Споделена история от Други

Как да го тълкувам?
Здравейте,
Ако може мъжката аудитория да се включва...
Накратко: жена съм, и мъж, който е близък на приятеля ми ми дава да прочета книга, чиято основа тема е как мъж си търси секс, няма нужда да описвам какви думи се използват в книгата. Преди ми даваше съвсем различни книги, но това е нещо ново. И не мога да си го обясня. Малко е глупаво да питам но имам нужда от чуждо мнение. Защо го прави?

Коментари

1.   Мисля, че сама се пренавиваш. Доколкото разбирам с този мъж си разменяте книги от известно време, така че не е като изневиделица да ти е дал една единствена книга и тя да е вулгарна. Няма драма тук. Това, че другите му книги не са със същата тематика, нищо не означава. В моята библиотека има основно мистерии и трилъри, но тук-там се подават разни блудкави романтични романи. Този мъж просто чете различни жанрове книги и в това няма нищо лошо. Не е като да е започнал да се държи странно с теб и да ти прави сексуални намеци, че да се притесняваш.

2.   Явно е намек за секс.

3.   Според мен е намек за изневяра? Така не ти е казал нищо в прав текст- ако се досетиш той няма вина пред приятеля си, защото реално нищо не е казал

4.   Според мен е намек за изневяра? Така не ти е казал нищо в прав текст- ако се досетиш той няма вина пред приятеля си, защото реално нищо не е казал.

5.   Ние как да ти помогнем?Може да е сексуален намек,може и да не е.

6.   Голяма "мистерия" наистина.

Жена, 30г.

7.   Не съм в главата му, може всичко да е. Но помисли и върху възможността с мъжа ти да те тестват. Ако поддадеш - лошо.

8.   Доста повърхностно за човек, който чете. Все едно аз сега да се притесня, че приятелят ми иска да правим престъпни схеми и да се друсаме, защото ми е дал да чета "Шантарам". Или приятелите, на които препоръчвам Мураками, може би трябва да се обидят, че авторът не вярва в приятелството.

9.   Как се казва книгата? Авторът й кой е? Роман ли е, к'во е. Какво става накрая?

11.   Според мен не означава нищо. Просто книгата го е впечатлила с нещо и я споделя с теб. И аз понякога чета чудати неща,но никога не я препоръчвам с цел.

12.   Филмираш се излишно според мен.