Споделена история от Други

Какво ви е мнението за Киро Брейка?
Здравейте,
Чест и почитания към читатилите и стопаните на сайта.
Интересно ми да чуя вашето мнение относно изявите на Киро Брейка в Ю Туб, като ментор или глас на будната съвест в обществото. Какво мислите за темите, които поставя? За изказа му, маниерите му и езика на говорене, които използва, за посланията му към хората, които отправя? Смятате ли, че е искрен или просто пиар си прави? Смятате ли, че е открил философския камък и формулата за живот или е поредния палячо в обществения живот?
Благодаря
Любомир, 21 г.

Коментари

1-50 от 136

1.   Палячо

2.   Комуняга, бай тошовец, селяк, тъпак.

3.   Простоват човек, ама си казва нещата с проста точност.
Не се прави на луд и доста смело демонстрира, че не се интересува от надути и наежени срещу него. Има кураж и това е достойно. Там дето говори за кредитите и банките всичко е много точно казано. Това са наистина последиците от икономическата трагедия. Единствено прекалява с обидите.

4.   За някои неща е прав, но като цяло не е много интелигентен, дразнещо емоционален и много се изтъква и обижда. Изразът му е селски и говори само едно и също - как 99% били наркомани, курви, не знам си какви и как той искал да научи младежта на правилното. Иначе е хубаво това, че говори против наркотици, силикони, химии, защото смятам, че предвид факта, че има толкова хора, които внушават, че тези неща са хубави, все пак да има и някакъв антипод и друга гл. т., за да се замислят младите дали наистина тези неща са хубави.

Поне не е като повечето да продава измислени курсове, афилиейт линкове, измислени книги и тениски и е простовато искрен. Няма и амбиции да става политик. Обикновено който прави канал, го прави с някакви задни мисли да продава нещо или да прави политика, общо взето да манипулира хората.

5.   Има доста дразнещ език и едно превземане по някои теми. Общо взето прави си пиар и бори скуката.

6.   Човекът си е нормален и е прав.
Едно две неща случайно видях, няма лошо.

Аз се чудя, как нашата полиция стана толкова настоятелна да следи хората за маските, а да хваща разпространителите на наркотици и тоя дето ги вкарва или произвежда, там никаква я няма.

Животът е лукав, родителите изпускат децата си, защото телевизията, интернета ги покварява, лъже, заблуждава, така че този човек Киро е необходим, такива хора трябват.

7.   На мен ми харесва защото е честен поне и казва истината.

8.   Мнението ми за Киро Брейка е, че все едно е излязъл от произведение на Алеко Константинов. Едва ли има по-типичен пример за такъв човек.

Глупака Ханс

9.   Ей тва е старото поколение.

Изключително отвратителен човек. Изгнил комуняга, ама от тия дето мразят всичко ново. По-тъп човек от него не съм виждал. Дразни ме как като обяснява нещо и си клати главата като невменяем и все едно се заканва. Но така де.. Великото и тъй образовано старо поколение е такова. Жалко, комплексирано, смачкано, бито, гаврено и унищожено...комунизма и социализма са нанесли непоправими щети в чугунестите глави на такива като тоя псевдо брейк.

Комунизма, социализма и всичките им форми блокират прогреса на човечеството. И трябва да се забранят както са забранили фашизма.

10.   Изказът му е на ниско ниво, но да незабравяме, че министър - председателят също използва подобна лексика, матряла това харесва. Иначе Киро говори истини, мислещ и препатил човек е, има какво да се научи от него. И апропо, доста точно предвиди какво ще се случва и доколко това сегашното е епидемия. Харесвам му видеата и го гледам редовно. Много ме кефи, когато плюе Юли Тонкон, доктор Дебилова и подобни шарлатани.

11.   Общото между Киро Брейка и Тонкин е плешивостта, а разликата в акъла. Киро говори по-смислени неща.
И нормално да го наричате палячо, нали ви сипва редовно с голямата лъжица.

12.   Типичния чичак-комунист, който НЕ вижда недостатъците и простотиите на онзи режим и гледа да го лансира. В същото време не вижда, че го управляват бивши ДС агенти и внуци на партизани. Иронията е жестока.
Плюе по запада, ама иска европейска пенсия и да живее нормален живот като някой германец.
Плюе по хомосексуалистите, но най-големият му идол, Ленин е имал хомосексуална връзка.
В Русия нямало стероиди и травестити, ама явно не е виждал Саша Шпак, хаха.
Плюе по фитнес залите, но той самия има такава (макар и не до там оборудвана). Говори за истински спорт, но бяга само на пътечка.
Би трябвало истински спортист като него да бяга на стадион, на пресечен терен и тн.
Не го знам какъв треньор е, ама го виждам, че и там издиша.
Тренировки с 5 анцуга били подпомагали отслабването, хранителните режими не ставали за нищо, хранителните добавки били стероиди... и още купища и купища простотии.
Този "човек" е изтъкан от противоречия, буквално си противоречи на всеки 5сек. Отделно е и глупав и много комплексиран.
Винаги простите хора имат мнение за всичко.

13.   Нито брейка е поредния инфлуенсър , който има точно определена таргет група. Консервативни тъпоумни селяци. Не казвам че нещата които говори не са истина , просто интелектуалните му способности не са много на ниво, съдейки по изказа му. Твърде много паразитни думи , твърде непостоянна мисъл, твърде много "аз съм" и "вие сте", твърде обвинителен , твърде накъсана реч. Нещо като последовател на Тръмп в български вариант.
С ръка на сърцето казвам, че точно сега България има нужда от такива като него, ако може обаче поне средно образование да са завършили както трябва.

14.   От скоро гледам видеата на Киро Брейка, откакто сме под карантина. Нямам някакви големи впечатления, но ми харесва говора му и как мисли за нещата. Харесва ми, че разобличава сегашната пасмина и я поставя на мястото й и, че се опитва да помогне на младите хора по някакъв начин.

15.   Всяка втора дума му е "дааа", някава псувня/обида и как било по бай Тошово време.

16.   Не знаех кой е този, но погледах малко. Според мен е обида за всеки поне средно интелигентен човек да чака да научи някакви житейски истини от подобен индивид. Само просташкият му изказ и каруцарският език са достатъчни да разбереш що за образ ръси мозък в нета.
За феновете му - има една поговорка, измислена от по-умен от бай Киро:"На слепите едноокият е цар."

18.   Как може да се възхищавате на подобен човек? В качеството си на какъв се изказва по темите, за които говори? Експерт ли е по поне една от тях? Образованието му в някоя от тези области?
Цялата ни обществена йерархия е подредена по този начин - хора, които нямат експертиза в дадена област, но са се издигнали до някакъв пост... После не се чудете защо политиците ни са некомпетентни, корумпирани и ни манипулират толкова лесно и често. Народът масово си харесва и издига некомпетентни, но жадни за власт хора навсякъде, само защото му харесва, че изказът им е близък до техния.

19.   Съжаляваме за Милен Цветков, присмивахме се на проф. Вучков, но той както и сценаристите на Слави са гении в сравнение с въпросния Киро. Чудя се какви ли още недоразумения ни предстои да видим? Сигурно следващият ще излезе и ще започне да мучи като говедо.

20.   Върти, сучи, но във всяка тема започва да говори за секс, явно негов личен наболял проблем. Прави неприятно впечатление каруцарският му език, който не е присъщ на уж просветеното и изучено старо поколение. Така и не ми става ясно до кой клас е учил и после има ли образование. Човек, който просто обича да си налага мнението и по всяка тема е компетентен.

21.   Изключая езика и малко селското му държание, го харесвам.
Служи си с прости думички, с които казва верни неща.
Не търси популярност и не се прави на палячо, защото така го кефи. Просто успява да стреля в десятката по наболелите теми.
Знам го кой е, познавам жена му.
Харесвам го, определено.

22.   Киро Брейка е някаква смесица между мутра, спортист, далавераджия и глупав човек, който си мисли, че е тарикат
Целта му е да натрупа в другата платформа поне 1000 абоната по 10 лв, вие ги смятайте.
За мен по интересно е да знам, какво е учил, жена му какво е учила, синът му какво е учил и какво работи. Ако иска да учи младите, нека видим какво е научил сина си. Нека видим Киро какво е постигнал в живота си. Обидите които сипе по хората показват, че му е беден речника и не може да се изрази правилно. Гледал съм около 10-15 негови видеа и само повтаря, че иска да научи младите на нещо. На какво да ги научи? В едно нещо е прав, че поколението което е живяло тогава сме извънземни. Аз съм на 50 и смело мога да кажа, че ни възпитаваха да сме универсални бойци, да знаем всичко, да разбираме от всичко и да можем всичко. Знам че това е невъзможно, но така ни възпитаваха. Ходил съм в казарма, завършил съм висше, всички около мен също. Мога заварявам, да работя на струг, да зидам, да шпакловам, да лепя плочки, да редя паркет, да слагам контакти и ключове, мога да готвя, да чистя, мога да копая и сея. Когато съм в гора, знам къде е север, когато съм в открито море знам как да намеря брега. Боравя добре с макаров и калашников, мога да сглобявам мебели, но работата ми е свързана с документи, а страничния ми бизнес със земеделие. За разлика от Киро, аз вярвам безрезервно в младите хора и смятам, че те могат да изградят просперираща държава. Вярвам също, че са умни и четат много, само, че селектирана информация. Не приемам твърденията на Киро за това колко са тъпи младите. Според мен самия той не е достатъчно умен. Не спортувам като него, правя преходи, карам колело, плувам и понякога, но много рядко играя тенис на корт. Като хобита -малко музика предимно китара -тип музика Куйн, Скорпиънс, Аеросмит и тн... играя сносно билярд, преди се занимавах с фотография на любителско ниво
Като странично занимание -тази година завършвам една магистратура (на дърти години) Та искам да кажа на младите, че са много готини и да знаят, че не всички които са на около 50 са като Киро
За справка ще кажа, че и аз като Киро съм имал магазини, но моите са били малко по-големички от неговите. Тоест, да не си мисли че другите са някакви шматки. Просто нормалните хора може и да не искат точно такава публичност като неговата

23.   Киро Брейка е един от малкото , които наливат мозък на глупаците. Светът се е превърнал в една педерастчина и той се опитва да въздейства доклкото може. За съжаление стадото си е стадо!

24.   Мнението ми е, че този човек е тотално побъркан!Ама тотално!

25.   Киро е един изпържен от руско-комунистическа пропаганда мозък.

26.   23, как учи хората? ! Езикът му е ужасен и си личи, че самият човек е нискоинтелигентен. Не ми трябва такива да ме учат. Нямам против да слушам умни хора, но не и спецове по всичко с просташки език.

27.   Спец по всичко без реални познания. Не си служи нито с факти, нито с литература. Личи си, че няма образование. Възхвалява предишния строй като нещо уникално и велико. Самият той е продукт на този същият строй и е с ниска култура и език. Един човек, жаден за внимание и борещ годинките.

28.   За този човек от теб научавам.

Сега го пейстнах в google и видях, че е някакъв чичко. На прима виста се показаха 3 видеа с него. Кликнах на средния клип и направо го мръднах към средата, че не ми се слушаха встъпителни неща. (така правя с всички, които преглеждам за пръв път) В момента, в който го пуснах, чух как казва разпенено "насинени говедата глупави", шофирайки. По-нататък не пожелах да слушам, веднага му дадох хиксче. Додох хиксче и на google търсенето ми за него.
Според мен този човек определно има някакви сериозни проблеми с гнева.

Жена съм, ако има някакво значение в случая.

29.   за № 27

Мило дете, днес Вие сте п р о д у к т и.
За съжаление!
А човекът си е намерил занимание, и до там.
Ние дето влизаме да коментираме в тоя сайт, да не сме нормални всичките?
И аз включително се чудя на себе си, какви ги търся тука.
Ама на, и аз простея.

30.   Абе уж вика, че не бил мутра, ама познава такива.. Лично има снимка с убития Митко-Лудия(мма-ца) на една маса как си празнуват.

31.   29 от 27
Въпросният е роден и образован по времето на онзи строй и резултатът се вижда в клиповете му. Прост човек с беден речник, но с огромно самочувствие. Може да си е до самият човек, но е очевадно с ниска култура. Все едни закани как ще промени нещо, но реално не казва нищо смислено. Само псува и се изказва компетентно по всяка тема. Речникът му е изключително беден.
Аз лично нямам против да слушам умни хора, как се изразяват красиво и как дават факти, примери. Все пак да научиш реално нещо и да могат да те убедят в това, което приказват. Да се аргументират. Да ти е кеф да ги слушаш. Аргументирането не става с псувни и обиди, а с факти и и богат речник. Псувни и простотии не ми се слушат. Човекът си има проблеми с гнева и себеизявата.

32.   Прост, прост ама за всичко е прав. За негодното младо поколение! Особено за олигофрените на стероиди и анаболи.

33.   32, негодното младо поколение е изучавано и възпитавано вкъщи точно от хора от предния строй. Да покаже собственото си дете какво е, какво е постигнало, как го е изучил. Да каже самият той до кой клас е учил и какво образование има.

34.   Пробва се да си направи пиар (PR) чрез смъртта на Милен Цветков, както направиха и още доста хора.
Иска да се популяризира, за да може да започне да има повече клиенти, да изкарва повече пари от фитнеса си или там каквото прави. Затова се и прави на ютюбър.
Допускам дори, че и в този сайт чете, включително и в тази тема, вероятно и някои от коментарите тук са негови.

35.   То добре е Киро да ни каже, че анаболите са вредни...

36.   Приятелят ми пусна негови видеа, за да се посмеем, и още на второто го помолих да смени клипа. Не ми стана смешно. Стана ми... отватително. Съжалявам, че използвам тази думи. За първи път виждам човек с чак толкова нереална самооценка, който се изявява като морален стожер за цялата нация и не търпи никаква градивна критика, когато всъщност е само един нискоинтелигентен и неособено приятен тип с кофти изказ и твърде тесен мироглед. Ако този човек живееше наоколо, не бих искала нито да го познавам, нито да общувам с него. Просто бих го подминала. Не заслужава внимание и доколкото разбирам, хората предимно му се смеят.

37.   33, с такива твърдения сам се смееш на себе си, поколението се възпитава по либерални и западни модели. Мисълта ми, е че няма родители с ноталгия към миналото, които имат деца дегенерати. Поне такива са ми наблюденията. Познавам страшни анти комунисти, чиито дъщери и синове са без коментар, какво да ти пиша повече :х

39.   37 от 33
За да може въпросният да претендира, че може да научи някой на нещо, е редно да покаже , че веднъж е успял и то със собственото си дете. А за възпитанието на сегашните деца около 80-90 % роля имат родителите. За да е дадено дете провалено, вина имат основно те.
Въпросният странно защо не говори за децата отличници, деца, печелещи олимпиади или млади хора, които откриват нещо. А има доста такива. Има доста будни , талантливи млади хора, но въпросният ги подминава във видеата си.

40.   37, такива гнилочи като Брейка са под път и над път. Живеят в комузнима и не спират да говорят какво било едно време, колко било пропаднало младото поколение.

Жалко е, че има хора които му се радват. Видеата пък за това, че бил плащал, а не вадел пари бяха дъното на дъното. Все едно някой му е длъжен. Идея си няма чугунестата му червена кратуна как се вадят пари в Интернет. Тръгнал да реве и да обижда младИтИ, към които няма грам уважение, но търси същото от тях.

Толкова противна личност в БГ пространството не бях виждал.

41.   Брейка е неуспял и нереализиран, затова има толкова агресия и хейт в него. Ако имаше бизнес или беше на висока позиция някъде (има много хора на по 50, които са висши мениджъри), изкарва над 5000 лева и кара нова кола, дали щеше да милее по комунизма? Едва ли. Той е от хората, на които всички други са виновни за неговите неуспехи. Обвинява кого ли не и сочи с пръст.
Иначе има дар слово, но си избира нарочно противоречиви теми, които се опитва да монетизира. Пример - корона вируса. Мнението му не се базира на каквито и да е факти, не взима под внимание никаква статистика. Но му харесва да е винаги прав и смята, че има аналитични умения. Анализите винаги показват поне няколко сценария, всеки сценарий има процент вероятност да се сбъдене и статистика, на която този план е изграден. И тези планове се променят постоянно. Брейка обаче взима някаква тема, крещи глупости по нея и трие хората, които са на различно мнение.
Накратко: давам му макс година още преди да залезе. Дори в момента се изчерпва като контент - плешив потен чичко тича на пътека и се заканва. Иначе е прав за някои неща, да. Но от 30 минути логорея е нормално поне веднъж да има правилно мнение.

42.   Трябва да е интересна личност

43.   Обикновен простак и кръчмарски философ.
Подобни екземпляри може да срещнеш във всяка евтина кръчма, стига да имаш търпението да им слушаш лекциите на всякакви теми след като ги почерпиш две ракии.

44.   Казва някои истини, но какво от това? Всички българи знаем каква е ситуацията в България и какво? За Киво всички са простаци. Само той от всичко развира. От медицина, от политика, от икономика, от спорт. Не можеш ти да излизаш и да обиждаш наред. Срещи с него няма да си правя, но ако го видя, без да му обяснявам, ще му направя главата триъгълна. Не знам дали има по-прост човек от него.

45.   Баламосва децата за да изкара някой лев. Без образование, но от всичко разбира. Обижда всички... които не са съгласни, че трябва да си плащат за да му слушат глупостите... От спорт може и да разбира... Но това е всичко.... пълен циркаджия...

46.   Когато за първи път изгледах клип на Брейка (малко след Нова година), се изненадах колко попадения прави. Накара ме да се замисля. След това изгледах всичките му клипове и оттогава го следя редовно.
Понеже аз съм от т. нар. "млади хора", мога да кажа, че е прав за всичко, за което говори - от хранителните добавки и стероидите, до гейовете, неграмотността, олигофренията, липсата на ценности и пр.
Казвате, че изказът му бил селски - и какво от това? Това ли е най-важното? Не, важното е, че човекът е прав за повечето неща. Всички сами ще се убедите в това след десетина годинки, когато няма да има кой да завие едно болтче.
Колкото до това, че хвали комунизма като строй, нормално е - тогава е бил млад, а всеки човек хвали най-много времето на своето детство, заради носталгията.
И сега не живеем в много хубави времена. В соца може да не е имало това, което имаме сега, но сега пък ние нямаме много от хубавите неща, които те са имали тогава.

48.   Отвратителен селски простак. Нищо не разбира, а си вярва, че всичко знае. Хората които му вярват, и тези които си плащат, за да слушат измислените му истории, са говедата за които постоянно повтаря.

49.   До 46, то и сега няма кадри, всичко се бута по преводи, администрация, ИТ! Прав е, просто е малко слаб за оратор и с много ограничен запас от думи, но вижда нередностите и си ги казва, а други само кимат с глава.

50.   Прост комунист, на който много му липсва едно време. Не знам как му се връзват хора да го гледат.

51.   В днешно време всички имат трибуна да се изказват свободно. Миро Брейка прекалява по много теми, държи се обидно и разпространява омразна реч. Много от клиповете ми съдържат обиди и безпочвени обвинения, които дори могат да бъдат подведени под съдебна отговорност!

52.   Тоз е супер ограничен и едностранчив тип. Всяко клипче му е колко готино било по бай Тошо и колко зле е сега. Пък какви мъжаги били, само защото са били 1 г. в казармата, пък сега какви били мъжете. Пък как стреляли с автомати, пък държавата как се грижела за тях, пък сега какво било. Абе всичко щом е било по бай Тошо е било супер, пък щом е сега е много зле.

Няколко пъти му писах в коментарите, че не може да гледа толкова едностранчиво на нещата. Не може да споменаваш, че хляба е бил 5 ст., а да не казваш, че има убити, измъчвани, репресирани и не знам си какви, само защото са залепили един плакат или не са си сменили името насилествено. Писах му също, че въпросните мъжаги от ко0мунистическо, били в казрмите, сега 90% са алкохолици и всяка вечер не могат без ракия. Значи младите са наркомани, гейове, не знам какви, пък чичаците, че всяка вечер се напиват, не е проблем. Даже самият той пуши и пие, докато снима. Той естествено не отговори, даже и някакви чичаци се наеха в коментарите да ме обиждат колко съм зле, понеже не съм ходил в казармата. Викам "Добре, вие като бяхте в казармата какво постигнахте, освен че дадохте държавата на мутрите и си мълчахте като путки". И после онези се наеха още повече и аз вече ен виждам смисъл да споря с глупаци.

Значи като ще хвалиш нещо, кажи и хубавото, и лошото. Не може да си затваряш очите за лошото, да казваш само хубавото и да плюеш всичко, което е различно. Но явно това продава, такава му е аудотирята и той си гледа интереса. Да му капят там по 10 лв от Пейтриъна и това е. Той ако вземе да говори за цялта картина, нали коминистчетата ще се издразнят и няма да му кихат. А той видите ли, не го правил за пари. Той взимал по 10лв ей така, само за да плати на операторчето да снима и да си плаща бензина да ходи да обикаля чукари и изоставени казарми. И те балъците мед им капе на душата, някой като плюе демокрацията и оправдава собствената им некаъдрност и с радост му дават от скромните си пенсийки. Ама нали знаеш, като балъци, има и тарикати.

53.   Поредния палячо търсещ слава.

1-50 от 136