтираш я и така. Можеш да я продаваш чрез свой или чужд сайт, можеш да предложиш на някоя книжарница да ти я вземе на консигнация (без да я купят), можеш да си отвориш една сергийка и да си ги продаваш и т.н.

Ако нямаш име издателството няма да се съгласи да ти я издаде за негова сметка, а после да ти плаща процент от продажбите, просто защото няма да се продава. Поне докато направиш име, сам трябва да си я пласираш или другия вариант да я раздаваш безплатно, колкото да натрупаш имидж. Това всичко, ако искаш въобще да я разпространяваш, може да искаш просто няколко екзепляра ей така за спорта, за близки хора и за подаръци.

2.   Качваш я за платено дигитално сваляне на Амазон.

3.   И във въпросната книга ли си толкова описателен/на?

Благодаря!

4.   Благодаря на номер 1 и 2 за полезните коментари!

Ако има значение, не смятам да я разпространявам с цел печалба. Е, ако е успешна и припечеля, няма да се оплача, разбира се, но определено няма да е заради парите. Още веднъж благодаря!

5.   номер3, намали малко бг-злобичката ;-)

6.   ехх тая злоба, наистина... защо сте толкова злобни бе хора. Номер 3? Защо мамка му? Моля те отговори? Майка ти те е изоставила? Или баща ти те е биел като малък? Или какво???
Защо сте толкова злобни хора, защо???