Споделена история от Други

Мразя се, защото съм грозен.
Мразя се. Не се харесвам. Бях хубаво дете и не усетих кога станах такъв грозник. Тренирам и имам хубаво и стегнато тяло, но в лице съм грозник. Колкото и да се старая и да пробвам прически, с брада/без брада и какво ли не - просто съм си грозен и отблъскващ. Едва ли някоя жена някога ще ме пожелае. Ще си умра сам като куче и трупа ми ще се разложи, понеже няма да има кой да ме намери. Аз съм нещастник. Мразя се.

Коментари

1.   Направи истински пари. Тогава няма да има значение какъв си в мутрата. Ако нямаш някакъв дефект, няма как да си чак отблъскваш. Ако имаш - може да опиташ корекция.

2.   Боже колко тесногръдие. Понеже по улицата вървят само манекени и красавци топ модели. Ей, седни и се оглидай има ВСЯКАКВИ хора. Гледах едно видео за един човек целият окосвен и в лицето и знаеш ли и той е женен и има дете. Значи къде е проблема?

3.   Визията не е всичко, а и винаги ние се мислим за по-глупави, “грозни”, но всъщност не сме. Няма нужда от комплекс. Горе главата! :)

4.   Има жени с хубаво тяло и грозно лице и не са останали без мъже.
Също има и мъже с хубаво и тяло и грозно лице и те също имат жена.

5.   E, , сега-грозен? ! Жалко, че не може снимки, за да те оценим. Чувал, ли си приказката, че мъжът трябвало да бъде малко по-хубав от маймуна? Ами, защото на мъжът достойнствата не са в гъстите мигли и скубаните вежди.
Виждал ли си президентите на някои страни какви смачканяци са, че някои и са доста ниски? А жените им са с по една глава по-високи, манекенки. Няма да споменавам конкретно имена, че ще стане махленско, но и сам можеш да си потърсиш в нета. А, сещам се за президента на една формула.
Концентрирай се в достойнства, които всички ценят -работа, пари, хобита, култура, характер, чувство за хумор. Ако ти самият се чувстваш като нищожество, всички ще те виждат като жертва.

6.   Приеми се такъв какъвто си и се обичай. Нали си чул поговорката-за всеки влак си има пътници. Има момичета, които ще те харесат такъв, какъвто си. И те няма да са съвършени.

7.   Просто имай пари. Тогава ще си не грозен, а интересен.

8.   Едва ли си грозен, други са ти проблемите, няма да е зле да посетиш добър психиатър.

10.   Ако ти е голяма патката, може да сполучиш.

11.   Не само красивите създават семейство. Огледай се и виж колко грозни, но щастливи хора има. В живота други неща са по-важни от външния вид.

12.   Ако наистина смяташ, че има проблем може да спестиш рари и да направиш пластична операция.

14.   Момко, не си грозен, а си с ниска себеоценка. Усмихвай се по-често и ще видиш, че хората ще ти отвръщат с усмивка. Освен това - в живота не е най-важното как изглежда един мъж, а какво върши. Горе главата!

15.   Няма грозни хора, а различни възприятия. Ако ще се успокоиш, хората те виждат по - хубав отколкото ти мислиш. Стига с тези мисли, има много жени с много типове, правилната ще дойде в правилното време, но не и ако постоянно мислиш, че ще останеш сам. За една жена няма значение как изглеждаш, а как се държиш с нея.

16.   Начина на изказ ,мисълта ,волята,храбростта,честта.Те правят човека човек и си заслужава да обичаш някой заради тях.Не гледай отрицателните неща.Гледай положителните .
Можеше да си сакат.Да и твоето не е много леко,но важна е вътрешната красота.Да гледаш душата на човек,а не само външния вид е да си на друго ниво.Обичай се за това че си жив .
Опитай да си припомниш всички малки ,но добри и положителни неща,като тяло,приятели,добро семейство примерно...
Аз не знам хах..
Но ти знаеш:)
Успех!

×17годишен×

17.   Мъжката красота изобщо не е от първостепенна важност в този живот, пич!
Много по-ценни са поведението и отношението, запомни го от мен!
След като се държиш добре с една жена, караш я да се смее, да се чувства добре с теб, работата е наполовина опечена!
Защо наполовина ли?!
Защото другата половина е секса...
Ако си добър любовник, даряваш я с удоволствие и не си егоист в леглото, тя ще е завинаги твоя!
Изобщо не ти говоря за пари, имоти и коли, забелязваш, нали?!
Ако една жена се чувства на мястото си до теб, уважавана като човек, желана и неповторима, тя ще бъде до теб в добро и лошо!
Какво тук значи някаква си външност?!
Излизах с мъж с невзрачна физика...
Нямаше самочувствие, но беше внимателен, романтичен, усмихваше ме непрекъснато, караше ме да се чувствам специална, отношението му беше невероятно..., а нямаше пари, кола, работеше и беше о̀правен, начетен, забавен...
Тотално ме спечели и със държанието си по време на секс...
Беше надарен, но изкусен любовник...
Аз всячески се опитах да му покажа колко е важен за мен...
Карах го да се чувства желан, търсен, необходим..., имах невероятни оргазми с него и това му доставяше лудо удоволствие, виждах как му напомпвах самочувствието и винаги исках втори, трети, четвърти рунд дори...
Животът ни не е само секс, естествено, но той придоби увереност, възмъжа пред очите ми, никога не бих го заменила с друг...
Бъди човек, уважавай, разбирай, изслушвай, люби качествено и по много и ще ти се получат нещата!

Имам три приятелки, които си патят жестоко в живота точно от хубавци...
Първата е с хубавец от 10на години...
Тя е идеалната съпруга, работи, има дом като от списание, гледа две деца, всъщност три, с него, защото той е просто едно харизматично присъствие там и даже й изневери докато тя беше в следродилна депресия, защото му дотежала ситуацията...?! Тя си носи всички на гръб и вече взе да се сбръчква от грижи, а той си е все същия наперен, нагъл петел...
Втората, разведена с дете, си взе хубавец, който и до ден днешен не може да се отърве от бившата си, която му прави всевъзможни номера и са почти пред раздяла с настоящата заради лекия му акъл...
Третата има болно дете с хубавец и след 7-8 години брак, той я заряза с детето и се пренесе при любовницата си!
Идеята му е да откупи половината къща от майката на детето си, а тя, която в момента е безработна, да живее под наем...

И какво като са с хубави физиономии, тези тримцата?!

Не се отчайвай! Намери си момиче да те цени заради качествата ти и ще си най-щастлив на земята!

Ето и пример от света на известните - Ален Делон..., неземна красота, но абсолютен мачо с отвратителен характер...Разбил е множество женски сърца с егоцентричния си характер...Зарязал е Роми Шнайдер с бележка и се е изнизал без да има смелостта да й го каже в очите...; 15г е живял с Мирей Дарк, която го е гледала като писано яйце, него и синът му Антъни, избирала му е къщите и ги е обзавеждала, била му е жената за всичко и накрая я зарязва, защото поради болно сърце не можела да му роди деца...такъв не ми го хвали!

Та...не се предавай! Бъди пич на място и ще те оценят!
Желая ти успех!

18.   Виж сега, моите наблюдения са, че грозните се мислят за красиви, а красивите - за грозни. Колко красиви момичета с комплекси познавам и до тях едни грозни, нахакани, със самочувствие мадами - да им се чудиш. Сигурна съм, че не си грозен, а си си създал излишен комплекс. Горе главата, всеки от нас има по нещо, което не харесва - нос, килограми, уши, криви крака - да продължавам да изреждам? Перфектни хора няма.

19.   И аз си виках преди време, "ах колко красив бях като малък, а сега... " но като цяло се огледах и видях колко са грозни всички! Всеки, буквално всеки е толкова грозен! Но и всеки е красив по свой си начин.
Като цяло, лично според мен, цялото това комплексиране на хора масово, е заради телевизията. Всички тези гримирани актьори, подбрани специално най-красивите от цял "холивуд" и ги гледаш и се чудиш, "защо и аз не съм такъв".
Споко брат, жените не им пука как изглеждаш, важното е да си свестен, щото всички сега са толкова комплексирани алкаши, че ти можеш да си като алмаз сред боклука.

20.   Нали се щегуваш???
Жените не търсят само лице, и обратното ако си красив и нямаш качества то тогава какво още правиш със себе си. Не се излагай с таквиа постове, а си намери някоя путка, дето да си оправяш и така, дори ида е проститутка, онеже още малко ще се изкараши девствен. Може би имаш ниско самочувствие, но хората в сайта не могат да ти помогнаат, има да работиш със сянката си. ЛЕК ДЕН!

21.   Е, спокойно, като станеш на 18 ще си направиш пластична операция. Поправимо е.

25.   Много хора не са първи кипри и какво от това, важна е вътрешната красота, не външната, наблегни на нея и доказано ще се намери Някой който да я оцени безусловно. Когато успееш да се почувстваш отвътре красив, това ще проличи и отвън. Следвай мотото:"Отвътре-навън".

26.   Аз винаги съм си мислел че Венсан Касел е супер грозен и противен, а ей го - шляпаше Моника Белучи, а сега някаква двайсет годишна негърка... Кофти е наистина на млада възраст да не си красив, защото жените само това гледат. Няма що да се лъжем. Ни акъл ги интересува, ни маниери, ни качесва. 5 мин и вече са решили дал ще ти пускат. Но горе главата - след това започват да гледат колко пари имаш и колко си успял... И ако питаш мен, това е по-добре, защото за млад мъж, най-лошото е жена. Да, гледаш ги някои имат успех с жените... но после... гледай "Женени с деца"... За мъжа двайсетте е най-важната възраст, и не си заслужава да я пропиляваш по жени, особено ако като повечето мъже - имаш такава тенденция, и с малко не можеш. Чак след 35 го мисли. Поддържай се, гледай си финансите, и си опичай акъла.