Споделена история от Други

От къде мога да си купя минипрасенце?
Здравейте!

С риск да ме помислите за луд и ненормален, искам да попитам дали някой има представа от къде в България може да се поръча така нареченото мини/микропрасенце. Според мен са много симпатични животинки и наистина ги харесвам, а и съм сигурен, че ще бъде чудесен домашен любимец. Имам опит с отглеждането на животни. Но стигнах до задънена улица когато започнах да проверявам от къде може да се купи... Всякакава помощ ще бъде оценена! Благодаря!

Коментари

1.   Мога да ти предложа мини агънце, сега са по-актуални.

2.   Хах! Тази тема ме заинтересува и мен!
Навремето бях гледал един детски филм за едно прасе на фермер, как спечели някакъв конкурс (за кучета май беше).
Със сигурност са интелигентни животинки, нищо че свършват на пържоли...
Моля, дръж ме в течение! И аз бих взел на децата!

3.   Сериозно? Аз веднага след като прочетох историята ти за секудни отоворих ОЛХ-са и на момента намерих обява за бебета мини прасенца. И всъщност си прав, наистина са много сладки.

4.   Да, проверил съм в OLX, но според мен тоеа са обикнлвени прасенца, които ще станат с доста големи размери, доколкото знам често (вероятно в чужбина) се злоупотребява с търговията на прасенца и се представят обикновени такива за различните мини породи. Но да, просто реших да се допитам за мнение, доста често ми излизат снимки в социалните мрежи на сладки малки прасенца и реших, защо пък не

5.   Прасенцата са в топ 7 на най - интелигентнити животни. И най - вкусните. :D Наистина са много симпатични, но не знам къде в БГ има. Джордж Клуни имаше дълги години прасе за домашен любимец, но не беше породисто. Имаше доста огромни размери. Виждала съм да разхождат в града едно на каишка, но пак беше огромно. Мини в БГ не съм виждала

6.   О, видях ги. Страхотни са. Парчетата също са прекрасни домашни любимци, много хубавички.

7.   И аз много искам да имам такъв домашен любимец, обещала съм си да имам някога таралеж и мини прасенце, в момента вече гледам таралеж, след години ще си гледам и прасенце, бях ги гледала преди година-две в интернет - вървят по около 300 лв и останах с впечатление, че все пак има в България, но не са често срещан домашен любимец, един мой познат си гледаше такова и го беше срам да го извежда на разходка, защото нали ги знаеш хората какви са глупави и назадничави... Напиши в гугъл декоративни прасенце, все нещо ще ти излезе.

8.   Към момента съм на 50 процента от разследването. Намерих някои опции, но когато имам повече инфо ще го споделя с вас! И да, относно разходките, мен също малко ме тревожи, защото аз самия много мразя примитивното мислене на хората в България, но в крайна сметка съм готов да се скарам с всеки, който ми каже лоша дума за любимеца. Благодаря за отговорите, честно казано очаквах да получа повече негативни коментари, а то какво излезе!