Споделена история от Други

Отписване от автошкола
Здравейте! Към краят на 2018 г. се записах на шофьорски курс. Инструкторът ми се ядосваше, че не мога да оправлявам автомобила, питаше ме как е възможно да не съм се пробвала никога. Накара ме да се подпиша за напред 3 урока. Питам го кога е следващият урок, а той ми хвърли листите си и ми вика, не виждаш ли пълен е графика ми, аз нищо не отговорих.
Така повече не се видяхме, аз си завърших университета, сега си работя. Не ми пречеше, че не съм шофьор. Сега 2020 ми е спокойно и ми се иска пак да започна курс. Въпросът ми е, трябва ли пак да отивам до, , тази, , автошкола да се отписвам или направо си започвам в нова.

Коментари

1.   Попитай в новата. Но не би трябвало да има нужда да се отписваш. Минали са 2 години....

2.   Не мога да ти дам съвет, но искам да ти кажа, че си постъпила правилно като си спряла курсовете .
Аз изтърпях цялата тирада на моя нервен инструктур, той ме обиждаше зловещо, веднъж дори слязох от колата и повърнах от притеснение.
Сега и психолог не може да ме накара да се кача и да шофирам.
Такива инструктури трябва да ги спират от работа с комисия по етика.

3.   Няма нужда да се отписваш. Жалко само, че си дала пари на вятъра. Запомни ако с инструктора не се сработите няма нужда да се отказваш, а просто да идеш в школата и да помолиш да го сменят с друг. И да, напълно нормално е да не можеш да шофираш, ако можеше нямаше да се записваш на курс, а щеше да идеш направо на изпита. Така, че потърси си търпелив инструктор, който ще те научи и нещата ще станат.

4.   А моя ме удари силно до зачервяване, затова че навлязох в забранена улица в която той ми каза да завия, вие от мърморене се оплаквате. Благодаря му, защото вече 12г съм изряден шофьор без да са ме хванали в нито едно нарушение.
До авторката, не е нужно да се отписваш, отиваш в новата школа и почваш. Записаните в дадена школа не се водят задължени да посещават, може дори ако не ти хареса и тази школа да спреш да ходиш и веднага да се запишеш в трета, четвърта.

5.   Здравейте, някой дали е наясно, ако си изкарал всичките си часове в дадена школа, но бъдеш скъсан на изпита пред даи, дали можеш да изкараш необходимите допълнителни часове в нова школа и съотвено да се явиш отново на изпит?
Благодаря за инфото!

6.   5, Да, жена ми я скъсаха, искаше си при друг, свързахме се и нямаше проблем, само искат копие от дипломата, снимка и така.
Даже има няква врътка, без да караш задължителните 4 часа да се явиш пак на изпит.

7.   До 5.
Не знам дали съм те разбрал правилно, но преди 12 години бях с един инструктор, който беше мн зле. Скъсаха ме на изпита по кормуване и просто се отписах и се записах в друга школа. Слес няколко урока се явих отново на изпит и го взех.