Споделена история от Други

Струва ли си да станаш проститутка?
Здравейте, според вас струва ли си да станаш проститутка? Според вас в това има ли лошо?

Коментари

2.   Да, има !!!!! Та той отговора ти се крие във въпроса.

3.   Ако беше хубаво всички вместо да учат и да имат професия щяха да станат проститутки.

4.   Притеснително е,че постоянно има такива теми в сподели.

5.   Както и с всичко останало - зависи. Тук даже е още по-пипкаво заради общественото мнение, безопасността, болести и т. н. Сигурна съм, че има жени, за които си струва, ако успеят да минат възможно най-тънко - с нормални клиенти, без сутеньори и т. н., но това са по-скоро изключения. Работа като работа, някои хора ги бива (само) в това и не е редно другите да се бъркат в живота им. Да не говорим, че ако проститутката е от по-елитните и хубавките, 80% от плюещите мъже няма да я върнат, но иначе много морални и знаещи. Жените пък просто ще завидят и с удоволствие ще принизят визията ѝ до "ма тя се чука за пари". Както и да е, в масовия случай не мисля, че си струва. С повечко късмет и мозък - по-скоро да. Отделно за много мъже и жени компаньонката/жиголото е единственият начин да имат интимна близост с човешко същество. На Запад има сексуални услуги за хора с умствени и физически увеждания. Даже, ако не се лъжа, разходите се покриват от държавата.

6.   Това сигурно е от онези теми, за събиране на коментари и повишаване на активността в сайта

7.   Младоста ти ще мине, накрая ще си била само парче месо..
По-добре намери как сама да си финансово независима, а не да се продаваш.

8.   Ако искаш мъжете да те правят на парцал, ставай проститутка! Жалка работа днешна България!
Рачи

9.   Ако ти липсва самоуважение, нямаш амбицията да се развиваш като човек, както и професионално, ако не обичаш себе си, ако мислиш, че си неспособна да работиш и да си изкарваш прехраната със съвестен труд - мисля че да станеш проститутка е едно добро решение и няма нищо лошо. Успех!

10.   Дори и да си струва, ти няма нищо да струваш.

11.   Хубаво е, както за мъжката част - да клати нещо читаво, така и за проститутката - лесно изкарани пари. И то немалко пари. Не познавам проститутка, която да не живее в голямо, луксозно жилеще. И да не ходи на екскурзии, почивки, да не води висок стандарт на живот.
Ако искаш по стандартния начин - давай! Чакат не повече от 800 - 1к лева на месец

12.   Няма лошо, няма мене да чукат!? Но щом такива въпроси задаваш, ставаш за магистралата да правиш свирки за по пет лв. на рязаните турци!

13.   Но3 хубаво го каза. Лошото е , че в днешно време почти всички са тъпи като галоши и наистина са проститутки , в една или друга форма. Визирам младото поколение.

14.   Подкрепям коментара на номер 7.Живота ти ще мине по барове и бардаци.Ще станеш на кусур години и няма да имаш никакво развитие.Аз доста проститутки съм срещал, но умна такава още не съм.Тя за да е хванала по тоя път, значи е ясно, колко и е сивака.Познавам и доста бивши проститутки, с по десет години в бранша изкарали чували пари, които сега са или по банковите сметки на разни сводници или пръснати по луксозен начин на живот.Сега са самотни майки дундуркат деца от няколко различни бащи, които въобще не се интересуват от тях, и роват из дрехите втора употреба.Сега познавам една, която е спряла временно работа заради коронавируса.На 26 години е, и на друго място не искат да в вземат на работа.Защото до сега само с дигане на краката си е изкарвала парите, затъпяла е от тази работа, хората я виждат, че на две магарета сламата не може да раздели и не искат да я вземат на нормална работа.Тия пари са сладки, и един път научиш ли се на тях няма да се откажеш лесно.Но след години ще бъдеш развалина и няма да има и помен от тия пари.Ще си изхабена и старичка самотна майка, и нито един стабилен мъж няма иска да се занимава с теб.Ще имаш кандидати само за ,,чук и бег,,

15.   Ако сме в началото на 20 век или по-отдавна, не е било осъдително да си проститутка. Но тогава времената са били различни. С появата на феминизма, постепенно болшинството от хора са възприемали факта, че жените не сме роби на мъжете. Скоро след това се появили повече възможности за работа, жените и мъжете станахме равни. Смята се за унизително да си проститутка. Просто някои практикуват проституцията, за да изкарат пари, а не защото много го искат. Вече не съществува понятие като елитна проститутка. При положение, че има толкова възможности за хубава работа...