Споделена история от Други

Съседа ми ме видя гола
Здравейте.
Момиче на 20 съм. Онзи ден излязох на терасата за 5 минути без горнище - беше топло и хубаво, на последния етаж съм, огледах се добре и нямаше никой. Обърнах се на другата страна за секунда да си погледам малко наоколо и когато се обърнах съседа ми ме зяпаше. Кимнахме си все едно не съм гола и си влязох. И сега ми е странно... излизам набързо от нас с надеждата да не излезе и той и да не се засечем.

Коментари

1.   Е, малко конфузно е станало, но в крайна сметка всички ходим на плаж и се печем полуголи, така че стига съседът ти да не е някакъв извратен тип, който ще приеме това за покана, едва ли ще стане нещо и с времето ще забрави за случая. Все пак друг път внимавай как излизаш на балкона, че да не ти е неприятно после ако някой те види.

2.   Голяма работа, от кога горнището се смята за дреха. То е бандаж за гърдите, не е дреха. Най много съседа да се е наточил и да преглъща като те види, ако е млад дай му и да пипне!? На много свенливи се правите, колко ли ръце са ги мачкали, сега от един поглед се срамуваш.

3.   Излизайки е трябвало да съобразиш, че някой може да те види. Нищо не е станало, дръж се както преди.

4.   Хаха голяма работа,видял ти е циците.

8.   Е, хайде сега. Все едно съседът ти не е виждал женски гърди. Вземи си поука и другия път поне се покрий с кърпа, за да не се чувстваш неудобно, но не се тормози за случилото се. Пък и на страшно много хора им се случва да видят съседите си голи, по бельо, в неловка ситуация или нещо подобно.

9.   Само дето онзи ден беше около нулата.

10.   В цялата страна ли е било около нулата? ;)

11.   Много важно

12.   Айде сега...не сме вчерашни. Искала си да му се покажеш, показала си му се, то коя се пуска в студа по цици?! Пък сега- олеле...! Няма нужда да се излагаш тук, подпалила си му фитила, давай до края, нали това е целта?

13.   Бе айде все едно хората не ходят на плаж и не си свалят горнищата. Ти неговите зърна не си ли ги виждала? С какво твоите са по-различни??!

Тей като почнете жените да се правите на интересни. Имам приятели мъже които са дебели. Циците им са по-големи от твоите и не си ги крият като е топло ИЗОБЩО. Камо ли да се срамуват. Говоря за съседи

14.   Като почнете с полюциите...

15.   Много умно да излезеш гола на терасата. Пред цял апартамент реши там да се разходиш, странна работа. Пък и както горе казаха точно преди няколко дена времето не беше като за разходка по цици на терасата, така че мирише на измислена история. Слагайте ги поне в правилния раздел.

16.   Реално погледнато, масовката от жените си падат меко казано ку@вички, ако ще и за най-милата, най-невинната и т. н. и т. н. пак ще искате да го дъвчите... онзи ден споделих на една бивша колежка и приятелка, с която преди време между имахме доста сексуално напрежение, но не сме стигали до нищо, защото за разлика от нея, която си имаше приятел от 5 години, не бих се пуснал, макар че ходих с тогавашната от 2 месеца. изведнъж станах крив, всичко, което кажа е прието за обида и т. н., все неща, които са ви познати.

Просто сте скрити лимонки и си го искате, това е.

17.   Не ми се вярва твоите гърди да са го възбудили сексуално. Ако беше така той щеше да те заговори за нещо. Защо ти е странно сега, за пръв път ли мъж вижда гърдите ти. Поне стават ли за смучене на зърната, ако да покажи му се този път съвсем гола, може да ти хареса дупето.

18.   И сега като си го спомниш се тресеш на възглавницата като луда, нали?

19.   Е и. И мен не видя. До кога ще се криеш?

20.   Тва е нищо, живея на висок етаж и веднъж щях да се напикая, докато се прибера. Беше студено и бях с палто, дънки, колан и боди и реших... че ще се разхвърлям в асансьора, за да мога веднага да вляза в 00. Тъкмо разкопчах колана, дънките и бодито и врата се отвори пред съседа. Сигурно съм приличала на тия ексхибиционистите с палто и свалени гащи (е, гащите си бяха там поне). Минаха 2 години и още е неловко

21.   Много ти се изкефих, Мими, такъв невероятен огразъм от самозадоволяване отдавна не бях изпитвал, благодаря ти! Данчо - съседа.

22.   Само без горнище не си гола, а полугола. Виж, ако и оня двоен ластик /пардон, прашката/ не е бил върху теб, тогава наистина си била гола!

А за виждането: видял е това, което си му показала! Няма нужда от закъсняло съжаление! Все едно да пратиш голи снимки на гаджето си и после да кажеш "Уф, гаджето ми видя моя гола снимка, какво ще правя?" Колкото и да се оглеждаш, да излезеш така навън си е риск и дори в началото да няма никой, може да се появи по-късно. Та ако не си насред гората или на острова на Робинзон, още с излизането си трябва да си приела този вариант! Такъв "равномерен" тен е за хора с малко или никакъв свян. Ако не си от тях, къде си тръгнала топлес по терасите? Все едно да се разхождаш навън само по шлифер и да го разтваряш периодично, ама да не си ексхибиционистка. Не може хем Пена да е девствена, хем в деветия месец! :Д

23.   Много красива случка :) И аз се разхождам гола и нямам пердета, дебна съседа от отсрещния блок, тъкмо щях да си взимам бинокъл и той си сложи щори.

24.   Да знаеш, че и на него му е много по —неудобно отколкото на теб, защото ти си го видяла да те зяпа. Така, че споко