Споделена история от Други

Дядо Торбалан
Понеже има тема за Братан, реших да направя и за Дядо Торбалан, понеже на мен лично в сревнение с Братан ми е много много по-... айде ще спра до тук. Напоследък спря да се подписва, но съм убеден, че продължава да пише без подпис макар и по-рядко, защото стилът му не можеш да го сбъркаш.

Коментари

2.   Сигурен ли си, че е той? Всъщност, какво стана с него, понеже аз така и не разбрах.

Black Sabbath

6.   Доста по-добре беше от Братан. Поне имаше малко смисъл в логиката му.

7.   Почина горкият от сърдечна болест. Лека му пръст!

8.   Ми чети му блога като си падаш по дърти содомити. Дръж аутизма ви далеч от форума само.

9.   Аз пък намирам дядо Торбалан за много интересен и очевидно много интелигентен човек, с когото с удоволствие бих събеседвала на разнообразни теми, включително такива на сексуална тематика. В повечето случаи мнението ми по дискутираната тук тема съвпада с неговото, а освен това пише грамотно, което тук не се среща често.

10.   А за Black Sabbath темата модераторите що не пуснаха? Това е дискриминация!!!!

11.   Точно така 10, долу половата дискриминация в този сайт, долу сексистките уклони, искаме тема и за Блек Сабат. ИС-КА МЕ!!! ИС-КА МЕ!!!

12.   Преди време в една тема за хигиената Дядо Торбалан твърдеше, че човек било по-добре да се къпе 1-2 пъти седмично, а не всеки ден.
Изненадващо (поне за мен) получи супер много положително гласуване. Явно в сайта влизат доста мърлячи.

15. С хигиената също не бива да се прекалява. Тялото произвежда мазнини, които да предпазват кожата от студ и механични увреждания. Когато се къпем твърде често, провокираме тялото да ги произвжда все по-интензивно. Така един човек, който се къпе веднъж-два пъти седмично на края на работния ден мирише по-добре от манияка, който се жули сутрин и вечер.

Дядо Торбалан

Ето я и темата: Татко не се къпе
http://spodeli.net/6/story-127704.html

13.   Ех, 10, нали трябва да ме плюете някъде. :) Търпение му е майката, пък и дискриминацията тук е нещо често срещано.

Black Sabbath

15.   Блеки се казва Кристина май.

16.   На който му е интересна БС да си пусне тема.

18.   15, бъркаш ме с някакво друго момиче. Кажи с коя, че ми е интересно.

Black Sabbath

19.   На мен ми е интересна Black Sabbath, не за да те пя, напротив. Пуснах тема, но модераторите не я одобриха.

21.   19, ако съм то интересна, ще намериш начин да се свържеш с мен, а не да пускаш теми, в които да злобеете срещу някого, за да се забавлявате.

Black Sabbath

22.   До 21

Абе ей ... Я остави хората намира! ААА!

23.   Теб ти обясняват, че никой не злобее срещу теб, а ти пак настояваш, че е така. Интересно какъв е начина в анонимен сайт със забрана за лични данни човек да се свърже с теб?

24.   23, аз лично съм виждала как потребители си разменят мейли. Даже го видях наскоро. Начин има, стига да искаш. Дори с едно момиче преди година--две успяхме да се намерим, но не чрез мейли.
Я погледни в темата за Братан как някои хора пишат за мен и после кажи, че не злоеят. Не, че аз не съм писала негативни коментари, но е било отдавна.
21, аз ли да оставя хората или те мен, понеже ме коментират, че и тема искат да пишат за мен.

Black Sabbath

25.   23 съм, аз също съм момиче и като човек ми правиш добро впечатление. Но не знам как мога да те открия.

27.   И на мен ми липсва Дядо Торбалана. Нека сме честни, беше кретен, но беше нашият кретен. Не е същото без неговите бисери.

Също BS е много раздразнително момиче, като ламя е XD Стига да и кажеш "а" и тя ти изрежда цялата азбука. Ще е добре да поработи малко над това й нейно качество. Честно, не знам за вас, но аз много се дразня като я видя как започва цели спорове, само защото някой е казал нещо за нея. Всъщност, това не е чак такъв проблем, проблем е, че се прави че не й пука, но очевидно й... За протокола, не се опитвам да започна спор, а да й дам съвет. Много е вероятно не само аз да намирам това за отвратително в характера й.