Споделена история от Други

Не знам какво да правя и как да се държа...
Здравейте първо искам да кажа че съм на 22 и съм момиче, ако това е от значение.. Искам да споделя нещо за което може би повечето от вас ще се изсмеят, но това ме притеснява чувствам се несигурна и предпочитам да споделя..

Както казах момиче съм и преди няколко месеца се запознах с наистина страхотно момче на 24, но поради определени обстоятелства се наложи да замина в чужбина както и той. Излизали сме известно време и не спирахме да говорим докато бяхме на разтояние един от друг та не искам да ви натоварвам допълнително с повече неща.
Оказа се че си допаднахме много и видимо както той така и аз изпитваме нещо... стана наистина бързо всичко, но мисля че е много земен човек и открит наистина е интелект успявам да го усетя във всеки един момент...

Радва ме това и че говорим много и не се притеснявам за повечето неща които той знае, а аз не, които той е изживял, а аз не... Та нещото което ме притеснява е факта че мислим да заминем за 10 дни заедно на почивка аз и той.. Той разполага с повече финанси от мен не че аз не разполагам, но аз имам доста неща които искам да променя около себе си и по точно в дома си. И въпреки това ще замина с него отделих си вече и определена сума надявам се да не прибегна до останалите резерви, но и не това е точно проблема ми той иска да отседнем известно време в хотел ол инклузив а повярвайте ми колкото и да е странно това ме притеснява, защото никога не ми се е случвало... звуча тъпо... но аз съм човек на който не му липсват комплекси въпреки че се старая да не го показвам...

Bинаги правя нещо винаги помагам на родителите си имам и малка сестра с която се занимавам доста... и не отделям толкова време за развлечения за мен самата... не посещавам често клубове дискотеки въобще и такива басейни с нафукани момичета със скъпи бански и не знам как и какво да правя по дяволите в такъв хотел ол инклузив... всичко около това храненето от шведски маси баровете и всичко не знам какво да правя... и ще се изложа като дърво вероятно ще съм през цялото време...

Просто ми липсват тези навици имам обноски и култура... да не съм животно, но се притеснявам така че ако някой ме разбере поне малко то моля ви пишете ми каквото и да е просто полезен съвет та дори ако знаете как стоят нещата в тези хотели опишете ми.. ще се радвам, ако някой ме успокои. Благодаря ви предварително!!!

Коментари

1.   Не се притеснявай, сподер мен щом се разбирате няма той да очаква нещо много специално като държание. От друга страна след като си възпитано момиче и имаш обноски, няма за какво да се тревожии. В тези хотели са виждали какви ли не идиоти. А до момчето, няма да обърне внимание с какъв бански си и колко струва, а до това, че си възпитана и истонска :) Бъди себе си.
Scream

2.   Сладурана :) Няма от какво да се притесняваш, това са хотели като всички останали, ресторантът на шведска маса е по-зле от един изискан ресторант примерно, в смисъл, че е като стол за обществено хранене :) минаваш с чинийка и си избираш какво да си сипеш, обстановката не е някаква спичаща, напротив.

В баровете по същия начин, нищо по-различно от обикновен бар, разликата е, че ти дават каквото и колкото си поискаш без да плащаш на ръка :) В такива хотели съм се нагледала на бай ганьовщина (от страна на чужденци, обаче), защото самата обстановка предразполага за това.

3.   Абе, глупости. Какво му е на ол инклузив, нищо по-специално. В България в такъв хотел не съм била, но по други страни винаги в такива хотели сме ходели с приятеля ми. Хората въобще не ги интересуваш ти, те са отишли там за почивка. Тука по България е същото - в 5 зведни хотели не се намират Бай Ганьовци, а по-скоро по-интелигенти българи и чужденци. Въобще няма от какво да се притесняваш. Минаваш покрай шведската маса и си слагаш каквото искаш. Няма да ти казвам англичанките как си слагат храна. На бара - да не би да не си ходила в някой бар?! Споко.. отпусни се малко. Не виждам за какво трябваше въобще да пишеш тема. : )) айде приятна почивка.

4.   Няма да имаш проблеми, не се притеснявай. Ако трябва спомени, че досега си отсядала в хотели само с осигурена закуска и толкова. Аз лично не виждам нищо срамно. Ол инклузива не е кой знае какво, аз дори лично не го харесвам, защото ме задължава да ходя на едно и също място на заведение, пък аз обичам на различни.

5.   Бъди пряма, кажи му това което споделяш тук, той ще разбере, ако той държи да се показва пред някой в хотела, надали ти трябва такъв човек.. иначе ще те разбере, трябвало е да го споделиш още в началото дали ти се ходи в такъв хотел, няма от какво да се изложиш.

6.   Не се притеснявай, в тези хотели не ходят хора с кой знае какви обноски. Ти може би ще си най-изисканата там.
Не знам, откъде си останала с впечатлението, че си по-малко от другите хора, но просто няма как да си, особено в такъв хотел. Когато те заведе в Риц, тогава се притеснявай. *ама и там ще има новобогаташи от Русия със съответните „обноски“
Освен това, честно ти казвам, го намирам за не особено културно от един мъж, които уж имал повече възможности да покани момиче на екскурзия, която тя да си плаща, лишавайки се от други неща.

7.   От автора:Не знам всъщност дали ще стигнем до там.. обърках се толкова бързо.. нуждая се ужасно много да споделя с някой, но уви алтернативата "приятел/ка" не съществува...

8.   Сподели с нас :)

9.   Здравейте отново, не писах защото исках да мине известно време и да не избързвам с каквото и да било. Но ето че продължавам да боксувам на едно място и да не успявам да разбера какво изобщо се случва. Искам да споделя тук с непознатите вие, защото така ми е по лесно, а и нямам нужда да хленча на рамото на позната получавайки утеха от която може би се нуждая... дойде ми до гуша от такива, затова предпочитам обективни мнения.... Искам предварително да ви кажа че ще си кажа това което си ми е в мен и че няма да си спестя нищо.... просто имам нужда та затова не искам да ви обременявам и ако някой няма желание да се занимава с поредната история за любов то нека спре до тук...

Не съм споделяла с който и да било толкова време все си казвам силна съм това са преходни неща в живота на всяко едно момиче и т. н. Но наистина ми дойде в повече този път... Започнах началото тук с притеснения относно почивката на която трябваше да отидем, но ето че явно са били излишни... Добре всъщност преди няколко месеца и по точно февруари месец търсих стар познат и случайно попаднaх на въпросното момче(ще го наричам М. ) нищо особено предполагам всеки си е общувал с поне един непознат в скайп съвсем безобидно. Както знаете всичко започна с: "ако искаш ме премахни и т. н. ", след време минахме и на: "здравей, как си какво правиш" и т. н. лека полека започнахме да си разказваме разни неща съвсем нормално и така около месец и половина след които ей така на шега решихме да излезем за по един горещ шоколад на свети валентин тъй като и аз и той нямахме ангажименти (половинки) аз бях приключила последната си връзка преди 2 години и той също...

Излязохме и мина добре говорихме много както преди това... И така след този свети валентин се започна едно излизане почти всеки ден... Ходехме на кино обядвахме заедно разхождахме се имаше и запознанства с приятели и така докато не дойде и 1 март на който трябваше да се видим за последно в следващите 5 месеца тъй като и аз и той заминавахме извън бг за работа... Помня дори вечерта беше невероятна и като казвам неявероятна взе ме гледахме филм отново с толкова много шоколадови бонбони... та тогава ми подари една мартеничка със сърчице и един диск с любима музика (тъй като и двамата слушаме един стил предимно) и какво да ви кажа сякаш имаше флиртове между нас но не беше нахален и дори не се опита да ме целуне... целуна ми ръката прегърна ме и каза хей и да не ме забравиш....

Заминахме и повярвайте ми през цялото време 5 месеца сме си писали нон стоп чувахме се някак изглеждаше че има надежда и че може да се получи нещо между нас... Имаше шеги от негова страна смс в които ми пишеше и да се пазиш да не те вземе някой хубав чужденец и такива разни... Аз се прибрах по рано в Бългрия и пак продължихме да се чуваме в скайп всяка вечер ми споделяше как се чувства че вече му е мъчно а като ме нямаше пред скайп ми пишеше на тел къде съм ако имам време да седна за малко и т. н. стараех се всеки ден поне за малко да седна за да не си помисли че съм някъде си с някой си (понеже в последните си 2 връзки е получил малко несериозно отношение от момичетата изневяра и т. н. )

Как да ви кажа стараех се да съм внимателна и открита както винаги съм си била, не знам защо но предпочитам да съм такава дори и да ме заболи след време искам истината истинската емоция за които си заслужава да те боли... Та именно в последните месец и половина говорихме обмисляхме варианти да почиваме заедно аз и той да обиколим толкова места... Споделяше ми какво е сънувал нас двамата изобщо звучеше ми романтично и някак сигурно до известна степен... Объркана съм... по принцип разсъждавам трезво и съм реалист не съм от онези хора които си поставят високи очаквания предварително, но явно този път се отпуснах знам ли...

Та исках да ви кажа че ми споделяше всичко не пропускаше да ми напомни как го карам да се чувства добре и го презареждам.. И ето дойде и последната седмица след която се прибираше реши да си купи кола с която трябваше да пътуваме по черноморието капарира си я (бмв от доста години кара все такива харесват му... занимава се с тях.. чете доста неща именно за тях... участва в разни форуми... и така мания си му е) В крайна сметка се прибра и веднага на следващия ден ми звънна и се уговорихме... Отидох на мястото и той беше там с колата.. влязох прегърна ме и се зарадва и така тръгнахме към мола... искаше да си купи някои неща и да му помогна с избора... и тук пропуснах да вметна че именно след този ден трябваше да замине при баща си който почиваше в бургас и така настоявал е да го види и да почиват няколко дни заедно...
Та след тази тяхна почивка щяхме да заминем и ние...

Нека се върнем на срещата ни... тръгнахме към мола и влязохме в един магазин в който работеше най близкия му приятел видяха се свършиха с покупките но и с тях свърши и работното време на приятеля му... И съответно той тръгна с нас... решихме да слезем на картинг пистата и да покараме но аз отказах притесних се че не съм карала и не исках да се изложа приятеля му също не искаше и звънна на гаджето си да дойде и да кара с М. изчакахме я и т. н. мина и това и решихме да птидем и да хапнем нещо... беше приятно за мен поне... Е седнахме в едно заведение и поръчахме, но ето и гадната част почто през цялото време не обелих и дума не знам защо се получи така... но другото момиче освен името си не ми каза нищо друго опитах се да я заговоря 2 пъти но не се получи спяло и се и т. н. и аз си млъкнах М. говореше за колата си тъй като неговия приятел все го питаше нещо....

И какво да ви кажа обръщаше се към мен закачаше се усмихваше ми се но така какво трябваше да каа като не разбирам от коли и от нещата които обсъждаха те... Това момиче попита нещо М. за някакво друго момиче при което той се обърна към мен и ми каза да не се притеснявам че това заведение е на родителите на негова стара приятелка и т. н. дори не знам защо го каза тъй като ние всъщност нямаме връзка хах не знам как да се изразя дори....

Е добре всъщност станахме и си тръгнахме той ме закара до вкъщи но по пътя не говореше толкова много и пак не знам защо... все си мисля че съм го разочаровала заради мълчанието си по принцип не съм била никога толкова мълчалива с него да не си е помислил че не харесвам приятелите му не знам... Изпрати ме каза да се пазя и да внимавам и ме прегърна отново спомена че чака с нетърпение да заминем и че за него това ще е истинската почивка...

Но след тази вечер всичко се промени... усещах го колкото и да не ми се искаше... На следващия ден всъщност тръгна за Бургас и още тогава колата се чупи в ръсете му не ми писа 2 дни и се питах какво става... и го попитах съответно той ми обясни колко е бесе и че 3000 лева са му заминали ей така че сега ако реши да направи колата си ще му заминат всички събрани спестявания за морето и т. н. Обясни ми как баща му го съдел и опреквал затова че го е предопредил преди това да не си купува отново стара кола че щяло да стане както преди и само да се харчи около нея и т. н.

Общо взето му било адски гадно заради това че плановете му са объркани и толкова време е чакал този момент и е имал желание а какво е станало... Не знам какво да ви кажа за финал не знам какво да мисля и какво да правя... няколко дни не ме търси не писа и нищо... снощи и всъщност последните 2 дни ми разказа за ремонта на колата и т. н. и това беше...

Сигурно се питате защо съм объркана... това е защото знам че той е човек който се старае нещта около него да се идеални и усещах как искаше да се прибере да заминем и може би там на тази почивка щяхме да си кажем какво всъщност изпитваме един към друг... А сега сега нищо сега е притеснен около колата и всичко затова че остава без спестявания... не пише не звъни дори не каза няма да можем да отидем на море... нищо нищо... а именно това ме изкарва от релси тази несигурност и дилеми мразя тези неща толкова ли е трудно да се говори открито не знам... ще го разбера просто трябва да ми каже нещо каквото и да е....

И така сега аз също не настоявам не питам не натоварвам дистанцирам се защото знам какво му е... и не искам да досаждам... но и това ме разбива доста... Вече ми минават какви ли не неща в главата започвам сякаш лека полека да забравям милите неща които ми е казал.... и започвам да си мисля че може да е нещо друго, че може да се е разочаровал от срещата ни последната... знам ли... А не смея да говоря сега с него за тези неща.. Ами ако през цялото време аз съм го възприемала като нещо повече а той си ме е имал като приятел... Не знам... сега е при майка си тъй като тя не живее с баща му и смята да се прибере към 27 и така дори не знам дали ще поиска да се видим и не знам аз дали трябва да му кажа нещо не знам вече как да се държа но определено го усещам малко по различен... Затова не знам какво да правя за кой ли път вече го казвам...

Съжелявам ако ви подразня с тази история дълга но това е другото лошо качество което имам все се обяснявам и се стремя да представя нещата така както са си... Просто ако имате идея кажете ми нещо та дори и да ме осъдите за каквото и да било искам обективност ако грешката е в мен ще го приема... Благодаря на тези които ми обръщат внимание..