Споделена история от Други

Бели дрехи
Здравейте!
Бих искал да наблегна на белия цвят. Дс си купя дрехи с този цвят, понеже мисля че ме опреличават. Черно също обичам да нося, но искам да пробвам нещо ново и съм решил да е в бял цвят.
Нямам любим цвят или по- скоро всеки ми допада.
Момче съм. На 17. Проблемът е и със корона вируса. Не съм сигурен дали може вече да се влиза по втори употреби и други. А не харесвам да поръчвам дрехи онлайн. Попринцип не съм и толкова по дрехите, а за марковите не давам пет пари. Но цветът който нося влиае на настроението ми и характера ми. Сякаш обгръщам душата си в емоция. А и не искам да ходя като дъга, понеже харесвам всички цветове. Няма и само в бяло да съм от тук насетне, но бих искал промяна.
Опитвам се и да съм по- открит към хората.
Черното, а аз както споменах го харесвам, кара човек да изпитва сигурност, а белия че си открехнат към света, образно казано. Ходя с едно готино, черно, кожено яке, но От доста време съм с него.
Фен съм и на лилавото.

Е, бялото не е най-мъжествения цвят но е хубав. Моля за най-различни мнения.

Коментари

1.   Може да се влиза в магазините вече

2.   Бялото е много претенциозно облекло. Имала съм бели обувки, палто, дънки и се вижда и най-малкото зацапване. Трябва постоянно да переш и да избелваш, защото от прането понякога се получават жълти петна. Иначе лилавото и на мен ми е любим цвят, но съм жена. Преди имах едно гадже, което носеше предимно лилаво и розово и ми изглеждаше леко гейско. По-добре ме залагай само на един цвят, а си взимай по-неутрални дрехи и разбира се няма нужда да се обличаш като дъга, за да си оригинален.

4.   Ти добре си споделил, но не разбирах какъв съвет очакваш от читателите?
Хубаво е, че харесваш бяло, защото то спада към неутралните цветове (черно, сиво, бяло) и си отива с почти всеки друг цвят. Да се обличаш изцяло в бяло, обаче, ми се струва малко прекалено, ще заприличаш на последовател на Дънов или някакъв друг вид духовен фундаменталист. Не знам дали това е имиджа, който искаш да преследваш, но ако те влече...защо не.
Аз лично обичам повече тъмни цветове, защото съм рус със светла кожа и ако нося твърде много светли цветове, ставам прекалена "белуга", трябва си малко контраст.
Ако искаш да изглеждаш добре в бяло - носи бели тениски с V-деколте и бели ризи под черно кожено яке и тъмно сиви дънки. Бяла риза върви сама по себе си с всякакъв цвят дънки(панталони) и с бели маратонки. Имаш безкрайно много варианти за комбинации с бялото, но изцяло само бяло - съветът ми е да го избягваш, ако не целиш да изглеждаш "странно".