Споделена история от Други

Дилема
Здравейте! Честно казано доста чета историите на всички Ви тук. Имам и аз проблем.... накратко на 22 съм, уча в университет, изкарвам добри оценки. От близо две години общувам с малко по-голям човек от мен, който се държи с мен всякаш ме няма- отговаря ми през 5-6 часа на ден, аз му казвам, че го обичам, а той или казва благодаря или -сийн(причита съобщението, но не отговаря или сутрин пише-добро утро... казвам му ако не ме искаш разкарай ме, блокирай ме но нищо, искам да се видим и пак същото-нищо. Отделно у нас родителите ми са властни, строги, винаги съм била държана изкъсо... винаги се е знаело къде излизам и с кого. Общ
о взето не съм лош човек.. но това е родителите ми прекаляват често... карат ми се и ми вдигат сканасли за най-малкото като неща от рода-защо тези две чаши не са измити, ти не ставаш за нищо, кой мъж ще те хареса, намери си гадже и се изнеси, кой ще те хареса, сама ще си учреш и тн. Общо взето живота ми е ад. Смея да твърдя, че не съм никак грозна, поддържана съм и то доста. Лошото е, че това много ми тежи-родителите и този въпросен човек... Вече 2 месеца не общуваме, а той ми липсва много... обичам го и как ли не му го показах-всеки ден мили думи, колко го обичам и е най-прекрасния, вярно грешала съм и аз със скандали от нищото без да имаме връзка, но винаги много съм му показвала макар на чат, че държа на него, искала съм да говорим, как ли не съм опитвала, а резултата е сийн... исках просто да си изля душата. Вие какво бихте направили на мое място и по двата въпроса.

Коментари

1.   След като момчето не ти пише значи не иска нищо сериозно с теб. Не си губи времето. Когато някой те обича ще иска да те види, ще се радва, когато го потърсиш и самия той ще те търси. Дай пълен рестарт и на двата проблема, защото няма да се подобрят нещата. Изтрий всичко свързано с момчето, телефон, профил и тн. Когато си готова започни да се оглеждаш за друг. Относно родителите, не разбрах дали живееш с тях, ако е така се изнеси. Другия вариант е да не им обръщаш внимание. Това е от мен.