Споделена история от Други

Кола Маска при Мъжете
Здравейте! Ще ходя на кола маска за първи път и съм много притеснен. Първо че ме е срам от козметичката, второ че се притеснявам, че казват че боляло много. Също така има хора, които ми казват, че понякога излизат много пъпки. Имам още много въпроси, ще се радвам, ако някой ми обясни някой неща.

Коментари

1.   Би ли уточнил къде точно ще се обезкосмяваш? Иначе..има за какво да се притесняваш честно да ти кажа.

2.   Кола маска... и мъже? Сигурен ли си, че си мъж, а не още един псевдо-Азис?

3.   Абе номер 2 що не си траеш а? Негови са си космите ще си ги прави каквото иска! Ако иска утре може и розови да си ги боядиса, теб какво те бърка това?

4.   Ами, аз ще ходя на цялото тяло, но не знам дали включва и интимните части. И ме е много срам от една страна, от друга пък ме е страх, че казват много боли.

5.   Ако ще си правиш кола маска на главата боли да

6.   То не останаха мъже днешно време... съжалявам, не обичам да обиждам хората, тялото си е твое и можеш да правиш каквото си искаш с него. Но малко ми е странно, какви неща тормозят мъжете... Като се замисля, може и да не сте виновни вие. Днешните жени изискват това, защото толкова им е акъла. Ако един мъж няма косми по гърдите и краката и брада... не е работа.
И... да, кола-маската боли много :) Успех

7.   М-м-м обичам обезкосмени и поддържани мъже, писнало ми е от вълнясали орангутани. Ако пък има и повечко релеф с бронзов загар по тялото - супер

8.   Ми то за това вече не можем да се вредим в козметичния салон!
А иначе - да, много боли кола-маската! И ако ти е по-чувствителна кожата може да се изринеш като маймунски задник.
6, съгласна съм с теб - ако мъжът си няма косми по гърдите и краката не струва!

9.   Не ми харесват мъже с косми по гърдите. Съгласна съм със 7. :)

10.   Не мисля така, че мъжете без косми не са маже. Просто трябва малко да се поддържат. Като са космати, и миришат на пот, не означава, че са мъже. Браво на 7.

11.   Опа, опа, никъде не пиша, че обезкосмените не са мъже, при все, че дали ще докосна техния, или моя крак - разлика май няма. Просто не ми харесват. Още по-малко, пък, важи това, което пише 10. На никого не би се харесало мъжът да вони на пот, независимо дали е окосмен или обезкосмен!

12.   Подкрепям номер 6, а 7 и 9 да се махат отвратителни са!