Споделена история от Други

малко въпроси xbox 360
Ззравейте на всички читатели
На скоро си купих конзола, покрай тази карантина не се иззържа и имам някой неща който не са ми ясни. За някой може да е глупаво но искам да знам кое как става. Конзолата е xbox 360 FAT хакната и имам няколко въпроса.
1. Иска ми ъбдейт след всяко включване но ме е страх да го направя да не се изгуби хака- да го правя или не
2. След като инсталирам диска на конзолата и го искарам играта не тръгва докато не мушна пак диска, ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ КАЧВА НА ХАРДА СЛЕД КАТО ИСКА ПАК ДИСКА?
3. След като е хакната мога ли да играя игри online
4. Как да запаметявам до където съм стигнал в дадена игра?
5. Как да седи конзолата да не грее много, някъде четох, че трябва да е вертикално поставена за да има повече приток на свеж въздух.

Коментари

1.   На въпросите ти:

1 - Не ъпдейтвай.
2 - ЕЙ! Успокой се малко! Това е само игра. Повечето игри не инсталират всичко от диска на хaрда, за да не заемат място. Една от причините, хората да харесваха повече Xbox 360 от PS3 беше, че като сложиш диска и пвечето игри директно тръгваха, но с времето, се появиха доста, дето не можеше да се съберат на един диск, обаче все пак си остава по-бързо от PS3. Какъв е проблемът, че да искаш да извадиш диска от конзолата?
3 - Не, не може. Това беше причината, много малко хора да си хакват конзолите.
4 - Да, стига самата игра да го позволява. В най-лошия случай, имаш checkpoint-ове на различни степени в играта, да ти запаметяват прогреса.
5 - Вертикално, като оставиш поне 15-ина сантиметра от всички страни, за да може спокойно да си се охлажда. Добре е, ако имаш времето или някой познат, да я отворите и да я почитите от прах и прочие, защото с вретето се трупа и започва да прегрява много.

2.   Трябва ти буквар, а не конзола.

След това и някой и друг урок по английски и ще си намериш всичката информация в нета.

Ебати мързеливите и неоправни деца, 'дет сте.

Аз първия си плейстейшън имах преди 20 и кусур години, без форумчета и информация, и се оправях прекрасно.

Не ъпдейтвай нищo. Игрите на диск са си на диска, ти не я качваш на харда на конзолата, въпреки, че инсталираш launcher. НЕ можеш да играеш игри в нета, защото ще ти баннат Live акаунта веднага.
Всяка игра си има SAVE GAME опция в нея. Няма НИКАКВО значение дали ще я държиш хоризонтално или вертикално. Бърши прахта редовно и това е.

Братан.

3.   ок няма да ъбдейтвам а това съобщение при всяко едно включване че има ъбдейт мога ли да го махна и как, и защо не мога да си инсталирам youtube и да влезна в app магазина иска все ъбдейт :(

4.   И защо си ми дал 1 звезда? Не ти харесха отговорите? С какво?

5.   на никой не съм давал звезда

6.   До Автора/3

Защото си хакнал конзолата и MS не искат да ти предоставят повече онлайн услугите си. Иначе, ще трябва, и то според специфичния мод, който си ползвал за конзолата, да се разтърсиш яко из форумите, за това коя апликация искаш,как да я качиш по-специален начин на флашка , да кажеш молитва, да стискаш палци и тогава може и да стане.
Ако толкова държиш на YouTube, вземи си един Chromecast 2, втора ръка ги има за по 20 лева, ще ти върти всички модерни апликации, че даже и е можеш да си стриймваш директно филми от компа на него, на Full HD.