Споделена история от Други

Филми
Здравейте. М19
В последните 3 години имам огромен интерес към horror филмите и непрестанно гледам нещо, НО сега проблема е, че може би съм изгледал всички, които си заслужават за мен и за това съм тук и искам да ми препоръчате нещо.
Може и да не е точно horror, а каквото искате.. стига да има убийства, клане, разчленявания, отвличания и изнасилвания :DDD не ме съдете в коментарите, защото нищо няма да се промени. Просто това харесвам от години.
Само не понасям фантастики, духчета, вампири, вещици, зомбита и разни такива глупости, защото не са ме плашили дори в първи клас.
МС!

Коментари

1.   И как да ти препоръчаме, след като по твои думи си изгледал всичко? Хайде помогни малко ти - преди повече от 30 години гледах един филм на касета, от който сънувах кошмари няколко дни - някакви големи кожени яйца пулсираха и се пръскаха омазвайки всичко със слуз, която направо разяждаше човека до кости. Не е Alien.

2.   Като цяло списъка с любимите ми филми е дълъг, но тези които ми направиха огромно впечатление са: Матрицата, Боен клуб, Скарфейс, Американски Гангстер, Тренировъчен Ден, Градът на Бога, Две димящи Дула, Леон, Имало едно време в Америка, Кръстникът, Ескорт до Затвора, Буч Касиди и Сънданс Кид, Хвани ме ако Можеш, Добри Момчета, Мистър Брукс, Няма място за старите Кучета, Вълкът от Уолстрийт, Злокобен Остров, Генезис, Крахът на Третия Райх, Враг пред Портата, Пълно бойно Снаряжение, Ярост, Съюзници, Гадни Копилета, Господар и Командир, Спасяването на редник Райън, Спартак, Гладиатор, Троя, Лагер 17, Несломен, Операция Валкирия, Роки Балбоа, Високо напрежение, Ип Ман, 13 гряха, 1408, Братството на Вълците, Мъртвешка Тишина, Hidden, Хотелът на ужасите и SAW. Който и от тези филми да гледате няма да сгрешите ;)

3.   Започни да гледаш ужаси Сериали.

4.   Сега те започвам :)

I saw the Devil (2010)
The Wailing (2016)
Old Boy (2003)
Lady Vengeance (2005) този е топ.
Parasite (2019) нов е и много хвален.. с право XD
Mother/Madeo (2009)
Memoir of a murderer (2017) този също топ
.. за сега това- heheh

5.   Благодаря на всички! Само 4 коментара, но ми помогнахте изключително много. Не бях в България за известно време и чак сега прочитам всичко това за което пак ви благодаря.