Споделена история от Други

Черна магия и подобни - съществува ли, искам помощ!
Значи майка ми и баща ми се разделиха, защото много се караха, направо лудница беше. Аз го приех, дори бях ЗА, защото беше токсично. Според майка ми обаче, понеже кумата ходи да й гледа една жена на кафе, таро и такива глупости (в интерес на истината тази жена не взема пари и много хора в града казват, че има дарба, но аз съм скептик). Просто аз в нищо не вярвам на 100% особено в непознатото, но не го и отричам. Гледачката беше казала на мама, че е направена черна любовна магия на баща ми и затова след 25 години брак само след 4 месеца е заживял с друга жена (и това е така, тоест имаше жена до себе си баща ми). Посъветва я да търси магове и ходжи за разваляне на магии и майка се запали. Доста търсеше, не можах да я убедя да спре. Не е тъпа, че на всеки да се върже, но доста беше залитнала. Тъй като в нашия край това не е разпространено, гледачки има, тя намери в интернет 2 сайта за арабска черна магия дето ще ви излязат ако напишете. Там след като ги направи каза, че общо е поръчала 3 магии и излязоха около 900 лева. Разваляне на чуждата магия, магия за възвръщане на любовта и страстта на баща ми и черна магия за несполуки към онази жена. Аз направо щях да умра. Не съм за парите, но все пак е хляб, а и такава лудост? Интересното е, че баща ми с тази жена наистина се разделиха и с майка той поддържа приятелски отношения пак, но не виждам "магични" действия, а нормален ход на живота. Дали тия изобщо са шарлатани и мога ли да си върна парите? Вярвате ли в бели, черни, вуду магии? Какъв е опитът ви с тях - истина или лъжа? Според вас това нормален ход на нещата ли е, майка ми мръднала ли е? Въпросните арабски магии работят с някакви призовани джинове, муски, свещи. Уж били много силни? Ами аз просто НЕ вярвам. Моля ви, помогнете. Как да я спря да не хвърля още пари, щото тя няма да се спре, ако не види резултати. А изобщо може ли други беди да си навлече?

Коментари

2.   Правилно е да не вярваш. И аз съм скептичен. Това са едни измамници и връщане на парите няма. Все пак те съветвам да се обърнеш към някоя голяма медия или към полицията. Шарлатанството ТРЯБВА да се забрани със закон!

3.   Я намери предаването на Господари на ефира и го пусни на майка ти, как я хванаха една такава розваляща магии. Това българина е голям тарикат, но това хиляди за разваляне на магии и да хвърля пари приз прозореца е друго. Кажи на майка ти да се съсредоточи в нейното щастие и търсете на нов партньор, баща ти е минало, с кой живее, разделя, спи няма значение за майка ти и тя дори не бива да се интересува. Да беше дала теди пари за разкрасяване и една екскурзия, щеше да се почувства 100 пъти по-добре. Това е бизнес и грях. Тази дето "безплатно" гледа, докарва поне 1000 лв. на месец, очаквай скоро да се специализира в муски, талисмани и разваляне на магии, промоция 500 лв.

4.   Врачките се възползват от проблемите и наивността на хората, затова казват всичко. Хората предпочитат да винят магии, уроки, зли сили и всякакви мистични създания, а не просто живота или последствията от собствените си действия.
Истината е , че баща ти просто е харесал друга жена. Това е. Аз не вярвам, но дори и да е истина , напълно съзнателно да искаш зло на друг човек или някой да е с теб насила, е нередно и направо чиста лудост. Кажи и да остави баща ти да си живее с тази жена, това е неговия избор и не може насилствено да го променя. Нито ще е по-щастлива, нито нищо. Само грях на душата.

5.   Абе има много шарлатани ама има и такива които наистина работят с нечисти духове бесове. Ако човек се занимава сериозно с карти таро, баене, леене на куршум зодии и всякакви черни и бели магии, това води до проклятие.

Бог строго е забранил подобни неща. Има един пастор Пламен Петров всеки четвъртък от 21 часа в Ютюб се моли за хората и после дават свидетелства че Бог ги е излекувал. Моли се против родови проклятия и магии.

Истина е