Споделена история от Други

Днес си тук, утре те няма!
Здравейте, тъй като нямам с кого да споделя, ще си излея всичко тук, дано да ми поолекне поне мъничко..
Не искам съвети, коментари, обвинения или каквото и да е.

Имам чувството, че колкото повече се стремя да бъда добър човек, толкова повече ми се изливат ла*ната с извинение отгоре. Не го казвам, за да се правя на добра пред някого, но наистина в последните няколко години се опитвам да бъда по-добра с хората около мен и като цяло. Но не се получава?! Имам чувството, че съм в някакъв супер сив и студен свят, пълен с вълци, които като усетят нещо човешко в теб и те налазват..

Някой ми беше казал една мисъл, че живеем живота, за да изплащаме грешките от предния си живот и да научим нещата, които не сме тогава. Е, вече си мисля, че в това има някаква истина. Имам чувството, че вече някой ми прави магии сериозно. То 1 бял ден да нямаш.. Все лошо. Колкото и да мисля позитивно и да се настройвам така, лошото все ме следи..

И ето - сега пак. Започна се като едно леко физическо неразположение и малко след това - тупппппп изследвания, не знам си какво и се оказа нещо супер сериозно! Не ми стигаха припадаците и гърчовете, които съпровождаха детството мииии и това, че все не мога да дишам, ами сега и това.. И сега, нещата ми изглеждат малко по-различни.. Преди дни не гледах на нещата по този начин, но сега.. Единственото, което искам е да оздравея! :))

Преди имаше моменти, в които толкова не ми се живееше, че.. И сега, едни тъпи изследвания всичко промениха.. Накараха ме зверски да ми се иска да живея. Честно хора, адски ми се живее и не разбирам защо трябваше да разбера, че съм болна, че да го осъзная? В момента изобщо не ме интересува кой ми е забил нож в гърба, кой какво говори и прави, а само да оздравея. Много ми се иска след 2 месеца да напиша в темата, че съм добре, много! Мъчно ми е за самата мен, колкото и да звуча като егоист... Мъчно ми е, защото на 20 години ми се случва нещо такова, мъчно ми е че дори нямам да споделя колко много ме е страх от предстоящата операция.. Мъчно ми е, че дори няма някой, който да му пука толкова, че да дойде с мен..
И именно за това си го пазя само за себе си.. Не искам някой да дойде да ми отвори вратата само от задължение или съжаление, или да си оправя проблемите със съвестта.

Не знам защо толкова ги мисля нещата, но от дни не мога да спя, да се храня, затворила съм се у дома и чета, и чета само какво може да стане, какви са последствията и т.н. И само плача, и мисля.. Вече косата ми се свлача на цели топки, имам кръгове под очите.. Само слизам да си купя цигари и това е.. С никой не си говоря, дори вече не си пиша с някой в скайп, не си вдигам телефона.. просто нямам желание.. Страдам много и ми е адски трудно.. Единственият човек, с когото разменям 2-3 думи е майка ми и ми е трудно, защото знам, че не е честно да крия от нея нещо подобно.

Имам толкова огромна нужда от опора, някой с когото просто да споделя.. А съм съвсем сама.. Около мен е пълно с фалшиви хора, които или ме лъжат или ме използват за нещо. Питам се наистина дали има някого, на когото ще му пука, ако си отида? И оттам всички въпроси се блъскат в главата ми..

Мога да пиша още мнооого, но май повече се разтройвам, отколкото да ми олеква.. А сега трябва да съм най-силна, защото ми предстои труден път..
Благодаря на тези,които ме прочетоха... и ви пожелавам много здраве, нищо друго!
И наистина животът поднася странни изненади..

Коментари

1.   Кураж - никога не е късно нещата да се оправят! Всички проби около теб, всичкия фалш - може да са само за да оцениш истинските хора, които още не са попаднали в живота ти! Това изпитание - може пък просто да те направи по-силна! Има за какво да се живее, за какво да се бориш... Най-малкото за да изпълниш живота си със смисъл. Нали разбираш че успя да трогнеш мен - този, който дори не те познава... Какво остава за някой друг, който е до теб, който те харесва... А ти дори не си забелязала... Кураж мила! Кураж!

2.   Не знам каква операция ти предстои, но смятам, че майка ти има право да знае истината. Че тя е до теб и ти не си съвсем сама. Сигурна съм, че ще има и приятели които биха искали да ти помогнат в този момент. Просто ти се изолираш от хората, което не е добре за самата теб. Бъди силна! Пожелавам ти го.
Аз например преди минути разбрах за една ужасна трагедия която се е случила преди дни с моя приятелка. Потресена съм и в същото време разбрах, че винаги има и по-лошо. За това трябва да сме силни, да вярваме и се надяваме. Дано всичко при теб завърши добре. Много късмет и вяра ти желая!

3.   Точно така, днес си тук утре те няма, днес пееш утре те опяват...

4.   От все сърце ти пожелавам да оздравееш! Вярвай, че доброто, което даваш на хората ще ти се върне, може и да е след време, но ще ти се отплати. Мисли позитивно и че можеш да победиш болестта и недей да криеш от близките си, все пак те са тези, които са до теб. Ако искаш прочети книгата на Луиз Хей "Излекувай живота си". Пожелавам ти много смелост и късмет!

5.   Не си сама на този свят имаш майка и баща, които със сигурност не от съжаление и задължение са с теб, а от обич. Споделената болка е половин болка ще ти кажа пък аз. И друго какво да ти кажа всеки организъм е различен и различно се справя така че не се притеснявай за последствията, при някои за които си чела. От какво си болна, ако не е тайна?

6.   Здравей желая ти да се оправиш и един ден да успееш да забравиш всичко лошо

8.   Здравей :)
Аз също съм забелязал това, че добрите хора които искат да помагат и да правят добро-те са тези които биват използвани, лъгани и т.н.
Казвам го, защото и аз съм Човек а не олигофрен и всичкото това и на мен се случва- използване, лъгане и т.н.
Съгласен съм с това и мисля че наистина е вярно, че грешките които не сме поправили от миналия живот, сега в този живот ги поправяме.
Така си е. Но виж-трудно е, всякакви неща се случват в живота на човек, но те нямат за цел да ни прекършат и да ни смажат или сломят, а имат за цел да ни направят по-силни, те ни изграждат като личности.
и както се казва:
Бог не би ми възложил задачи с които аз да не мога да се справя.
Така е! И аз бях известно време в много труден момент от живота ми, и тогава просто всичките ми цели и мечти в живота се разбиха, изчезнаха и просто си дадох 2 седмици живот дори.
НО, взех се в ръце и се борех до последно и си казах че не трябва да се отказвам, и наистина не се отказвах и просто на края - победих, излекувах се от тази коварна болест и искам да ти покажа как се излекувах. Ето с тези клипчета, гледам, нахъсвам се и продължавам напред, без да се отказвам, и надявам се че и ти ще успееш да се пребориш и вярвам в теб!! :)

http://vbox7.com/play:70decf34

и това

http://vbox7.com/play:9335eade