Споделена история от Други

Момчета, носите ли бодита?
От миналата година почнах да нося боди. Момче съм и първия път беше от любопитство. Отначало си купих едно черно с тънки презрамки. Носих го под дрехите. С него нямах проблеми с разпасването, каквито имах преди да почна да нося боди. Купих си в последствие с къс ръкав тип бикина и дълъг ръкав тип бикина. Зарибих се по този вид дреха и есента и зимата я нося.

Коментари

1.   Ама ти си станал гей. Директно. Как може да ти е удобно да носиш боди ? То стяга отдолу.Аз съм жена и не нося такава дреха.Нося потник под дрехите си,за да не ми е студено,но боди никога не нося,защото ме стяга отдолу,а ти като си мъж как не ти смазва топките не знам.Явно хем си гей,хем си мазохист.

2.   Аз не

3.   Абе "момчета", пикаете ли клекнали, че се зарибих и аз и вече влизам да пикая в женската тоалетна :):):)

4.   Странно ми е момче да носи боди. Аз съм жена и си нося, но нашата физиология го позволява. За момче ми се струва доста неудобно да носи боди.

5.   За какво става дума?

6.   Честно казано, това ми се струва педалско, но наистина хората едно време са ходели препасани с пояси около кръста - точно срещу настиване и разпасване.
То пояс-пояс, ама на някои им е стигал от дупето до под мишниците :)

7.   Не нося боди. И през ум не ми минава да облека такова. Няма нужда обаче да търсиш потвърждение в хората - прави, каквото ти харесва и те кара да се чувстваш добре в кожата си. Вместо да пускаш теми носим ли чорапогащници, носим ли бодита - носи си просто новите дрехи и се радвай. Животът е кратък.

8.   Според мен няма нищо срамно, щом ти е удобно - носи :)

9.   С мъжкото боди най-вървят мъжките токчета и мъжките сутиени.

15.   Аз да. Не знам дали е от това, но откакто нося по-малко настивам. Много удобна дреха.

16.   И аз от известно време нося, когато е студено времето. Моите са главно с дълъг ръкав в тъмни цветове.

17.   Оня ден излезнах само по дънки и черно боди с дълъг ръкав. Обиколих целия град и на никого не му направи никакво впечатление. Така,че си носете мочета и да не ви пука