Споделена история от Други

Не мога да си намеря прятел, проблема в мен ли е ?
Здравейте нормално момиче на 20 години от столицата нормално изглеждащо нормално говорещо финансово независимо, грамотно, учещо, работещо. Но с един проблем - не знам как да си намеря приятел и по-скоро не знам къде да го търся.

Не страдам от липса на мъжко внимание, даже напротив често мъже ми правят комплименти, заговарят ме и така нататъка, но просто си се представям с някой по свити по нормален човек. Определено не се не бих се чувствала на място с някой такъв тип който е по-отворен или типичния Playboy.

Не че имам някакви кой знае какви изисквания както казах изглеждам нормално, нито съм от най-красивите нито нищо просто винаги съм се чудила къде мога да си намеря приятел като място. Ходя на фитнес чат-пат на рисуване се бях записала и къде ли още не е обаче някак си все не мога да намеря моя човек.

Дали има и други хора с като моя проблем?

Започвам да си мисля, че и това може да е голяма доза късмет защото много по-зле изглеждащи жени си имат приятели които ги обичат и привидно изглеждат щастливи, но защо аз не мога да си намеря все се питам :/

Поздрави и благодаря предварително.

Коментари

1.   Не го търси, той ще те намери, и когато усетиш, че е правилния, значи и ти ще си го намерила.

2.   Първо има и малко късмет, второ ако изискванията ти са прекалено... Всеки човек има недостатъци и никога няма да срещнеш г-н Идеален. Така, че не знам каква точно представа имаш в главата си за идеалния мъж, но явно ще трябва малко да я промениш. Пишеш, че не страдаш от липса на мъжко внимание, има голям шанс някой от тези мъже да е твоя човек, но ти да не го забелязваш, защото косата му/ очите му/ ръста му или нещо друго второстепенно не е като представата ти за Принца! Така, че дай шанс на хората, които са ти симпатични. Има голям шанс някой от тях да е твоята човек.

3.   Виж мацката и аз съм момче на 25г, живея си в чужбина работя си, и аз искам да си намеря приятелка но няма как българи не познавам.аз искам българка да си я доведа тук да учи езика и да работи, ама в тоя фейс несериозни работи. Kasapina95 @ mail . Bg

4.   на фитнес ходят бройкаджиите.
на рисуване хомотата, ъхъм исках да кажа много емоционалните мъже, които не знаят за какво им е пишката.
20 годишните пишлемета не стават за нищо, изобщо всички от набор 90 нагоре не стават за нищо.

5.   Дай шанс на тези, които те харесват и заговарят. Ако бях на твое място така бих постъпила. Възможно е да си паснеш с някой от тях, ако ли не, ще се появи някой друг, но не преценявай хората без да ги поопознаеш първо. Успех

6.   Здравей, аз съм мъж около твоите години и също не знам къде да търся свестни жени, ако това те успокоява. Мога да ти кажа къде не ходя, макар че може и да не важи за другите. Абстрахираме се от извънредното положение. Не посещавам тузарски чалготеки и барове. Предпочитам по-обикновените барчета по центъра без чалга. Истината е, че напоследък от работа и учене не ми остава толкова време да ходя където и да било. Но като ми остане малко време, се пускам на някое събитие/лекция, стига да е интересно. Или просто си правя една разходка в някой парк/ центъра, за да ми отшуми главата. Можеш да се запишеш на някакъв спорт или да захванеш някакво хоби, където можеш да срещнеш интересни хора. Аз това смятам да направя скоро, че само фитнес е скучно. Дайте някакви насоки къде мога да намеря стойностни жени? Къде сте?

7.   До 4: Ей старче, я по-спокойно...

8.   Да така е... масово след 1990 хората нямат култура, морал и цел в живота. Най-смешното е за нормалните като ги наблюдаваме отстрани. Сълза и смях.
По прочетеното разбирам, че Вие сте от нормалните 10-15% за което: адмирации.
Но да си намериш подходяща половинка винаги е било и ще бъде най-трудното в живота и.

Никой не ни учи. Просто един ден порастваме и трябва да се справяме сами. Ако си в София е още по-трудно да си намериш твоя човек. Там хора много, но само пълнеж. Отделно в София жените са с около 65000 повече от мъжете. Задачата става още по-трудна. Всичко е интуиция и късмет.
Пожелавам ти и двете!
М 32

9.   До 8

Може ли да извадиш ост статистиката всички жени и мъже над 50.
Благодаря ;)