Споделена история от Други

Какво предпочитате?
Тук се обръщам към женската аудитория. Планирам да разкрия чувствата си на едно момиче, когато се видим, и се запитах кое е по-добре от женска гледна точка- да й го кажа на думи или направо да я целуна? Това естествено ще стане като сме насаме. Почти съм сигурен, че и тя ме харесва (Казвам, за да няма коментари от сорта на "С целувка от нищото може да я изплашиш и да си увеличиш шансовете да те отреже). И двамата сме на 17, ако някой се чуди

Коментари

1.   Здравей. Прекрасно е, че мислиш да си разкриеш чувствата. Но начина по който е най-добре да го направиш зависи от много неща. Ако не сте приятели и ти я гледаш от далеч, по-добре и го кажи. Ако сте приятели, но тя не подозира за чувствата ти, пак по-добре й кажи. Ако си говорите често и има закачка между вас, може да я целунеш. Но това е само и единствено ако на сто процента си сигурен, че и тя те харесва и не си фантазираш. Иначе би се получила много неловка ситуация и двамата няма да можете да се погледнете след това. Пожелавам ти успех. Ако има развитие, пиши тук да разберем какво е станало :)

2.   Как ще целуваш без да знае момичето, нали видя какво се получава така, Кобрата го показа. Ти така си мислиш, но за момичето може да си лигав, как ще го понесе. Още дума не сте си казали, той за целувки мисли!? Ами бръкни и направо в гащите, щом си толкова уверен.

3.   Този сайт съвсем изтъпя.

4.   Брат, няма нужда да си разкриваш чувствата. Ако го направиш ще изглеждаш като твърде чувствителен, което повечето модерни жени не харесват. Чувствителността е страхотно качество и за двата пола, но мъжът трябва да може да избяга от нея, когато е нужно да е мъж и да действа. Така че по-добре действай, но не с целувка, а със закачки - както си му е реда. Закачки, каниш я на среща, хващаш я за ръка, после вече по преценка може да я целунеш и натискаш и тн.

5.   Хубаво ще я целунеш направо, ама ако не те харесва? На теб ще ти бъде ли хубаво, ако лелката от градската тоалетна с брадавицата и мустаците те целуне изневиделица уста в уста?

6.   Според мен се доближи бавно до нея и ако тя не се отдръпне я целуни.

7.   Ми ако има херпеси?
Или ЧВП? Чух за един, дето целънал приятелката си, която преди това смукала някакво друго момиче по ... и после му предала вируса и ония умрял от рак на гърлото. Луда работа, брат ...

8.   Дори и само да се доближи до нея пак е срамно, ако не го харесва. Ако тя те харесва си личи...

9.   Пробвай с повече закачки. От колко време се познавате и защо си мислиш, че те харесва? Досега показвал ли ѝ си го по някакъв начин? Използвай сегашното положение, за да си пишете повече.