Споделена история от Други

Работа
Здравейте, предварително се извинявам ако има вече подобна тема

Студент по маркетинг съм, 3 курс и имам нужда от работа. Преди да се случи цялото това нещо с коронавируса работех на едно място, но менидмънта и заплатите на бяха никак доби и реших да напусна. Намерението ми беше след това да си намеря друга работа (и аз не знам защо бях решил първо да напусна и след това да търся), но както се сещате дойде пандемията и не се получиха нещата. В последно време наистина започнах повече да се оглеждам за работа, но не знам дали в този момент ще има къде. На фона на толкова безработни, които също сигурно търсят, не знам какви са шансовете за започване някъде. Владея английски език много добре, имам сертификати. Започвам да се чудя дали да не е някаква онлайн работа или нещо свързано със социалните мрежи, но въобще не знам каква да бъде и къде да търся такава. Имам известа сума пари, която ще ми стигне засега, но имам нужда и от доходи. Както знаете, готовите пари най-лесно се харчат. Ще съм благодарен ако имате някакви предложения или съвети.

Коментари

1.   Анимации можеш ли да правиш? Рисунки? Песни? Photoshop? Снимки? Иди във fiverr и виж дали имаш някакъв талант, който можеш да монетизираш там.

Също така - бих искал да ти задам един контра-въпрос - къде учиш маркетинг и доволен ли си?

2.   Пускаш на всички агинции и обяви, които намириш. Търсиш кол центрове и директно пускаш св, като и фирми.