Споделена история от Други

Живот в Пазарджик
Градът ми е на късмет където се казва. Има ли някаква работа (не, в Пловдив не бих живял или работил, не е моето място)?

И кои квартали са хубави и кои да избагвам? Всъщност вече имам апартамент на Цар Освободител близо до бившето читалище, сега фитнес, където има и стъклар, мн интересна сграда, жалко че не я поддържат, става за арх. паметник!

Както и да е, доста се е променил Пз от моето детство - бяха само къщи наоколо. Дали хората са същите - имах доста приятели, но имаше и типичните свади и клюки.

Коментари

1.   Теодор Траянов се казва читалището и май през 90-те още функционираше. Една от малкото хубави сгради от соца, а са я оставили на произвола!

2.   Аз не съм от Пазарджик,но живея от почти две години в Пазарджик на квартира и наистина ми се случва много хубави неща,хората са хубави..и работа има.

3.   Здравей, явно с теб сме съседи( живея до НУ Отец Пайсии). Ами какво да ти кажа кварталът е хубав и много спокоен. Местоположението му също е хубаво , всичко ти е близо( център, Острова ,Стадиона ,Лидл). Според мен Пазарджик е замиращ град и няма много място за развитие, но ако търсиш спокойствие , тук е мястото. А за хората е като навсякъде . Има и хора и хора. Зависи на какви съседи случиш. Интриги и клюки са в по-старите блокчета с бабите пред блока. Добре си помисли и го съобрази с работата си, тъй като смятам ,че това е най-големият минус на града.
Поздрави от комшийката ! :)

4.   Като прочетох №3, ми дойде идея как хората от този сайт могат да се запознават на живо. Един пише къде живее(в кой град), друг който иска да се видят пише, еее ние сме съседи и аз живея наблизо, хайде да се видим до...(уточняват си място и парола, носят нещо в ръка) и се срещат. Младите много се изолираха с тези компютри, а това не е на добре!

5.   Мързеливите "работи", на които ти плащат, за да не работиш вече и в София почнаха да поизчезват. Авторе, ако ти се работи - има работа.

6.   5, а кои са тези работи?