Споделена история от Други

Черен дроб
От шест години насам имам жълто по ноктите, сенки под очите, болки под гърдите, издуване на тялото. Дали случайно не е чернодробен проблем?

Коментари

2.   Вероятно имаш преждевременна камерна деполаризация ведно с пневмофтизиатричен двустранен торакс на перинаталната повърхност.

5.   Направи си изследвания, не отлагай!

6.   Какво ще помогнат изследванията? Не е ли очевидно че тялото ти от шест години вече ти подсказва че имаш проблеми с организма.
Не знам кой си, възрастта ти или каквото и да е за теб, но правилното решение е едно, просто започваш да се храниш правилно, спираш с всичките боклуци от магазина, намаляш саламите, луканката, месото като цяло, или ако ще ядеш месо, приемай повече кисело мляко, то помага за неговото разграждане, иначе с времето то се струпва в организма, гноясва и следователно води до инфекции и болести.
Вземи прочети книги за тези неща.
Има и друг вариант, да обиколиш поликлиниките и освен с боклуците от магазина да натъпчиш организма си и с медикаментите.
Не губи времето даром, много здраве на теб и на семейството ти. Успех през новата година.

7.   ASAT, АLAT, GGT, ALP -основните кръвни изследвания за черен дроб .( Ако не си добре финансово и първите 2 стигат, но ако са променени ще пускаш и другите с изследвания за хепатит)

Според мен най-силния симптом за чернодробни проблеми са жълти склери( бялата част на окото). Тези които сте написали може и да са от друг проблем.

Издуването е от черния дроб ако е с течност и се нарича асцит . Ако са газове може да е от червата.
Жълтото под ноктите го имат и някои от пушачите, може да е от употреба на тъмни лакове за нокти, може да е гъбична инфекция ако са по-дебели и т.н.
Най-добре отидете при личния лекар да ви прегледа.

9.   Абсолютно не ви разбирам, честно. Защо пускате теми тук хора без да са учили да ви дават съвети за здравословни проблеми изобщо. Защо изобщо ако има нещо чакате до последния момент или търпите.

Отивай веднага да те види лекар и да те изследват.

Трябвало е още преди години да идеш ако ти е правило впечатление от давна.

10.   Болните хора се консултират със специалист,не си чешат пръстите по форумите.Случаено ,не знаем какво ти има.