Споделена история от Други

Харесвам момче по-ниско от мен
Здравейте, аз съм момиче и съм 5-ти за 6-ти клас и съм най-високата в класа с моите 180 и нося 44.5 номер обувки. Момчето което харесвам е около 160 и носи 40 номер обувки.Много го харесвам, но когато се гушнем и всички ни гледат, все едно аз съм му майка. Баща ми е висок 174 и носи 41 номер обувки ,а майка ми е 164и носи 36. Защо аз съм толкова огромна сравнение с тях. Искам да кажа, че не съм дебела-61 килограма за 180 е добре. Има ли някой с гадже което е по-ниско от вас

Коментари

1.   Как ще вземаш по-нисък мъж?! Всички ниски мъже са с доказано лоши гени. 180 см трябва да е мъжа, най-малко

2.   До 1

Стига си писал глупости!

3.   На мен по ми е интересно, на теб основният критерий за хората номера на обувките им ли ти е?

4.   Щом се обичате, ръста няма проблем

5.   1, тъпо изказване. И сред ниските има хора, променили света със своите постижения в областта на науката, спорта, политиката, изкуството...

6.   Има, аз. И хич не ми пука.

7.   Таз но 1 утрепа половината планета. Баси примата.

8.   Значи ще сте американска двойка. Важното е да се разбирате и обичате.

9.   Е какво толкова и аз имах по-ниско от мен гадже преди, пък ми беше много сладък като го гушках. Аз самата съм 175 см.

Не се отказвай, щом го харесваш - това е най-важното, не ръстът. Даже да ви подкачат другите, хич да не ти пука.

Иначе той сигурно ще порасне съвсем скоро - 5-6 клас момичетата сме по-високи, момчетата дърпат нагоре 1-2 години по-късно от нас и доста от тях ни задминават!

10.   Просто момичетата се развиват по-бързо на тази възраст, но след точно две-три, максимум четири години най-вероятно ще сте с еднаква височина. И аз на тази възраст бях около 1, 65, а сега съм метър и деветдесет. Вземайте се няма страшно, на съучениците ти може и да им е странно, но като мине една възраст на никой от обкръжението ти няма да му дреме, кой е по-висок.

11.   Значи като се пише тука за лесбийки и бисексуални, им казвате да действат, но като стане въпрос за ниските, не, те нямат право да бъдат обичани, искани, още повече от по-висок от теб човек, особено ако момичето е високо.

12.   ако искаш да се смалиш, аз мога да ти помогна. погледни в ютуб 'get short subliminal'

13.   Наистина, най-важното е да сте щастливи. Пък до височината, не се притеснявай. В такава възраст си, момчетата израстват по-бавно. Може след година да те е надминал.

14.   Аз пък съм 1, 99, 61 кг. Обувките ми са 46-ти номер. На 22 съм. Жената, която ОБОЖАВАМ, е на 21, 1, 63. И к'во?? Знаеш ли колко малък ставам като ме погледне. Незначителен. Всичко бих направил за нея.

15.   Аз от първи клас харесвам едно момче - тогава бяхме горе-долу еднакво високи, но сега аз съм по-висока от него. Тъпо ми е, защото много го харесвам (личи си че и той ме харесва) и той ме познава много добре.

16.   Височината няма значение, ако го харесваш. Какво ти пука какво мислят другите. Щом сте щастливи двамата, радвайте се един на друг. Който не ви харесва, завижда. Освен това жените по-рано порасват. Аз в училище бях по-нисък от момичетата, ама към последните класове пораснах по-висок от всички момичета в нашия клас. Мои приятели момчета също така. Явно мъжете порасват по-късно от момичетата.

17.   Съветът ми е родителите ти да те заведат на лекар, при тези родители и тази височина, за всеки случай се прегледай да не развиваш гигантизъм (трябва да се провери да няма GH хиперсекреция).