Споделена история от Други

А аз бих продал душата си на дявола само да ми я върне
Ами откъде да зпочна. Мамка му на скапания ми живот. Почти на 30 години съм, а нямам нищо. Даже по-малко от нищо. Никога не съм имал това което наистина искам, а то е ..... верни приятели и жена за с която да се обичаме, но истински.

Незнам какво точно става. Приятелите - един по един все ме предават, незнам опитвам се да бъда добър приятел и давам всичко от себеси с всеки един от тях, но в замяна не получавам почти нищо. На нито един не съм отказал да помогна - разбира се стига да мога, но в крайна сметка те и един телефон не се сещат да звъннат. А аз винаги съм искал да имам истински приятели.

С жените - имал съм дълга връзка, но разбрах че човекът до мен не е правилния и когато най-накрая се влюбих истински Тя изчезна от живота ми. Сега искам само нея, но я няма. Ще се побъркам!! Опитах се да и дам всичко - нежност, внимание, уважение, романтика, любов, в крайна сметка пак всичко отиде подяволите.

Имам чувството че се въртя в омагьосан кръг и измъкване няма. А аз бих продал душата си на дявола само да ми я върне. Незнам какво да правя. Има нещо сбъркано в мен и се опитвам да го открия ама не става. ПОМОЩ.

Мисля си че не съм най-лошия човек на света и заслужавам поне малко любов. А и наистина не съм, не съм навредил никому. Какво да правя? Как да се променя? Как да си върна приятелите и любимата?

И ако някой знае къде да намеря златната рибка ще му бъда безкрайно благодарен ако ми каже къде е.

Коментари

1.   За кво ти е да си връщаш тия скапани използвачи, приятели в кавички:), които не се сещат да ти звъннат един телефон! Утре, ако си болен кой ше ти подаде ръка от тия? Мога да ти кажа, че и аз съм имала такива приятели, но с времето промених отношението си към тях и те се научиха да не ме използват и си намерих нови, които са истински наистина, вярно не са много ама са истински! А за любовта не мога нищо да ти кажа, защото то си е съдба също и търпение да я чакаш:)

2.   Здр на 28 съм момиче ако искаш ми пиши. Чета това което си написал и си мисля колко много си приличат историите ни...
marielebele@hotmail.com

3.   Аз съм момче на 25 и при мен е същата работа. И аз загубих момичето, което обичам на скоро и ми е доста зле и няма с кой да поговоря истински, но знам, че ще мине. Преди време се опитвах да прощавам на приятелите за които аз съм правил всичко и като резултат само се дразнех още повече как може да са толкова зле и сега просто не им обръщам внимание. Няма за какво да ти е кофти за такива хора. Поговори си с момичето, което ти остави мейл най-вероятно ще си помогнете взаимно. Пожелавам ви го. Успех.

4.   Здравей, мили човече..
Не си единственият, който така се чувства..
Ако не си разбрал-приятели има много за: "хапка" и "пивка", но са мн. малко истинските, които са готови да ти помогнат в труден момент ...

Положението става още по-трагично, когато нямаш и сродна душа, нещата се преживяват - по-трудно, дори не се преживяват... става един мъчителен процес на изживяване, на собствената мъка, дълга депресия, на която края не се вижда...

Горе главата, а и като гледам - имаш предложение за запознанство - от номер 2 ... Може пък, точно така, да намериш - човека за теб - кой знае?

5.   "На сила хубост не става" Не можеш да задължиш някого да те уважава, да те обича и да те оцени. Не можеш да изискваш от другите да бъдат точно толкова всеотдайни колкото си и ти. Щом така се е получило - всяко зло за добро!

Бъди сигурен, че ще откриеш нови приятели и ще създадеш нови контакти. Светът е необятен. Научи се да казваш НЕ и следвай принципите си, остани верен на себе си. Ако е необходимо - опитай се да преосмислиш приоритетите си и се опитай да започеш отначало. А заиграването с дявола е много опасно. В целия живот най-смисленото нещо е да успееш да запазиш душата си чиста. Успех!

6.   Ти не си лош, нито нещо в теб е сбъркано, бъди себе си, вярвай в себе си.

7.   Ами потърси я, поговорете. Тя ли си тръгна или ти я остави и след това осъзна че си я обичал?

8.   Благодаря Ви за мненията.

9.   Не, не съм я оставил да си тръгне. Напротив правих всичко за нея.

10.   Защо си тръгна тя.. и колко е далече от теб за да се протегнеш и да я върнеш... ???
А приятелите.. такива малко остават истински... ти се отдаваш напълно, знам какво е да даваш всичко което е по силите ти и накрая когато имаш Ти нуждата някой да се заинтересува никой да не се сети ...

11.   Повярвай ми изобщо не си сбъркан. Ти си разбрал вече кое е най-ценното. Просто не си имал късмета да попаднеш на точните хора. Това не трябва да те обезкуражава. Има истински приятели. Пожелавам ти да срещнеш такива и да не ги изпускаш!

12.   и аз съм така но с времето се научих да не вярвам на никои освен на истинските хора на тези които ме обичат и ценят и ще ми е приятно да се сабирам с хора като вас и съм на 22 момче