Споделена история от Други

Фейсбук ме блокира повторно за 72 часа
Здравейте, имам проблем с фейсбук. Преди 3 дни ставам и се опитвам да вляза във фейсбук. Излиза ми съобщение, че съм блокиран за 72 часа, тъй като съм нарушил правилата на фейсбук с някаква моя публикация. Нито ми показва, коя публикация е проблемна, нито ми пише кое правила е нарушено. 2 дни минаха и до днес вечерта оставах около 19 часа до изтичане на "наказанието". Преди малко се логнах във фейсбук и ми излезе съощото съобщение. Профилът ви е блокиран за 72 часа, тъй като съм публикувал пост нарушаваш правилата на фейсбук. Интересно ми е как съм пуснал нов пост, след като съм блокиран и не мога да ползвам фейсбук? Сега отново трябва да чакам 3 дни и не се знае дали пак няма да изкара същото съобщение. Освен това не знам кой е този мой пост и как да го изтрия, след като съм блокиран? Ситуацията е че съм блокиран още веднъж, докато съм блокиран :D Какво мога да направя в този случаи? Всеки ден пиша през секцията за докладване на проблеми. Никой не ми отговаря. Имат ли някакъв имейл за поддръжка или някакъв друг начин да се свържа с фейсбук?

Коментари

1.   В този случай може да пробваш да поживееш без фейсбук - може и да ти хареса.

3.   Явно бъг... или тия просто са тъпаци... радвам се, че нямам фейсбук.
Ж. 30г.

4.   И какво ще правиш сега? Май света ти свърши, а?

5.   Хорица, питах ви какво мога да направя, а не как ще живея. Ще живея както си живеех и преди. Просто ми трябваше за фирмения чат. За пореден път се убеждавам, че българино си е злобно и просто същество :>

6.   Ами просто престани да очакваш другите да те съжаляват и се оправи със собствените си проблеми. Тогава няма да ти пука кой колко злобен пост е написал. Лесно е!

8.   Какво съжаление бе? Вие слабоумни ли сте? Питах дали има някакъв начин да се свържа с поддръжката чрез имейл? Кво съжаление, кви пет лева... Нямам думи. Имам проблем и питам как да го реша. Сега ако някой ви пита например, как да си оправи кафе машината, вие кво ще му кажете? Живей без кафе, света не е свършил. Много злоба, много нещо.

9.   https://www.wikihow.com/Contact-Facebook

"Unfortunately, there is no way to directly contact Facebook – you can't call, text, email, or otherwise speak to an employee or affiliate of Facebook. You can, however, use Facebook's Help Center to diagnose and report a problem with your account.

10-секундно търсене в Google отнема по-малко време от мелодрама в онлайн форум.

10.   Ами ако злобата не ти понася не знам как си се оправял в живота си досега. Изненада, никой не е длъжен да е добър с теб. Порасни и се вземи в ръце. Един зрял човек изобщо нямаше да се интересува кой какво е написал за него, че и да пише пост след пост да изразява възмущението си. Дано си на по малко от 20 години.

11.   Много забавни съвети си получил, направо ми оправиха настроението ;дд. Сега ще трябва на тренираш, за да се научиш да живееш без фейсбук. ;дд
Извън кръга на шегата, просто ще трябва отново да изчакаш да ти минат 72-та часа и ако пак се получи този бъг да помислиш за нов профил.

12.   На въпроса вие малоумни ли сте още очакваш някой да ти даде отговор на проблема ти? Като е за фирмен чат не можа ли толкова време да намериш някой от фирмата да ти помогне? Май не е за фирмен чат? Злобният си ти.

13.   Тоше ти ли си? Заплахите ти днес на работа бяха върха на простащината, честно.

14.   Когато имаш проблем, премахни го, за това отдавна съм ги отрязал и не влизам тоя тъп сайт. Аз също бях блокиран на няколко пъти във фейса. Ако пуснеш някаква истина, която е от значение, веднага те блокират. Иначе можеш цял ден да си снимаш минджата и да качваш снимките там, нямаш проблеми. Не влизай повече в тази простотия. Фейса отдавна се е напълнил с цигани.

15.   Ако спреш да влизаш във фейсбук, ще ти се отрази много добре на социалния живот, ще ти изчезне депресията, ще спреш да затъпяваш, ще започнеш да се държиш нормално и ще започнеш да си щастлив.

16.   Коментарите чупяг тъпомера!Човекът ви пита нещо ,никъде не прочетох да се жалва!Никъде не видях също така да е написал нещо от сорта "олеле как ще живея без фейсбук сега". Пуснал е този пост с очакванията да му се отговори на това, което конкретно го интересува, не да му четете морала дето не ви го е искал!Защото не е никак приятно да те блокират без да знаеш какво си направил, изпитала съм го и аз!Коментарите от сорта "никой не е длъжен да е добър с теб" и ,че човешката злоба трябва да му изнася също е плашещо!Ами то заради мислещи хора като вас държавата ни е в това положение!Забравили сте що е то човечност и това да сме единни! Всеки от вас, коментиращи, също е изпадал в нужда от помощ и съвети! Приятно ли ви е в такива моменти някой да вади такова отношение към вас?

Авторе, аз многократно изпатих от тия простотии във фейсбук и знам къде е проблема - дори да не си публикувал нещо нередно дето се вика през последните няколко дни, това не е от значение - ако си публикувал нещо преди 5 години да е ако щеш, пак могат да те блокират, независимо че е старо - достатъчно е само някой да е видял тази публикация/ коментар и да го е докладвал.Просто някой злобар си е поиграл да ти ровичка из стари публикации и ги е докладвал!Това е , което е станало!И когато си бил блокиран за определен пост, нарушаващ стандартите на общността, ако по време на този "бан" някой ти докладва друга публикация, независимо дали е стара или наскоро публикувана и пак нарушаваща стандартните на общността, получаваш още един бан за еди колко си време.Не знам доколко ясно се изразих, надявам се да ме разбра.

И аз съм си изпатила от това - била съм блокирана многократно първо за 24 часа, после за 72 и се стигна до там три пъти да бъда блокирана за 30 дни!Във фейсбук ако дръзнеш да си изразиш собственото мнение ако някой си реши , че не му изнася и ти докладва коментара пак са склонни да те блокират, нищо че не си използвал обидни думи, нищо че в някои случаи това, което си написал е самата истина дори.
А иначе, както казаха по - горе, тези, които си качват минджите, за да събират палци никой не ги закача!
Затова вече се въздържам от коментари!Съветвам те и ти да направиш същото, в противен случай тия ще те ограничат от публикуване за 1 месец...
Бъди жив и здрав, авторе,старичка е малко темата, надявам се да ми видиш коментара, предполагам са те отблокирали, дано всичко е наред вече.

17.   16 - коя си ти, че да даваш съвети на хората как да се държат? Отговорили са така, както са сметнали за добре.
А ти ще се превърнеш в хищник в момента, в който бъдат нарушени интересите ти. Не се самозалъгвай, че си много добричка. Ти си същата кобра като всички останали, само дето те са честни, а ти прикрита.

19.   До 17. А ти коя си, че я коментираш? Гледай си злобата и не се меси.