Споделена история от Други

Навеждането при жените
Жени...небрежно ли го правите или просто искате винаги да бъдете обсипвани с внимание и да покажете какво имате.
Винаги, когато видя някоя жена да се навежда тя го прави по възможно най показния начин. Така че да и се види дупето възможно най-изпъкнало или гърдите и да се видят до такава степен, че ако тръгнеш да спиш с нея, няма да видиш нещо, което вече не си видял.

Самите стойки, облеклото, което винаги обличат, дънки, клинове, дълбоки деколтета и т.н.

Защо? Нарочно? Искате внимание и като го получите...ама те само за едно нещо мислят мъжете - ужассс.??!?!

Коментари

1.   Никоя не показва нещо, което не иска да покаже.
Мога да се наведа и да докосна земята не с пръсти, а с цяла ръка. Когато изпусна нещо, просто клякам и то не като във фитнеса, а като при патешко ходене едва ли не и си взимам изпуснатата вещ без да показвам стойка, дупе или гърди. Занимавам се с йога и малко хора го знаят, защото не качвам снимки в тесен клин и сложна асана. Разбираш ли? Не искам да го демонстрирам и не го правя. Но ако исках да парадирам с едното дупе, вероятно щях да се навеждам брутално и сама да си бутам химикали на земята, че да ги вдигам бавно. Малко подобни действия за случайни, повечето са вик за внимание.

2.   Естествено, че е нарочно, защото всички са курви в България. Много ясно, че като ходят с тези клинчета от, които не само, че им се показва всеки сантиметър от тялото ами и понякога ги прави по секси, защото ги стяга. и естествено всеки ги вижда. Със сигурност не ходят с тези впити дрехи, за да им е по удобно. Айде някой да ме обори ако може.

5.   Търсенето определя предлагането. Това обори ли те :)

6.   Навеждат се, за да заинтригуват мъжете, понеже знаят, че мъжкият нагон по някога е неудържим. Само че, нещо вече взе да не им се получава. Покрай всички женски простотии дето се изфабрикуваха по света Ме Тоо, и останалите им женски наш-тагове, на мъжете им се отщя и загубиха интерес от женския "финес". А и с революцията в интернета, над 40% от мъжете станаха асексуални и предпочитат виртуални контакти, без излишни ангажименти в реала! Губещи реално винаги ще са жените, защото мъжкото превъзходство над тях не може да бъде променено!

7.   Всеки показва това което има. Защо жените да не показват това което им е дал Господ -красота и изваяни тела, какво противно виждате. Само мъже с лява резба се възмущават от това, защото им намаляват шансовете. Който иска да гледа жени в бурки, да отиде да живее по на юг.

8.   7, и на мен Господ ми е дал хуй. Ще го раматям по улиците вече.

9.   Да, номер 6 е много прав, съвсем скоро ще се обезцени сексуалната прелест. Чрез котирането на гейщина и лузърство сред мъжете, почти няма е***и, а те ще ги търсят много, ама много.. Това е реалността и ще е за добро на онези мъже, на които са се дърпали през годините. Защо ли, ами защото вече се забелязва, че освен че младите момчета са по-нежни от момощетата, са и дървени и не ди знаят ролята на онова в гащите. Видяхте, че с пръсти и вибратори не става, а на умните и доходни мъже, не им е необходим секс с вас, тоест и чрез кавали ще се катерите по материалната стълбица, ама през крив макарон, тъй ксто богатите мъже си имат жени за секс и са креативни в това да намират още повече разнообразие
Така, че на всички дето се дупят за внимание, ще им се падат по малко мъже.

Запознат..

10.   8, говорим за красота и изящество, едва ли пикочопровода ти ще е добра гледка, да се мята едно черво!? Голям си нарцис.

11.   10, все някой ще го оцени. Да не мислиш, че всички женски задници са красиви? Не схвана идеята.

12.   Изобщо не ми е в акъла дали мъжа ми гледа г. за, даже си мисля че не се заглеждат много, може да искат внимание или просто се навеждат щото се налага, но пък не се вижда всичко.

13.   № 10, за каква красота и изящество говориш? Кое му е изящното на два пръста опикано вмирисано месо, и едно мръсно гнусно пълно с болести черво? № 11 ти е отговорил много правилно! И по-добре ще е да се мятка едно чисто твърдо и пълно с енергия черво, от колкото друго скрито кървящо болестотворно и смърдящо черво!

14.   11 до 13

онзи/оная дори не разбра какво визирам, ама не съм и се надавял на толкова акълец.

Ще се опитам да му/ѝ обясня. ОК, приемаме, че женските първични и вторични полови белези са прелестни за разлика от мъжките. Значи би било много красиво и възпитано всяка жена да си развява путката по улиците. Нали Бог я ѝ е дал и е много красива, какъв е проблемът?

16.   Ами като си изпусна химикалката, ще се наведа да си я взема, разбира се! Какво ненормално има в това? Съпругът ми много се смее над мъже като автора. Той има един такъв колега. И казва: "Абе отиваме да обядваме. Даваме си поръчката, сервитьорката ни носи супите и си отива. В това време една от постоянно обядващите в това заведение жени, седнала на съседната маса, става и си тръгва. А колегата вика: "А! Видя ли сега, братле, какво стана? Забеляза ли сервитьорката как точно ми сложи супата и какъв страстен поглед ми хвърли? А оная, дето гледа все близо до мене да седне, като видя, че момичето е по-хубаво от нея, направо загуби апетит от ревност, не издържа на гледката просто!" Колко пъти сме се хилили в къщи с изцепките на въпросния Макс. Та и на автора работата такава: те, жените, специално за него си изпускат носните кърпички, че да се наведат, за да ги огледа по-добре.

18.   16 да,вие винаги точно под този предтекст се навеждате пред нас,уж защото сте си били "изпуснали химикалката" или нещо друго,а пък всъщност нарочно се навеждате колкото можете възможно най надолу,за да ви видят всички каква марка прашки носите,това ви е вашия начин за привличане на мъжкото внимание. А пък после ревете "Ама той ме изнасили! Ама той ме преби! Ама всички мъже са свине!"- Еми как няма да ви изнасилят,като вие сами си го просите бе!!!

19.   "16. Ами като си изпусна химикалката, ще се наведа да си я взема, разбира се! Какво ненормално има в това? "

Ненормално е да си изпускаш химикалката нарочно, за да имаш повод да се навеждаш, та дано някой мъж, когото си си харесала да види какво се крие там долу! Само че, ако не си се подмила сутринта, ефектът ще е поразителен за тези, които са близо до теб и ще усетят без да видят какво имаш там долу!

21.   Момчета, вие не сте добре! Май попаднах в тема на олигофрени. Абе случват се такива неща, бре, хора! Вие като си изпуснете билетчето в метрото, не се ли навеждате да си го вземете? Е, аз трябва ли да разбирам това като жест, специално и изключително насочен към мен? Развързала му се маратонката на човека, навел се да си я върже. Какво необичайно има в това? Не вярвам някоя жена нарочно да го прави.

22.   18, ти психопат ли си, моето момче? Твърдиш, че причината жените да бъдат изнасилвани не е в болния мозък на някой, а в това, че като са се навели, им се видели гащите. Пич, аз и гола да тръгна по улицата, ти нямаш право с пръст да ме пипнеш! Ами пък като сте толкова кавалери, като една жена си изпусне слънчевите очила, пък наведи се ти и й ги подай! Ще чуеш едно "Благодаря!" Ще ти се усмихнат. Ама не! Ти стоиш като рапон, гледаш й задника и после тя виновна, че те била провокирала.

23.   21, много сме си добре ние момчетата. От навеждане до навеждане има огромна разлика. Момче винаги може да се наведе да си върже маратонката или да вземе нещо, което е изтървало на земята. Момичето ако е в оскъдно облекло с пряка видимост към междукрачието му, ще е свръх нахалство да се навежда пред погледа на мъже. Може да се навежда само пред жени или ако е с панталон. Ако го прави често и то пред мъже си е чист ексхибиционизъм! За това, жените трябва да внимават да не изтърват нищо на земята, за да нямат повод за навеждане!

25.   Отказвам се, номер 23! Разбрах! Навеждане, само с фередже! Но то и под фереджето може да ти се очертаят задните части, така че и така не става. Която си е изпуснала билетчето пред погледите на мъже, я глобяват контрольорите. Но тя самата трябва да си плати глобата, а не въпросните мъже, които се възмущават от "ексхибиционизма" и лъскат бастуна сутрин в банята сами. Слава Богу, женена съм за нормален мъж, който, ако на обществено място дама си изпусне нещо, се навежда и й го подава с думите: "Заповядайте, мадам! "