Споделена история от Други

spodeli.net в друга държава
Здравейте!

Имам планове да стартирам подобен проект като сподели.нет, само че в Италия! Доста съм търсил в търсачките и мисля, че няма такъв сайт където може да се споделят неща анонимно, или ако има то не е много популярен.
Какво мислите за идеята? Смятам също така да интегрирам и ФБ старница към сайта. Ще се радвам да чуя идеи или предложения!

пс- всичко ще е на италиянски естествено :)

Коментари

1.   Дано, само и единствено, италиЯнският ти не е като българския.

Братан.

2.   До Братан

- бъди спокоен, италианяския ми е много по-добър от българския! Можеш да спиш спокойно, че и днес успя да поправиш накой. Задобряваш!

3.   За Италия не знам, но Англия и САЩ имат Yahoo! Answers и Quota.

4.   Моляяя?! Ти нима си мислиш че няма подобен форум в Италия?! Хахаха! Ей сега за две минути ще ти намеря италиански форум, без да знам италиански...
...една минута по- късно: https://forum.alfemminile.com/forum
Ето друг форум: https://www.gay-forum.it/topic/14267-come-combattere-la-pigrizia-ed-avere-uno-stile-di-vita-normale/

Без да знам и думичка на италянски!

5.   Братан е най-досадният персонаж в целия сайт.
На всяка тема да се изкаже.
Безработен без личен живот.
Да ти се отще да влизаш в сайта от такива.

6.   Ако няма подобна платформа, опитай

Вижда се, че доста хора получават съвети за най-различни неща - при болест, за работа и т. н

Вярно - има и безсмислени теми, измислици

Мисля, че като цяло ползите са повече от негативите

8.   От автора

до номер 4 - тва, което си дал за пример и прост форум и няма нищо общо със това, което представлява структората на сподели нет

до 6 - ще пробвам естествено, мисля че с малко реклама и робота ще набере скорост

9.   5-ичке, ей това е да си австралопитек в модерно време.

Аз една дума не съм ти казал, ама ти вече се дразниш.

Има лимит за изказванията под темите? Или това, че можеш да се изкажеш под множество те прави некредабилен, ерго всяко нещо което казвам не вАжи?

Simpleton, братме, ей това сте.

Братан.

10.   Според мен проучи внимателно италианските сайтове и след това създай сайт с добавени функции, които липсват в техните сайтове.

13.   А бе човек, в Италия на ден умират по 1000 души от коронавирус, икономиката им съвсем скоро ще рухне, поставят американски военни и военна техника там, ти ше ги занимаваш с глупости.