Споделена история от Други

Много ме мързи!!!
Здравейте сега сме ваканция вече месец и имаме онлайн часове. Обаче вземаме нов материал който трябва да учим. Трябва и домащни да пращаме. Имам да пиша есе. И задачи да решавама. А мен адски много ме мързи а следващата година имаме матури!!!!
Вие сте големи хора, трябва да знаете какво да направя за да седна и уча!

Коментари

1.   Има едно лекарство-нарича се дрянови хапчета.Дълги,тънки,жилави и ефективни.

2.   Нормално да те мързи, но щом си 11 клас не бой се ще го избуташ, но за 12 клас се стягай за марурки

3.   Какво да направиш- сядаш и учиш! Ако сега не го правиш, после трябва да вършиш волска работа, което е по гадно!

4.   Не си ваканция, а сме под карантина. Стегни се малко, покажи, че си сериозен човек и че може да се вярва в твб. Все пак за твоето бъдеще става дума. Само от теб зависи. Успех!

5.   Ами то и мен ме мързи, а съм на 23 години. Работя от вкъщи, тази безработица дето е в момента хич не ме засяга. Аз съм затрупана от задачи и проекти, много са. Писнало ми е, не ми се седи по цял ден на компа, но няма как, не мога да си позволя лукса да не работя. Пиша и ми плащат, колкото напиша, толкова получавам. Ама да трябва да се изтормозя, да е уникално и да няма нито една правописна грешка инак проекта ще ми го върнат, а така губя още повече време. И мен ме мързи и не ми се мисли и работи, но сметките чакат, колата тя с вода не върви, а сметки се трупат с всеки изминал ден. Ето трябва и да се яде, на самоиздръжка съм под наем и той трябва да се плаща, ток, вода, интернет че работата, телефона, че пак работата и близките ... ех как ме мързи, но трябва да работя! Ти само едно есе имаш да пишеш, а аз 20 проекта ми висият на главата, а техният обем е колкото 100 твои есета. Не се шегувам!

6.   Две точилки в гърба и сядаш да учиш.

7.   И с тройка се завършва. Може да не учиш толкова като те мързи. А след като завършиш винаги се търсят хамали. :)

8.   Ооо същата съм откакто сме на това положение ме мързи ужасно много повече от всякога пише ти студентка на 24 понеже сме на дистанционно обучение а аз не схващам като ни обясняват на пощата общата за групата ни какво трябва да направим като изпращат и обясняват задания за курсови работи и протоколи нищо не разбирам не схващам като чета и покрай това всякакво желание и интерес загубих за учене иска ми се да помоля някой да ми преразказва на прост и бебешки език какво трябва да правя но никой не проявява това желание всички от курса ми се дразнят че съм разглезено бебе което поема "наготово" и никой не иска да общува с мен по тази причина и не знам какво да правя нямам мотивация за нищо покрай това положение всичко ми опира само до ядене и до компютъра никакво учене не искам а преди да се случи това с вируса имах повече мотивация но сега това дистанционно обучение като че ли ми уби желанието за всичко

9.   Птедстави си че трябва да ставаш в 5 и да отиваш да търкаш подове до вечерта а в къщи 2 те ти деца чакат гладни. Нямаш и мъж.
Ех защо не учих на времето.

11.   Ахх колко успокояващо е да знам че не съм само аз.
Мързлувай додето можеш.
Имаше поговорка:
Ако ме боли колкото мързи досега да съм умрял.
Айде приятен и успешен мързел.