Споделена история от Други

Фейсбук картинки
Запазвала съм си много картинки от фейсбук в телефона. Ето някой от тях:
Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание.
Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение.
Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес.
Ако обичаш някой и не знаеш защо, това е любов.
Трябва да знаеш да обичаш, без да търсиш нищо в замяна.
..
Чакаш си автобуса, а той не идва и не идва. Накрая от отчаяние се качваш на някакъв друг автобус и в тоя момент виждаш как
твоят идва. И така е не само с автобусите.
..
Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.
..
Остани с този, който има място за теб в своето сърце, защото място в леглото може да ти направи всеки.
..
Не е виновен фейсбук за провалените ви връзки. Той не пише сам съобщения, не натиска Лайк и не слага сърчица там, където не трябва.
..
Знаете ли: Понякога не е достатъчно да обичате определен човек. Нужно е да го разбирате и подкрепяте. За жалост точно тук се провалят повечето.
..
Приятелството може да завърши с Любов, но любовта с приятелство Никога.
..
Ако се колебаеш между 2 жени избери 2-рата. Ако обичаше първата нямаше да забележиш втората.
..
Най-хубавият секс е с този, с който ти е хубаво и без секс.
..
Истинският мъж търси любов. Секса е твърде лесна мишена.
..
Мъж пита една жена Ще спите ли с мен за 200 хиляди долара?
Да разбира се. А за 20 долара? Абе за каква жена ме взимаш? Вече разбрахме каква си. Сега се пазарим за цената.
..
Ще минат 100 години и няма да има никакво значение колко пари съм имал, каква кола съм карал или в каква къща съм живял. Но светът може да стане по-различен, защото съм бил важен в живота на 1 дете.
..
Ти ще учиш децата си да летят, но те няма да поемат твоя полет. Ще ги учиш да мечтаят, но те няма да имат твоята мечта. Ще ги учиш да живеят, но те няма да имат твоя живот. Но във всеки полет, всяка мечта и през целият им живот ще остане дирята от твоето присъствие.
..
Порастваме и светът се променя, но само Мама и Тате си оставят същите.
..
Възпитавайте дъщеря си да бъде финансово независима, за да може в бъдеще тя да бъде с партньор, а не с господар.
Възпитавайте вашия син да участва в домакинската работа, за да може в бъдеще той да бъде със съпруга, а не с прислужница.
..
По-добре сам, отколкото с неподходящия.
..
Главната ценност в живота е Семейството. Ако то загине, ще загине и светът.
..
Избери си работа, която обичаш и цял живот няма да ти се наложи да работиш и ден.
..
Работата ти не е просто работа. Това е кой си ти.
..
Целта не е да изглеждаш богат. Целта е да бъдеш богат.
..
Някой ден, когато учените открият центъра на вселената много хора ще бъдат изненадани, че това не са те.

Коментари

1.   Честито! Гледай си ги и ги показвай на другите със здраве!

3.   Чудесно, радвам се за теб! Има още и сайтове с цитати, както и книги. Щом такива неща ти харесват, може да потърсиш групи и сайтове онлайн. Може да записваш цитати и да ги пускаш в бурканче, от което да теглиш късметче когато поискаш. Във фейсбук се въртят основно едни и същи, потърси нещо различно в дебрите на интернет, сигурно ще ти харесат.

4.   Стига и да ги разбираш, няма лошо! Много от нас прекарват много време в социалните мрежи, затова е добре да се опитаме да ги направим по-приятно за нас място за отдих и/или убиване на време. Предполагам си малка още и сега виждаш повече истини за света чрез тези картинки, просто внимавай какво следиш, гледаш и четеш. Това е от мен, бъди здрава! :)