Споделена история от Други

Късно ли е да стана известна?
Късно ли е да стана известна? На 24 съм, хубава съм, имам таланти. Мислех да се пробвам в телевизията или киното, или като фотомодел. Обаче не съм нито слаба, нито висока. Като рекламно лице? Вие как мислите?

Коментари

1.   Направи си Ютюб канал на английски.
Другия вариант е да се преместиш в Сащ и да ходиш на кастинги за дадени роли в дадени филми, но за това ти трябва зелена карта. В днешно време не е задължително да си висока и слаба. Има си плюс сайз модели с милиони фенове в инстаграм. Направи си и инстаграм и почни да събираш последователи. Събереш ли много ще си известна и ще можеш да печелиш пари от реклама.
Работи върху английския и така ще има място за теб и в някой тв сериал или филм.
В България едва ли ще успееш да участваш във филм понеже те тука участват едни и същи хора във всички филми.

4.   Разбира се, че е възможно. Помни следното: никога не е късно, докато си жив. Колкото обаче до начините, по които можеш да станеш известна, не съм запозната, съжалявам. Аз също съм се чудила как и да снимаш в Ютуб е добра идея, само че не е гарантиран успеха (това обаче не бива да те отчайва, а напротив: даже да те нахъсва да успееш). Иначе до тук стига списъка ми с идеи..

5.   Поредната дето си мисли, че е специална. Нареди се на опашката дето е пълна с такива като тебе, и всеки си мисли, че е единствената на света.

6.   Защо изобщо ти е да ставаш известна.
Телевизия, кино, театър... за всичко това ти трябва Натфиз. Да не говорим, че в БГ рядко се правят филми. Дори повечето ни актьори, завършили школи и тн. се чудят как да свързват двата края.
За музика отново ти трябва талант. Ако нямаш талант ти трябва скандал и визия. Но сама казваш, че последното го нямаш.
Пак се питам защо всеки втори вече иска да е известен. Много зависи с какво ще станеш известна. Ако е някаква простотия тип Джорджано или домашно порно, по-добре недей.
Гледам тука в БГ всички почнаха някакви пишмян Ютуб звезди и инфлуенсъри да стават. Тези хора не виждат ли колко смешни стават вече.
Опитай се да осмислиш по някакъв начин животът си. Ако имаш наистина някакъв талант, развивай го.

8.   Нали се сещаш жените модели, певици, актьорки как стават известни? Бая чичаци ще се насладят на тялото ти преди да станеш ''известна''

10.   И за какво ти е да бъдеш известна?

11.   На 24 си и задаваш тькъв въпрос?! Извинявай, но мислиш като 14 годишна. Човек не става известен просто така. Иска се много, много труд и мъничко късмет.
Е, разбира се с какво искаш да си известна. Ако искаш да си известна просто за идеята, ами иди направи някоя глупост и ще си известна. В крайна сметка и най-големите убийци, крадци и т.н. са известни, нали? Ама едва ли искаш да си известна с нещо такова.
Така, че вместо да хвърчиш в облаците, работи, работи, работи и ако имаш късмет, може и да станеш известна.