Споделена история от Други

Относно смеха
Здравейте,

С приятелят ми живеем заедно от половин година вече.
Има нещо, което ме притеснява до известна степен.
Той става сутрин за работа преди мен. Аз се събуждам също, но често си лежа, докато той е в другата стая и се приготвя за работа. Почти всяка сутрин го чувам да се смее. Стените са доста тънки. Не е гръмък смях или кокотене, а по-скоро приглушено хихикане. Става ми странно, защото не винаги е включен телевизора, за да е провокирано това от нещо което гледа. Разбира се, понякога гледа тв - та може и да чува нещо което му е смешно. Може да чете нещо от лаптопа или телефона, но знам ли... Питала съм го на три пъти. Единият път ми обясни за случка в работата, която си припомнил, друг път - за новина по тв, веднъж отрече да се е смял. Положението не е като във филма Жокер само да подчертая.

Живеем в стресово време и го отдавам на някакъв вид начин да релаксира, а и всеки си има своите особености. Ще съм благодарна да чуя други мнения.

Коментари

1.   Приятелят ти така разпуска, дори и аз, например се смея, а майка ми ми се чуди какво ми е смешно! Сега ще кажа-в интернет има клипове на магарета как реват! Когато си пусна любим клип, просто ми става смешно, че чак ме боли корема, защото и мускулите се стягат! Хем ми е интересно, хем ми е смешно, така че това е нещо нормално, а и да те попитам, ти нямаш ли чувство за хумор? Качество, което е присъщо на всеки човек в настроение!

2.   Може да гледа нещо забавно на телефона рано сутрин. Може да си чати с някой и да го разсмива. Амо щом отрича, че се е смял, а си чувала, май има нещо друго.