Споделена история от Други

Връзки от разстояние
Здравейте Вие на какво мнение сте за връзките от разстояние, аз лично имам няколко познати, които са така и като заговорим за темата като си дам мнението, че според мен няма смисъл щот човека го няма да си легне до теб, да прекарвате време заедно, за си говорите, ако имаш някакъв проблем да е до теб да те подкрепи, и куп други неща те ми се сърдят. Особено пък ако се виждате 1 - 2 пъти в месеца за мен това е смешно и тези връзки нямат бъдеще.

Коментари

1.   И аз съм така, реалист съм , и смятам, че когато някой го няма до теб, не стават нещата. Писането, камерите, телефоните не могат да ти дадат усещането от една прегръдка или помощ, когато имаш нужда. Това са връзки за романтици.

2.   Не си обичал / а затова говориш така.

3.   от авторката до номер 2 : еднанта двойка са заедно от 4 години и от доста хора съм чувала, че тя си прави каквото иска и съм го виждала лично, от 1 година живее в друг град а момчето е тук, представи си какво прави там сега щом още тук е правила каквото си иска :)

4.   Писах си коментара и в друга тема по този въпрос.
Накратко казано, когато обичаш - чакаш. Когато не обичаш си търсиш оправдания. Това е положението, няма средно.

Ж,22

5.   Имах връзка от разстояние 2 години и половина. Беше и първата ми любов. Смея да кажа че в модерния свят всичко е възможно, а ако наистина се обичат хората защо не си устроят живота заедно? Иначе е много трудно, но момента в който се виждате няма равен :)