Споделена история от Други

Автомобилите BMW
Автомобилите BMW са пълни боклуци!!! Никога не съм ги харесвал и не знам защо толкова хора ги харесват и хвалят? Има много по-хубави на цените на старо BMW. Харесвам японските автомобили почти всички и английските Jaguar и Land Rover
М 24

Коментари

4.   За газария - баварец, за мирна глава и сигурност - японец!

5.   Вярно е пълен ташак са. Това са само за нашенските бройлери много гледали малко разбрали.
Само да ви светна -. Японските са още по зле. Това всъщност не са японски коли ами някакъв сбирщайн гният за нула време дефекти колкото щеш и тн.
Японски оригинален само с десен волан правен в Япония другото е бошлаф.
Английските са също калпави и съдържа скъпи части.
Виж ягуар е нещо друго стига да можеш да го поддържаш.
Аз лично карам Форд Мондео 97 вече 10 години и мога да кажа, че това е колата номер 1 поне с 2 идеи по здрава от всички други.
Комфорта при возене е равен на Мерцедес.

6.   Колите Не са боклуци, а каращите ги са такива!
Обяснявам защо: купуват старо БМВ, и карат докато се строши. Никаква поддръжка! Или ако сменят нещо - е или от моргата, или възможно най-евтината част. Правят се на майстори, и “тунинговат”.
Защо при мен не се чупи? Кушуваш ли кола - обслужваш я както трябвя, и си я караш. Ако нещо почне да тропа не викаш “ееее-и му мамата са си тропа” и после - ама то се счупи :)
На един познат му светна Check Engine, каза че на него не му пука, след няма и 2000км блокира двигател.... и познай - “еваси скапаното бмв”... разбира се, аварийния (EML) режим, в който влизаше колата му беше услужливо изключен с помощта на лаптоп от един младеж, който “много разбира”, и твърдеше, че “те на тия коли е нормално да им свети чека”....

8.   Кое им е боклучарското, че аз не знам

9.   6, много си отворен, аманякой път ще случиш на някой боклук и ще те питам тогава. Ако не си имал нещастието да случиш на такава кола, ти е широко около врата. И не ми казвай как ако я гледаш обстойно, няма как да купиш боклук, защото повечето неща се виждат във времето.

10.   До 5

Не знам. Имам Mazda 6, която харизах на бащата, миналата година, а е от 2012-а и още си върви яко.

11.   6 до 9: купих е46 за 5000 лева, дадох 4000 да го обслужа както трябва - точно защото случих на боклук :)
Колите не са боклуци. Собствениците им ги правят такива - особено бмв. Карат се основно от младежи, на които са им казали колко яко се дрифти с бмвто. Той го купува с последните си пари, кара без да обслужва и накрая - продава.
Ела да видиш моето - след като го оправих както трябва и само с оригинални части вече трета година само обслужвам (масла, филтри, разните там тампони по окачването).

Няма лоша кола, има лош собственик!
Не е и до марка - Съседа например има жигулка 1978-ма година. Няма петънце по нея, поддържа си я човека и си кара.

12.   Значи аз карам опел, ама мечтата ми е бмв е36 напомпано на макс за японските кошници няма смисъл да коментирам имал съм мазда 6 мазда 323ф, няма такива ръждясали боклуци и проблемни боклуци. Бмв и мерц са истински коли

13.   Само БМВ най яката кола, всичко друго е боклук

14.   БМВ-тата са яки, но топ моделите. А печалбата си правят като продават базовите си модели, които визуално уж са същите, но като характеристики нямат нищо общо. Даже често базовият модел има по-малко екстри и по-лоша динамика от някоя уж по-непрестижна и евтина марка.

15.   Японският автомобил сериозно отстъпва на БМВ като мощност и ускорение, максимална скорост, количество електроника и дизайн. Мисля също, че качеството на японските коли е до голяма степен мит. Много ясно че като имат по-малко електроника и по-просто устройство от БМВ има и по-малка вероятност нещо да се обърка някъде. БМВ обаче е с прекалено агресивен дизайн. А японските коли рядко имат хубав дизайн. Единствените японски коли които могат да се мери с немски дизайн са два модела на Тойта Ланд Крузер и Мицубиши аутлендър 2003. А Ланд Ровър беше в класацията на автомобилите даващи най-много повреди. Абе разбирай пълен боклук. Той е собственост на индиици. Голяма работа изглежда Форд Мустанг и Пежо Е-легенд, ако го пуснат в продажба. Това са оптимални коли. Нито прекалено агресивни като БМВ нито прекалено семпли като Тойота, но изключително мощни.

17.   Пълни глупости!Само цигани карат БМВ!Мерцедес става,ама япопското си е японско!!!Автора

18.   От соц колите признавам само Волга, Запорожец и Траби. Лада и москвич са пълни боклуци не знам защо толкова им се кефят. Югославската Застава също не е лоша. Автора!

ПП:Ако трябва да избирам между смотаното БМВ и руските кенефи лада и москвич не знам. Ще върви пеш или с автобус.