Споделена история от Други

За кой ще гласувате, ако има ИЗБОРИ
Според мен, ако не сме доволни от досегашното управление на България трябва да има промяна. За коя партия или за кой бихте гласували? Трябва да се гласува дори и да няма за кой, защото иначе пак, ще сме си така...

На 14ти май на протест задължително. Искаме добър живот

Коментари

51-82 от 82

60.   Ще гласувам.
Няма да е за ГРОБ, БКП, ДПС, Обединените Идиоти, за нито една партия влязла в днешния парламент.
От популярните бъдещи партии няма да подкрепя Слави, нищо че вдъхва доверие, но той е чалгаджия.
Демократична България въобще не искам да ги чувам. Много от техните членове бяха във властта и с гербавите и със седесарите и при тройната коалиция, и при царя...
Възраждане ще ги подкрепя, просто защото отразяват (частично) вижданията ми. Пламен Пасков е ветеринар, добър човек е. Бих искал да го видя като министър.

61.   Бих гласувал за ГЕРБ, защото от това което виждам, опозицията са голи охлюви. Виждам, че де що има злобени хора, които не знаят какво е данък и за какво се използва са комундета. Няма как да искам да гласувам заедно с хора, които не са чели манифеста на тези за които гласуват дори, ами си дават вота, защото по телевизора им харесвал цветът на партията. Чаках на опашка пред НАП онзи ден и се наслушах на опашати лъжи, без нито едно доказателство от хора, които били прочели нещо във фейсбук и от там станали едни специалисти по политология, вирусология, молекулярна медицина и пр. и пр. Та за 200 -300 форумно активни глупендера, няма как да тръгна да гласувам за БСП, че да съм с тъпанарите и аз.

65.   Нямах намерение да пиша по темата, но вече няколко дни упорито ми се набива на очи. Вместо отговор ще ви напиша кратък анализ защо да не очаквате чудеса независимо кой ще бъде избран. Който и да дойде на влас, ще трябва да се съобразява с няколко неща.
Първото от които е изключителното недоверие на народа към властта и държавата като цяло.
Пример с вируса и сегашната ситуация. Докато целия свят е блокиран, щетите ще бъдат колосални за всички, българина си мисли, че го ментят. Не си дава сметка, че болестите са били неизменна част от цялата човешка история и периодично е имало епидемии, редуциращи голяма част от населението. В днешни дни въпреки напредналата медицина и хигиена, глобализирането на света и непрестанните пътувания от всяка една точка до всяка друга на планетата правят разпространението на всеки вирус въпрос за дни.
Второто е реално шизофреничното раздвоение в мисленето на българина. Докато няма никакви колебания за това на къде да емигрира или да прати децата си, т. е. на запад, когато определя курса на политиката и симпатиите си, там нещата преобладават към Русия. На всеки управляващ ще му се наложи да се справя с тази раздвоеност, т. е. ако приеме курс към Русия означава спиране на кранчето от към ЕС и пълна катастрофа за икономиката, ако поеме твърда позиция и отрязване на руските интереси, следва сваляне от власт. Каквото се случи на ББ през 2013-та.
По тази причина се провали и прехода към демокрация в началото на 90-те, защото просто на власт останаха същите комунисти, които целенасочено ограбиха и ликвидираха всичко, с цел лични облаги и компрометиране на демократичните промени като цяло. Както виждаме успешно.
За това добре си помислете как трябва да гласувате. Ако никой не ви харесва, кандидатирайте се вие, може пък да промените системата.

66.   60 прав си, че Пламен Пасков от ПП ВЪЗРАЖДАНЕ вдъхва голямо доверие. И аз искам да го видя като министър-ПРЕДСЕДАТЕЛ. А прасето Бойко, ако имам власт, ще го сложа в една кочина 2 на 2 метра до края на живота му.

71.   Ще гласувам за ГЕРБ.

73.   67, защо крещиш с големи букви и настояваш на всяка цена модераторите да ти публикуват коментара? !? Ако не ти го публикуват какво, ще се самоубиеш ли? Осъзнаваш ли изобщо колко си зле психически? И да, във коментара ти ИМА нещо нецензурно, и не само, че има, ами и целия ти коментар бъка от нецензурни думи и подстрекания към убийство ама не можеш да го осъзнаеш, защото си луд! Пожелавам ти приятен престой в Карлуково, а ако още не си там, горещо се надявам да има хора около теб, които да сигнализират на нужните институции навреме, преди да си се сринал напълно психически и физически!

П. П., Модератори, да ви видим дали ще изпълните моята молба също както изпълнихте неговата, или пак ще я отхвърлите само, защото съм жена!

74.   Снощи чух определения от мъдър човек, отнасящо се за днешните ни политици, той ги определи като -пенкелел, от всичко разбират и затова сме в катастрофа. Един щял да гласува за Боко, друг за Славуца, все са пенкелери. Славуца ще е по голямо и миризливо лайно и от Боко, ще го разберете, но ще е късно, пак с псувните ще си останете! Крайно време е умните да се проявят(ако ги има изобщо), нагледахме се на пенкелери, вече 30 години.

78.   Засега мисля да гласувам за Слави, но може и да си променя решението до изборите. Със сигурност няма да гласувам за някоя от парламентарните партии. Досега откакто имам право на глас до 2018 г. гласувах за ГЕРБ, но след престъпната сделка за самолетите Ф-16, които ще пристигнат след няколко години и засега сме ги виждали само на скица, се отвратих от тях и ги намразих. Тeзи 2 милиарда лева (страшно много пари за българския бюджет между другото) можеха да отидат за българските пенсионери, които едвам преживяват с пенсиите си, а и сега с оглед на настъпващата икономическа криза заради вируса, роднините им от чужбина няма да могат да изпращат толкова пари до тях и според мен предстои да изпаднат в неспасяемо положение с пенсиите по 300 - 400 лева. Можеха да бъдат налети и в икономиката за стимулиране на потреблението. Въобще това са много пари, които отидоха на вятъра според мен. След тези събития се продължиха кражбите на всички нива.
След събитията от последните 4 месеца обаче ГЕРБ стигнаха дъно, което и БСП не са стигали и не разбирам как някой може да харесва ГЕРБ без да е роднински или финансово обвързан с тази партия. Същото важи и за БСП и ДПС. Държавата се тресе всеки ден от скандали на всички нива и вече, според мен, положението е нетърпимо.
По принцип единственият, който със сигурност си заслужава да бъде подкрепен на 100 % за мен е Минчо Христов, но той няма как да направи добър резултат, защото няма поле за изява и е независим кандидат, а не партиен член. На Европейските избори миналата година даже се учудих как взе 25 000 гласа, което си е много за един човек, който е сврян с предаване по кабеларка в събота вечерта.
Затова мисля да гласувам за Слави, въпреки че съм наясно, че той и хората около него не стават за политици, но поне изглеждат що-годе честни, а и самия Слави има пари и поне на теория би трябвало да не се изкушава да краде. За съжаление дотам я докарахме да гласуваме просто за хора, които ще крадат по-малко, а не за хора, които разбират от политика и от управляване на държава.
Със сигурност обаче ще гласувам - без значение, дали ще е за Слави или за някой друг. Искам да питам нещо хората, които не гласуват (защото те всъщност са повече от хората, които гласуват) - каква е причината, поради която не излизате да гласувате? Ако искате да заминете за чужбина за постоянно и да не се връщате в България мога да ви разбера, но ако искате да живеете в България не мога да разбера защо не искате да гласувате? Има толкова много партии, независими кандидати и инициативни комитети, че все ще си изберете някой. Ясно е, че изборите не са съвсем честни и, че има фалшификации, но като не ходите да гласувате със сигурност нищо няма да се промени. По този начин изборите се решават от едни тъмни балкански субекти живеещи в гетата и от твърдите електорати на големите партии. Може би сте доволни от живота си? Възможно е - има такива хора в България, но мнозинството не е доволно от ситуацията в държавата - поне това показват проучванията и това виждам сред хората, които познавам. Ако смятате, че изборите не решават нищо поне излизайте да протестирате срещу всичко, което не ви харесва - обединявайте се чрез социалните мрежи и се опитвайте да променяте нещата чрез протести. Като гледам обаче и това не правите - на протестите ходят по 200-300 човека, а има и такива с по 20 човека.
Едно е сигурно обаче - България е пред тотален крах и ако не се предприемат спешни мерки държавата няма да я има в скоро време. На първо място заради демографската катастрофа, която върви от 30 години. С оглед на настъпващата икономическа криза заради вируса обаче този процес ще се ускори многократно и вече ножът опира наистина до кокала. Ясно ми е, че на повечето хора не им пука за държавата, но все пак, ако България изчезне щем не щем всички ще трябва да се разотидем в чужбина, а не всеки може да се справи там. Предполагам и, че всеки има роднини на възраст, които трудно ще се справят в чужбина. Харесва ли ви това, че тъмните балкански субекти се множат с бясна скорост, а българите се топим със същата бясна скорост? Какво бъдеще има държава изградена само от такива индивиди и от възрастни хора? Ако хората в трудоспособна възраст напуснат държавата какво ще остане от нея?
Не искам да споря с никого. Просто исках да си кажа мнението по темата. Пиша за пръв път в сайта, въпреки че го следя с интерес от много време.

Асото

79.   "39. Бих гласувала за жена. А тези, които са жени министри, в момента смяташ ли че взимат решения? !? ! "

Точно поради тази причина №39! Жените не притежават логично, аналитично и абстрактно мислене. Мъжете ги превъзхождат всячески, притежавайки вродена интелигентност и физическа сила! Общество, наложено му да бъде управлявано от жени загива постепенно, а мъжете в него (умните и силните) ще продължават да бият, пребиват от бой и убиват жените, дръзнали да се гаврят с мъжествеността им, дето била токсична, с наложени феминистични закони. За това за предпочитане е народа да гласува за Слави. Той поне е малко сексист и промотира патриархалност, освен ако отново не е мръсен номер погоден от феминистките.

80.   То първо живот и здраве до март догодина, де но... Едно е сигурно-за ГЕРБ вече никога няма да гласувам, 12 години ше станат, откакто само тя е на власт, това не е нормално, макар че все пак направиха някои неща, поне поосвежиха някои обекти и пр., да това ше го призная, но... Бойко вече трябва да се маха, това е! За съжаление, не виждам как ше стане това, с тез безброй фалшификации на изборите и т. н., просто наистина така са си направили системата, че да влизат безпроблемно във властта, то иначе щяха на всеки 4 години да се сменят, или най-много 8(както си трябва де), но с ГЕРБ специално това не се случва-защо ли? ! НДСВ-то беше само един мандат, Тройната коалиция също, обаче тия гербаджии вече 12 години почти не можем да се отървем от тях-е това нормално ли е, според вас? ! А да ми твърдите, че точно ГЕРБ ни е спасила от варианта Италия през последните 3 месеца, е направо несериозно, и смехотворно даже! ... Само идиот би го признал това, за какъвто обаче аз не се считам-ма няма лошо, който смята че ГЕРБ е най-хубавото, което се е случвало някога на България от 1990-та година насам, да си продължава да гласува по избори, но аз за тая партия, и въобще за водеща такава, не мисля да гласувам! ... Но да стигнем дотам, първо...

81.   А и честно казано, не виждам вече кой нормален ше гласува за ГЕРБ или БСП, освен естествено дъртите-те са непоправими, и още 20 години да ги крадат, и от пенсиите им и от всичко, тез пак ше си гласуват за тия двете партии, това е-понеже това са те с твърдия електорат партии, и гербаджиите включително! ... Трябва ни промяна, то е ясно, но откъде да дойде тя, откъде тия честни политици, това е големия въпрос!! Тука някой беше споменал Минчо Христов-да, съгласен съм, видимо е добронамерен и искрен човека, смятам, че поне той е способен все пак да внесе и нещо добро на тази територия, каквото е останало вече от нея, ама няма кой да му даде шанса, понеже е и независим(негово право), и за тежкото живеене в нея... другия вариант може би е Възраждане, да-Костадинов също ми изглежда честен, с добри намерения и желание за промяна, така че неговата партия може би е другата възможност, не съм решил, а па и е твърде рано още за избори, лошото обаче е, че никой не иска да им даде шанс на тия хора, включително и на Слави, ако щете-абе че дайте им поне 3-4 години, проверете ги първо, вижте какво ше свършат за тоз период, па тогаз накрая вече ако се осерат и те, тогаз ги плюйте и т. н. бе, стига само за 2-3 партии се е гласувало(макар че то фалшификациите са много повче де), вече 20 и кусур години за формации, които вече са проверени многократно, провалили са се многократно, съсипали държавата дотам, че вече едва ли има спасение за нея... А па следващата 2021г е година на избори, щото май забравяте, че и нов президент ше трябва да си избираме-хубаво да си направим сметката всички(чакай първо да си издигнат кандидатите де, макар че ако ГЕРБ отново издигне такъв като Цачева 2016г, просто не знам), да помислим все пак за кого ше гласуваме... ясно е, че трябват съвършено нови хора, по-млади ако щете, неучаствали в управлението никога, ама откъде, питам! Но едно е сигурно-докато не си намерим българската Кьовеши, нещата няма да тръгнат към по-добро! Като нямаме съд и прокуратура, да се понапълнят малко затворите с подсъдими, бивши и настоящи депутати, министри И премиери, просто няма да стане така! ...

82.   За когото и да гласувате нищо няма да се промени към добро! Просто трябва да не гласувате за жена, без значение от коя партия ще е, защото е жена. Ако жена се курдиса на чело на държавата още по-зле ще стане. Няма страна, която да е прокопсала с женско управление! И без друго все жени драпат със зъби и нокти за власт. Крайно време е мъжете да ги спрат, защото други мъже дето не разбират от феминизъм ще им извадят ноктите и ще им строшат ръцете, за да не посягат на мъжкото право!

84.   82, до 3ия ред всичко беше ОК, ама като почнах по нататък и ми се доповръща. Какво вадене на нокти какво трошене на ръце те гони, бе психопат? !? Ето това е поредното доказателство, че управляващ- жена е 1000 пъти по добре от мъж!!!

85.   "Ето това е поредното доказателство, че управляващ- жена е 1000 пъти по добре от мъж!!!"

Никакво доказателство не е, а е престъпление срещу природата! Най-голямата простотия на либералите е жена да управлява мъжете. Това значи, че мъжете вече не са мъже, и другите мъже с мъжки атрибути от друг свят, дето не разбират от феминизъм, демокрация, политкоректност и либерализъм ще заемат мястото на мъжете, съблюдавайки законите на природата, и няма да допуснат жена да се гаври с мъжкия авторитет!!

86.   Ще гласувам с удоволствие за онази партия, която има проруска политика. Предпочитам Русия за приятел на България, отколкото алчните кравари от САЩ, а и виждаме какви времена настъпват. Скоро САЩ ще се разпадне както се случи със СССР. Русия има здрава основа, а САЩ е сбирщина от цял свят!

87.   Преди да преценявате за кого ще гласувате, първо добре се информирайте за моралните качества на човека на когото симпатизирате. Нясои емоционално настроени търсят зрелища да гледат и ка гонови да си дадат гласа просто така, щое да става. Но живота не е щоу, утре ще имате семейства, ще имате деца, какво ще им осигурите за утрешният ден, щоу ли, със зрелища ли ще ги храните? Като прочетох как е постъпил най "моралният" стожер от шоуто на Слави, как изобщо да имам доверие на другите от партията му? Ето вижте що за морал имат, утре ако дойдат на власт, пак ще са същите, защото вълка козината си мени, но нравите не!? Ето четете - " Доказа го и фактът, че преди 2 години “моралният стожер” на “Шоуто на Слави” успя да пререди дълга-предълга опашка от социално слаби нашенци с проблеми със зрението и да вкара баща си за преглед при американските доктори. Сценката се разигра в разгара на кампанията “Подари зрение”, в която щатски офталмолози прегледаха зрението и раздадоха безплатно очила на 14 000 bg-сиромаси. Докато хорицата се гъчкали, за да си получат номерцата за преглед, отнякъде изскочил Иван Кулеков, засече тогава наш репортер. Борецът за социална правда издърпал от опашката възрастен мъж и минал през охраняващите полицаи и US-организаторите с “паролата”: “This is my father” (“Това е баща ми” – б. ред. ). Опашката веднага възроптала на невинната проява на връзкарство. “Как не го е срам, бе! Слави не му ли дава достатъчно пари, та води баща си на безплатни прегледи, които са предназначени за социално слаби хора”, “Ти остави това, ама как има очи да прережда цялата опашка! И тоя после ще ми чете морал по телевизията! ”, не спираха да одумват Кулеков вбесените бедняци. Човекът на Слави Трифонов обаче дори не трепнал от вълната негодувание, само малко се отдалечил от разжужалата се опашка, нахлузил си слънчевите очила и невъзмутимо изчакал татко му да излезе от прегледите с три чифта цайси втора употреба. " - Аз не бих гласувал за лицемери, не искам утре пак да псувам, а най после да заживеем цивилизовано. Затова трябва да си изберем честни и принципни хора, които няма да лицемерят като Кулеков, който утре ще претендира за нов морал!? Млади хора, бъдещето ви зависи от днешното виждане, не го пропилявайте с лека ръка, живота не е шоу!

88.   № 87 - дай да я видим тази статия, а не прави преразказ по картинка! Дай линк някакъв. Или си поредния герберски трол, който е налазил "Сподели". Ако не си трол кажи някоя компрометираща новина и за ГЕРБ и за БСП и за ДПС, а не само за Слави, защото олекваш жестоко!
Дори това за Кулеков да е вярно - какво си мислиш, че ще ни откажеш да гласуваме за него ли? Няма за кого другиго. Срещу това "пререждане на опашка" стоят хора, които са заграбили милиарди от народа!
А мечтата на всички властимащи - хората да не гласуват, защото "всички са еднакви" - няма да стане този път, защото ножът е опрял до кокала! Очаквам да кажеш някоя компрометираща новина и за ГЕРБ, БСП, ДПС и "Патриотите", за да докажеш, че не си трол на властимащите.

Асото

89.   №88, компрометираща новина за посочените от тебе партии са настоящите митинги-протести, каква по добра новина искаш, хората си показват най добре кои са им противни и ще ги изритат от живота си. А това, че ти си решил Слави да те води за носа, това си е твой проблем, не мой. Защо трябва да ти давам информация, къде съм го прочел, толкова ли си малоумен, имаш компютър, напиши биография - Кулеков, и чичко Гугъл всичко ще ти покаже. Най вече търси за живота на баща му, и ако можеш да мислиш и разсъждаваш, може и да проумеш някои неща. И за Боко така разсъждавахте, бил голям мачо и ще се справи с мафията, а излезе най големият мафиот. Докато Божков им е наривал пари, гербаджиите си кютаха, не виждаха какво правят играчите, а когато мафията спря да киха и да пълни чекмеджета, започна разчистването на сметки!? Навремето така слепешката гласувахте и за Витков, бил голям отворко, той щял да ви оправи живота, и как го оправи, като му докарахте един милион субсидия и той си оправи живота, а вие лапате мухи. Сега със Слави ще стане същото, залъгват ви с думи, а не виждате какво правят. Бойко бил диктатор, а Слави какъв е, не го ли виждате как се държи с екипа си, как ли не ги нарича, а Евгени -маестрото направо го съжалявам. Той е основата на шоуто им, той е главният двигател, а Слави го третира за шут. За мене Слави е по голям егоцентрист от тези, които народа ще изрита скоро. Ако не ме изтрият модераторите, ще го има черно на бяло, помни ми думите, ако Слави влезе в политиката, ще стане по смешен и от Боко! Със същият плам навремето приехме и царя, пак големи надежди му гласувахме и какво, оправи си игрите, взе си крадените имоти и се потули в Испания. До кога ще я караме на емоции и празни надежди? Докато се лутаме в мрака, се роди и порастна ново необременено поколение, което не познава преживелият ни "комунизъм", с който все се оправдаваха всички, сега тези млади хора са на площадите, те са надеждата, не селските тарикати като Слави и другите подобни на него. Не всичко което лети се яде, това важи и за политиката, не всеки който се бие в гърдите като маймуняк и крещи, че само той може да ни оправи живота, като Боко, Доган, Симеонов, Каракачанов, Царя, а в началото и СДС и др., а за БСП да не говорим, те сами ще се унищожат. Политикът преди всичко трябва да е скромен, честен, принципен и най важно, да НЕ Е ЛИЦЕМЕР! Партията на Слави ще е лицемерна, защото той самият е такъв. Кани гости, които възхвалява, а след време се подиграва с тях, това е отврат! Кулеков се прави на моралист, опитва се да ни учи на морал, а живота показва какъв е неговият морал, ето това е истинският лицемер. Ако един ден стане минисър на културата, навсякъде ще напомням за тази случка с прередените от него бедняци, такъв човек няма място в политиката, същите връзкари ще бъдат и като политици!!!

92.   Аз няма да гласувам за никой ,ами просто ще си стягам чукалата и ще опъвам директно за ЧУЖБИНА! Съветвам всички останали които са в безизходица и живеят под прага на мизерията като мен и имат познат роднина от чужбина,който да им помогне,също да се изнасят в чужбина и изобщо да не им пука повече за протести,за правителства,за Орешарски,Боклушарски и др. подобни боклуци и да си живеят живота!!!

93.   №92, плъховете от потъващият кораб, първи го напускат, но не знаят, че и първи ще се удавят!? Това си и ти, като паникьосан плъх, първи искаш да спасиш кожата си, но и в чужбина ще бъдеш същото л... , и живота и там ще те смачка! Само глупаци могат с лека ръка да загърбят родината си и да я напуснат, а България е райско кътче, дарено ни от Бога! Ако масово се гласува, живота ни ще бъде друг. Сега с малко платени гласове, мутри си купуват власт, и затова народа мизерува. Ако се гласува мащабно, даже и с невалидна бюлетина да е, така ще се вдигне минималният праг от 4%, и ако сега една муцуна влиза в парламента с 50-60 хиляди гласа, при масово гласуване, ще трябва да събере над 200 хиляди. Ето това е ефекта от масовото гласуване. Оправдавате се, че няма за кого да гласувате!? В момента по площадите са предимно млади хора, не вярвам всички да са маргинали, голяма част от тях са учили на запад, живяли са там и могат да приложат видяното, защо тях не чуете, а слушате само провалили се политици? Новото ще дойде от нови и то млади хора, които ще изчистят офърдата и само тогава ще има нов живот. Майсторлъка е да си направиш живота готин тук където си роден, а не да ставаш подлога на западни капиталисти, които също ще ти стъжнят живота и там!

94.   № 88 - Ха-ха-ха е то друго не може да се очаква от герберастките тролове! Написах в "Гугъл" за живота на бащата на Кулеков и ми излизат само статии от "Блиц" - един от двата кафяви сайта, които най-яростно работят за хунтата. Щом четеш "Блиц" и ги цитираш, като меродавен източник на информация, къде си тръгнал да ръсиш акъл в "Сподели"? Не мърси този все още що-годе чист сайт с простотията си!
Жалка история сте герберите - личите си от километри! Надявам се само на изборите хората най-накрая да излезнат масово да гласуват, а да не ходят за "гъби", защото тогава отивате на кино! Не защото вярвам, че нещо кой знае колко положително ще се случи в държавата, ако Слави дойде на власт, а по-скоро за лично удовлетворение. Дори да не си към ГЕРБ със сигурност си свързан с някоя от изброените от мен партии, а за мен сте еднакви. Така че не се хаби да пускаш фалшиви новини за Слави - господарите ти пускат предостатъчно в слугинските си сайтове, а те са една камара. Проблемът им е, че по този начин фалшивите новини се четат само от хората, които влизат в тях, а това са хора, които вече са решили да гласуват за ГЕРБ или за някоя от хунтаджийските партии. Аз спазвам хигиена и не влизам в тях, както и другите нормални хора. Затова са ви пуснали по всички независими сайтове да пускате гнусотии, белким ви се върже някой, който е решил да гласува за Слави или за някой друг кандидат, който е неудобен за хунтата, но вече не ви се получават простотиите. Много сте прозрачни!

Асото

96.   № 88 - написах пространен отговор, но не го публикуваха. Сега по-накратко. Проверих за Кулеков и за баща му в "Гугъл" и се оказа, че информациите, които се опитваш да пробуташ тук са от "Блиц" - един от двата жълто-кафяви сайта, които работят най-агресивно в полза на хунтата. Генератор на лъжи и гнусотии като всичките хунтаджийски медии. Няма какво да коментирам повече - видя се за кого работиш, както и предположих в предишния си пост.
Надявам се само на изборите, когато и да са те, хората този път да гласуват масово, а не да ходят "за гъби", защото при висока избирателна активност вие и цялата ви хунта ще отидете на кино.

Асото

97.   Сега виждам, че са публикували и предния ми коментар. Благодаря на модераторите.
От днес, чрез уволняването на няколко министри, Бойко Борисов се опитва да изкрета до август, когато хората масово ще излезнат в отпуска и интересът им към протестите ще спадне. Жалка картинка! Хунтата се е хванала за властта като удавник за сламка, но краят им наближава и то не толкова заради протестите, а заради редица световни процеси, които текат в момента. Лошото за хората в България е, че икономиката е в брутален застой и няма движение на капитали в нея. Потреблението е много свито и повечето хора харчат само за основни продукти. Резултатите от това ще дойдат на есен и тогава хунтата, колкото и да ѝ се краде, ще трябва да си ходи.

Асото

98.   №96, не се пиши Асо, защото ти си Дама-пирустия, още Слави не е решил дали изобщо ще се кандидатира, а вече си извадил голямата баданарка, и лижеш ли лижеш, а се правиш на възмутен от жълти сайтове. От шоуто на Слави има ли по голяма жълтурия? Не е важно къде е написано нещо, и от къде е прочетено, по важно е, дали е истина! За мен са важни фактите, без значение къде са показани. И без да познаваш хората, недей да ръсиш квалихикации, не понасям Боко, но Слави е в пъти по противен, защото е лицемер, пред гостите си се мазни, а после ги оплюва. Боко е истинска мутра, а Слави се прави на такъв и в преиграването става съвсем смешен. Щом си голям лизач на Слави, сигурно присъстваш на техни сбирки, попитай Кулеков дали е истина случката с пререждането на бедняците от опашката за очила. Не знам на колко си години, но явно си още зелен, затова така слепешката се лъжеш, но аз си спомням, че навремето наистина имаше такива прегледи от офталмолози от САЩ, тогава в подкрепа на СДС. Хайде, че започна да ме е яд, че си губя времето със заблудени като тебе. Уж сегашните протестиращи били умни и интелигентни млади хора, живели в чужбина, а вече тарикати взеха да ги яхат, Бабикян, адвоката Хаджигенов, който защитава обратните, вече и Слави се опитва, и се надявате на промяна!? Промяна става с нови хора, не със стари муцуни!

100.   Много феминизъм много женоризъм в този сайт бе! Дано този ЕС се разпадне по скоро, за да не загине България от простащината и жени да се избират да управляват територия с качествени мъже. Патриархатът само може да спаси ХР. свят от самоунищожение, като първо смаже и след това ликвидира феминизма.

101.   Ще гласувам за ВЪЗРАЖДАНЕ.
Те първи започнаха с протестите и имат ясна програма, която работи за обикновения човек и възраждане на нацията ни. Те са млади, образовани и родолюбив хора. За мен те са истинската опозиция в момента. Властта се зае да ги компрометира и заличава, но хората не са тъпи.
Едно е ясно-че така повече не може да продължава.

102.   До № 98 - Първо: Слави каза няколко пъти, че партията му ще участва на изборите, когато и да са те, но ти няма как да знаеш това, защото герберските тролове сте рядко нискоинтелигентни същества и четете само "ПИК" и "Блиц".
Второ: Не позна. Не ходя на техни сбирки, даже никога не съм ходил да гледам шоуто на живо. Дори един път не съм отишъл. Просто Слави не е управлявал още и ще му дам шанс. А за това дали е истина - да мога да ги попитам, защото, за разлика от Вожда ти, Слави и хората му са отворени към народа и има начини да се свържеш с тях чрез формите за контакт на сайта им. Но няма да попитам никого, защото е лъжа дошла от един кафяв сайт и повторена сега от един герберски трол. Дори и да е истина пак ще гласувам за тях, защото Вожда ти е рядко противно същество, а Слави го мрази и ще го постави на мястото му. А то е - трайно извън властта и по възможност при Малкия Цезар в ЦСЗ.

Асото

104.   Тия дето пак ще гласуват за ГЕРБ слепи ли са наистина да видят как държавата ни е заприличала на кофа за буклук, в която никой нормален човек не иска да остане. Младежите са настроени да се махат още от 12годишни.. Циганите се множат като мишки и съсипаха всичко. Хората работят за жълти стотинки. Бизнесите не само че не се разрастват а намаляват.. Изпъкват само определени сфери, допуснати от Елита. Навсякъде се вижда разруха, нищета и слабоумие.
На кратко цялата държава е НАПЪЛНО съсипана и текущите управляващи не само че не работят за националния интерес А НАПРОТИВ- ТЕ РАБОТЯТ ПРОТИВ НЕГО. Ако беше един мандат, щяхме да кажем " е, тъп беше управника "... ама не. Не само че са много мандати, ами са и много министри и прокурори и какви ли още не щеш в администрацията. Т. е. те отиват в този парламент за да направят УМИЩЛЕНО обстановката по зле.
Хора, не се иска и 70 коефициент на интелигентност да го види това.

106.   Здравейте на всички. Единствената партия, която дава добри отзиви, но до кога ще бъде ще видим е Възраждане. Много клевети има по техен адрес( както и в този сайт), които много лесно могат да бъдат оборени и да се види истината.

107.   Ще гласувам за ГЕРБ. Ред в хаоса най-сетне и добри заплати, отговарящи на европейските цени.

109.   Спасението за България ще дойде само ако Възраждане има повече влияние във властта. Тези вече ни вкараха във война с Русия, защото нямат никаква представа за руската военна мощ.
Русия е най-силната страна в света, като военна сила и може да унищожи 10 пъти планетата с ядрения си арсенал. Никой не може да я победи, защото Русия отстоява руската идентичност, традиции, обичаи и независимост от мръсотията на запада. Шепа продажници ни вкараха в НАТО без да питат народа дали е съгласен. Унищожихме си армията и сме окупирани от САЩ, както и останалите натовски държави! След "демокрацията" народът обедня повече от 10 пъти и живее много зле, като мре непрекъснато от вредни храни и немотия!

110.   Възраждане, разбира се. Не ставай смешен.

51-82 от 82