Споделена история от Други

Нокаут
Първия ми нокаут. Следя този сайт от може би година две. И реших да напиша историята която ме сполетя днес. След месеци на подготовка днес срещнах моя враг номер 1, и почти без причина нанесох първия удар и бамм изпадна в безсъзнание. Притока на адреналин беше невероятен.

Нищо не стана след това за мое удивление неговите хора го прибраха и даже не ми проговориха. Знам че това което направих е лошо но е**л съм му майката. Заслужаваше си го и се чувствам доста добре след този случай пък да видим как ще се развие.

Тази история ми е към всички страхливци какъвто съм и аз. Но малко по малко като че ли вече се пооправям ако може да се каже. Особено след тази брутална случка.

Коментари

1.   чакай отмъщение. Ей, много си първичен, да знаеш. Дано да ти е дало все пак добро чувство, но той ще те фрасне също един ден, ти ще фраснеш обратно и на 40 и двамата ще приличате на франкенщайн, може да сте станали и най-добрите приятели, защото боксът сплотява! Продължавайте с нокаутите, да видим, дали ще има „победител“

2.   нали знаеш, че отмъщението е най-сладкото нещо... тъй, че добре си направил, че си удовлетворен от това...

3.   Браво! Добре си постъпил.

Аз лично не блестя с особена физическа сила, затова винаги си нося нож. Буча ги само в краката, защото четох, че ако имат нараняване дори на ръцете, пак могат да те съдят за опит за убийство. Затова внимавам много и гледам само под кръста да ги режа.

Не зная колко ти е харесал на теб този адреналин, но на мен ми пречи много. Ръцете ми започват да треперят и не мога да извършвам точни движения. Освен това като ме ударят силно и от болката подивявам и ми е много трудно да се контролирам. Затова предпочитам първо да се оставя да ме понатупат и след това като ги видя някъде, скришом да дупча с ножа и да бягам. Мисля, че последният беше с 3 шева само.

4.   Номер 3, плачеш за психиатрия, мойто момче. Нещо не си добре, честно.

До автора: Хубаво, поддал си се на импулса, но не очаквай да те подкрепим (поне нормалните хора). Вероятно чувството е добро, запази си го за часа, в който и той отвърне на удара, защото преживяването няма да е приятно.

5.   До 4:

Кой си ти, че да решаваш кой е нормален и кой не? Лесно ти е на теб да съдиш хората, като никога не си бил унизяван и пребиван като куче.

6.   Неговите хора не са казали нищо, а само са го прибрали- не се радвай, скоро тези хора, ако не и той, добре ще ти подействат :)) Така че- понапазвай се

7.   А и към номер 3, лекувай се, бе! Откачен...

8.   Номер 3, това, което си написал, е грозно и жестоко. Затова и аз реагирах толкова грубо. Не те знам какво си преживял, но и ти за мен също не знаеш, така че... Всеки си има някакви принципи в живота и един от моите е да не посягам физически на човек. Отвратително е.

Номер 4